Відмінності між версіями «Вміст Техзвітів»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показано 23 проміжні версії 4 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Структура Техотчётов]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Полноты Отчётов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Вміст Техзвітів]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Техотчётов|Суть Техзвітів]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Структура Отчётов]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Части Техотчётов]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Структура Техотчётов</strong></p><p>Структура технического отчёта -- целевая. Рассмотрим последовательность "Обобщение-Ситуация-Задачи-Действия-Результаты-Истолкования":<ol type="a"><li>Обобщение (Summary) -- это сжатое изложение содержания отчёта. Это позволяет читателям решить, заинтересованы ли они в дальнейшем чтении. Этот раздел отчёта кратко отвечает на вопрос: "Что отчёт меняет?"</li><li>Ситуация (Situation, Stage-Setting). Этот раздел описывает проблему, предысторию и ситуацию на момент начала проекта или исследования.</li><li>Задачи (Task) -- это задание на исследование или документ авторизующий проект.</li><li>Действия (Action, Undertaking). В этом разделе даны ответы на вопросы "Кто, где, когда и как проводил исследование?" Здесь описаны действия, методы, допущения и задействованные процедуры.</li><li>Результаты (Result, Finding) описывает результаты исследования. Этот раздел отвечает на вопрос "Что было найдено?"</li><li>Истолкования (Reflection, Interpretation) описывает выводы, решения и последствия, которые могут быть следствием отчёта, а также обсуждения, которые, возможно, представляют разные точки зрения, и, если требуется, рекомендации относительно дальнейших действий. Этот раздел отвечает на вопрос: "Что авторы отчёта обсуждали о том, что результаты исследования меняют?"</li></ol></p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, :</p>
+
:<p><strong>Вміст Техтзвітів</strong></p><p>Вміст звіту знаходиться в його основній частині. Тут повідомляються останні результати та перебіг досліджень, тестувань, розробок чи інших проєктів тощо.</p><p>Структура вмісту -- цільова. Вона залежить від його теми та аудиторії, а також від мети. Однією з типових послідовностей є "Узагальнення-Ситуація-Завдання-Дії-Результати-Обговорення": <ol type="a"><li>Узагальнення (Summary) -- це стислий виклад змісту звіту. Це дозволяє читачам вирішити, чи зацікавлені вони у подальшому читанні. Цей розділ звіту коротко відповідає на питання: "Що звіт змінює?"</li><li>Ситуація (Situation, Stage-Setting). Цей розділ описує проблему, передісторію та ситуацію на момент початку проеєкту або дослідження.</li><li>Завдання (Task) -- це завдання на дослідження або документ проєкту, що авторизує.</li><li>Дії (Action, Undertaking) . У цьому розділі надано відповіді на питання "Хто, де, коли і як проводив дослідження?" Тут описані дії, методи, припущення та процедури.</li><li>Результати (Result, Finding) описує результати дослідження. Цей розділ відповідає на запитання "Що було знайдено?"</li><li>Обговорення (Discussion, Reflection, Interpretation) описує висновки, рішення та наслідки, які можуть бути наслідком звіту, а також обговорення, які, можливо, представляють різні точки зору, і, якщо потрібно, рекомендації щодо подальших дій. Цей розділ відповідає на запитання: "Що автори звіту обговорювали про те, що результати дослідження змінюють?"</li></ol></p><p><i>А тепер виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. </i> Судячи з тексту вище, основний зміст техзвіту складається з: </p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:
+
:заголовка, дати та індексу. / даних затвердженого бланку. / елементів у хронологічному, просторовому чи функціональному порядку. / опис стану, дій, результатів і, можливо, припущень про їх наслідки.
  
:Следующее лектио -- '''[[Указание Источников]]'''
+
:Следующее лектио -- '''[[Вики-Страницы]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Техотчет]], [[Белые книги]], [[SSUFI]], [[STAR]]
+
:[[Техотчёт]], [[Доклады|Белые книги]], [[STAR]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 14:55, 26 листопада 2022

Вміст Техзвітів (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Техзвітів. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Части Техотчётов.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Вміст Техтзвітів

Вміст звіту знаходиться в його основній частині. Тут повідомляються останні результати та перебіг досліджень, тестувань, розробок чи інших проєктів тощо.

Структура вмісту -- цільова. Вона залежить від його теми та аудиторії, а також від мети. Однією з типових послідовностей є "Узагальнення-Ситуація-Завдання-Дії-Результати-Обговорення":

  1. Узагальнення (Summary) -- це стислий виклад змісту звіту. Це дозволяє читачам вирішити, чи зацікавлені вони у подальшому читанні. Цей розділ звіту коротко відповідає на питання: "Що звіт змінює?"
  2. Ситуація (Situation, Stage-Setting). Цей розділ описує проблему, передісторію та ситуацію на момент початку проеєкту або дослідження.
  3. Завдання (Task) -- це завдання на дослідження або документ проєкту, що авторизує.
  4. Дії (Action, Undertaking) . У цьому розділі надано відповіді на питання "Хто, де, коли і як проводив дослідження?" Тут описані дії, методи, припущення та процедури.
  5. Результати (Result, Finding) описує результати дослідження. Цей розділ відповідає на запитання "Що було знайдено?"
  6. Обговорення (Discussion, Reflection, Interpretation) описує висновки, рішення та наслідки, які можуть бути наслідком звіту, а також обговорення, які, можливо, представляють різні точки зору, і, якщо потрібно, рекомендації щодо подальших дій. Цей розділ відповідає на запитання: "Що автори звіту обговорювали про те, що результати дослідження змінюють?"

А тепер виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, основний зміст техзвіту складається з:

Варіанти

заголовка, дати та індексу. / даних затвердженого бланку. / елементів у хронологічному, просторовому чи функціональному порядку. / опис стану, дій, результатів і, можливо, припущень про їх наслідки.
Следующее лектио -- Вики-Страницы

Термины

Техотчёт, Белые книги, STAR

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

___________________ книги - это тип технического отчета, который может быть создан для обучения потребителей продукта.