Відмінності між версіями «Що є Правка»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Вопрос(ы))
 
(Не показано 24 проміжні версії 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Что Есть Правка]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Брацкой Правки]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Витаемо до Брацка Облака]]'''.
+
[[Що є Правка]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Брацкой Правки|Суть Брацької Правки]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацки Техобзор|Брацький Техогляд]]'''.
  
  
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
<gallery mode="packed">
+
<gallery mode="packed"> File:Брацка Правка.png
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
 +
:<p><strong>Що Є Правка</strong></p><p>Брацька Правка -- це брацька прилада, яка є системою для спільної роботи над документами. Системи спільної роботи над документами створені за допомогою кількох людей разом працювати з останньою версією документа. Навіщо ця допомога потрібна?</p><p>Давайте припустимо, що ми разом працюємо над текстом цієї мікролекції. Ви бачите мій варіант у Всесвітній Павутині, копіюєте його собі на комп'ютер, правите та відсилаєте відредагований файл мені. Мені треба порівняти Ваш файл з опублікованим, знайти те, що Ви поправили, а потім поправити вже на сайті.</p><p>Звучить складно? Однак це ще квіточки. Основні складнощі починаються, коли таких файлів стане багато і буде важко розібратися, який файл був поправлений, ким і хто взагалі останній правил.</p><p>У системі для спільної роботи над документами ми працюватимемо разом, але над одним документом. Цей документ буде розміщений у Всесвітній Павутині і до нього як Ви, так і я матимемо доступ.</p><p>Користувачі Брацької Хмари з федеративною роллю CertUser можуть правити документи Братської Правки. Якщо потрібно правити всю сторінку повністю, CertUser може натиснути на закладку "Правити" вгорі сторінки. Якщо редагування робиться в окремій секції сторінки, кожна секція також має свої місцеві закладки.</p><p>Вікі -- це гавайське слово, що означає "швидко". Щодо систем для спільної роботи над документами, це слово відноситься до швидкого редагування змісту. Вікі-сторінка -- веб-сторінка, яка створена вікі-движком. Брацька Учебка, Брацька Кринка та Брацька Сітка також включають власні вікі-движки. Вони надають своїм користувачам послуги спільної роботи над документами, які задовольняють потреби користувачів цих приладів.</p><p>Брацька Правка може нагадувати Вікіпедію. Їхній вміст різний, але обидві працюють на тому самому програмному забезпеченні, яке називається MediaWiki.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, Брацька Правка включена до Брацької Хмара для:</p>
 +
 
 +
===Варіанти===
 +
:Передання навчального змісту. / набуття навичок роботи з навчальними матеріалами. / Вироблення умінь. / Отримання енциклопедичних знань.
 +
 
 +
:Следующее лектио -- '''[[Языки Разметки]]'''
 +
 
 +
===Термины===
 +
:[[HTML]], [[WWW]], [[MediaWiki]], [[Брацка Правка]]
 +
 
 +
==Экзамен==
 +
 
 +
===Определения===
 
:
 
:
CNM Wiki - это система для совместной работы с документами, которую CNM Cyber предлагает вам в качестве службы карьеры. Системы совместной работы над документами обычно помогают нескольким людям работать вместе над едиными документами, чтобы получить свои последние версии. Когда CertUser находится в CNM Wiki, он или она может щелкнуть «редактировать» и внести свой вклад в ее содержание.
 
Wiki - это гавайское слово, означающее «быстро» и относящееся к быстрому редактированию контента. Википейдж - это веб-страница, на которой работает вики-движок. CNM Cert, CNM Lab и CNM Social также включают собственные вики-движки. Они предоставляют своим пользователям те википедии, которые удовлетворяют потребности пользователей этих систем.
 
CNM Wiki может напоминать Википедию. Их содержание разное, но оба работают на одном и том же программном обеспечении MediaWiki.
 
Чтобы быть веб-страницей, любой контент должен быть размечен в соответствии со стандартами World Wide Web. HTML - это язык разметки гипертекста, который в основном используется для разметки веб-страниц.
 
CNM Wiki использует другой язык разметки, но его встроенный редактор разметки также может принимать некоторую разметку HTML.
 
  
===Вопрос(ы)===
+
===Вопросы экзамена===
:Хотели бы вы поработать над CNM Wiki? --Да / Нет / Пойдем пока
 
'''[[Совместное Документирование]]''' -- следующее лектио.
 
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 16:34, 25 листопада 2022

Що є Правка (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Брацької Правки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацький Техогляд.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Бачка в Облаке.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Що Є Правка

Брацька Правка -- це брацька прилада, яка є системою для спільної роботи над документами. Системи спільної роботи над документами створені за допомогою кількох людей разом працювати з останньою версією документа. Навіщо ця допомога потрібна?

Давайте припустимо, що ми разом працюємо над текстом цієї мікролекції. Ви бачите мій варіант у Всесвітній Павутині, копіюєте його собі на комп'ютер, правите та відсилаєте відредагований файл мені. Мені треба порівняти Ваш файл з опублікованим, знайти те, що Ви поправили, а потім поправити вже на сайті.

Звучить складно? Однак це ще квіточки. Основні складнощі починаються, коли таких файлів стане багато і буде важко розібратися, який файл був поправлений, ким і хто взагалі останній правил.

У системі для спільної роботи над документами ми працюватимемо разом, але над одним документом. Цей документ буде розміщений у Всесвітній Павутині і до нього як Ви, так і я матимемо доступ.

Користувачі Брацької Хмари з федеративною роллю CertUser можуть правити документи Братської Правки. Якщо потрібно правити всю сторінку повністю, CertUser може натиснути на закладку "Правити" вгорі сторінки. Якщо редагування робиться в окремій секції сторінки, кожна секція також має свої місцеві закладки.

Вікі -- це гавайське слово, що означає "швидко". Щодо систем для спільної роботи над документами, це слово відноситься до швидкого редагування змісту. Вікі-сторінка -- веб-сторінка, яка створена вікі-движком. Брацька Учебка, Брацька Кринка та Брацька Сітка також включають власні вікі-движки. Вони надають своїм користувачам послуги спільної роботи над документами, які задовольняють потреби користувачів цих приладів.

Брацька Правка може нагадувати Вікіпедію. Їхній вміст різний, але обидві працюють на тому самому програмному забезпеченні, яке називається MediaWiki.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, Брацька Правка включена до Брацької Хмара для:

Варіанти

Передання навчального змісту. / набуття навичок роботи з навчальними матеріалами. / Вироблення умінь. / Отримання енциклопедичних знань.
Следующее лектио -- Языки Разметки

Термины

HTML, WWW, MediaWiki, Брацка Правка

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена