Відмінності між версіями «Перевірка Функцій»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Варианты)
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Проверка Функций]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Проверки Работ]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Перевірка Функцій]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Проверки Работ|Суть Перевірки Робіт]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  

Поточна версія на 13:16, 26 листопада 2022

Перевірка Функцій (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Перевірки Робіт. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Тестировка Изделий.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Перевірка Функцій

Найчастіше, функціональні тести ділять або по можливості тестувальника вносити зміни до виробу, або за належністю функціонала, що тестується, до недавніх розробок.

В інформаційних технологіях, об'єкт, що тестується, порівнюється з коробкою або ящиком. "Чорна скринька" - це "коробка з невідомою начинкою". Навпаки, "біла скринька" - це система, до якої тестувальник має повний доступ. Відповідно, "сірий ящик" - це поєднання білого і чорного.

"Тестування зі стратегії чорної скриньки" (black-box testing) - це вивчення функцій системи або її реакції на впливи без доступу до її начинки і без знання її структури (проведення функціонального тестування без доступу до коду системи). Коли тестувальник закритої системи повідомляє про результати тестів просунутим користувачам та розробникам, вони можуть внести корективи до системи.

У "тестуванні за стратегією білої скриньки" (white-box testing), тестувальник може внести зміни до системи самостійно. Стратегія тестування "білих ящиків" задіяє просунутих користувачів та розробників як тестувальників, що дає результати швидше (функціональне тестування з доступом до коду системи.). Стратегія тестування "чорних ящиків" дешевша. Крім того, кінцеві користувачі можуть привнести більш свіжі ідеї.

Приналежність функціонала, що тестується, до недавніх розробок - це інший критерій для поділу функціональних тестів на категорії.

  1. Додані тести (progression testing) перевіряють той функціонал, який був доданий в останньому циклі.
  2. Зворотні тести (regression testing) перевіряють працездатність старого функціонала, тобто здійснення тих функцій, які виконувались до того, як новий функціонал було додано.

    А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, розробник Оплету тестуватиме Оплетну Кабіну зі стратегії:

Варіанти

білого ящика. / сірого ящика. / чорного ящика. / встановленою сценарієм.
Следующее лектио -- Добавки и Возвраты

Термины

Функциональное тестирование, Нефункциональное тестирование, Требования, Регрессионное тестирование, Прогрессивное тестирование

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Какое из приведенных ниже утверждений является правильным: --

Все остальные ответы по существу верны. Регрессионное тестирование - это разновидность функционального тестирования. Пользовательские истории, использованные для последней разработки, могут быть отлично использованы для прогрессивного тестирования. При тестировании всегда учитываются требования к продукту. Прогрессивное тестирование гарантирует, что вновь разработанный функционал работает в соответствии с требованиями продукта.