Відмінності між версіями «Цикли Розробок»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 16 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Циклы Разработок]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Цифровые Разработки]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Цикли Розробок]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Цифровые Разработки|Цифрові Розробки]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Интеграции Операций]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Мастера Церемоний]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Циклы Разработок</strong></p><p>Любая разработка продуктов циклична: в одних циклах разрабатываются идеи будущих продуктов, в других -- сами продукты. Для описания отдельного цикла, Брацка Школа разработала специальную методику из четырёх шагов.</p><p>В науке, разработка идеи, концепции и теории называется дедукционным циклом или просто "дедукцией". Упоминания о ней можно часто встретить в романах Артура Конан-Дойля о Шерлоке Холмсе.</p><ol type="a"><li>Взять проблему. Эта проблема может быть подмечена, обнаружена или подсказана.</li><li>Поискать те данные, которые относятся к этой проблеме.</li><li>Смоделировать решения. Представить себе, нарисовать в своём воображении, задумать, сформировать концепцию решения этой проблемы.</li><li>Материализовать идею решения, перебирая наработанные концепции и искоренить те концепции, которые нереальны. В результате исключения или "дедукции" оставить одну модель для реализации.</li></ol><p>В противовес дедукции, "индукция" предпринимается для создания решения на базе идеи.</p><ol type="a"><li>Взять идею.</li><li>Поискать те данные, которые могут быть связаны с реализацией этой идеи.</li><li>Смоделировать план реализации решения, планируя порядок действий, чтобы это решение реализовать и удовлетворить потребность. Так как план подразумевает добавление новых действий, этот цикл известен как "индуктивный".</li><li>Привести в действие решение, исполнив план.</li></ol><p>Оба цикла используют одни и те же действия -- взять, поискать, смоделировать и материализовать. Разница между ними -- это то, что в одном цикле мы нарабатываем идею о решении проблемы, в другом -- решаем её.</p><p>Хотя шаги могут звучать сложно, каждый из нас с ними знаком. В повседневной жизни, мы прокручиваем эти циклы тысячи раз каждый день. В следующий раз, когда говорите с кем-либо, возьмите одну реплику и разложите её на два цикла -- в одном мы решаем, как отреагировать на реплики собеседников, в другом -- говорим или молчим.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, разработческие операции можно определить как:</p>
+
:<p><strong>Цикли Розробок</strong></p><p>Будь-яка розробка продуктів циклічна: в одних починаннях розробляються ідеї майбутніх продуктів, в інших -- самі продукти. Ці починання можна порівняти із розвитком науки. Вчені спостерігають якісь явища і, використовуючи метод індукції, роблять висновки, теорії та моделі, які можуть пояснити ці явища. Потім, використовуючи метод дедукції, вчені логічно виводять, як ці висновки можуть бути застосовані на практиці. Новий досвід веде до нових теорій і нові теорії ведуть до нових досвідів.</p><p>Створення концепції, ідеї та моделі нового продукту можна уявити чотирма кроками: <ol type="a"><li>Визначити проблему для вирішення. Ця проблема може бути помічена, підказана або виявлена ​​в процесі експлуатації.</li><li>Ознайомитися з проблемою, зібравши дані, які до неї належать.</li><li>Змоделювати рішення. Уявити, намалювати у своїй уяві, задумати, сформувати концепцію вирішення цієї проблеми.</li><li>Матеріалізувати ідею вирішення, створивши її опис, прототип або модель.</li></ol><p>Аналогічно, чотирма кроками можна уявити і створення нового продукту на базі концепції, ідеї та моделі.</p><ol type="a"><li> Визначити ідею для реалізації.</li><li>Ознайомитися з процесом запобігання цій ідеї в життя, зібравши ті дані, які можуть бути з цією реалізацією пов'язані.</li><li>Змоделювати план матеріалізації ідей, сформулювавши порядок дій.</li><li>Матеріалізувати рішення, виконавши план.</li></ol>Обидва починання використовують одні й самі дії -- визначити, зібрати, змоделювати і матеріалізувати. Різниця між ними -- це те, що в одному починанні ми напрацьовуємо ідею щодо вирішення проблеми, в іншому -- вирішуємо її. Хоча кроки можуть звучати складно, кожен з нас з ними знайомий. У повсякденному житті ми прокручуємо ці починання тисячі разів щодня. Наступного разу, коли розмовляєте з будь-ким, візьміть одну репліку і розкладіть її на два цикли -- в одному ми вирішуємо, як відреагувати на репліки співрозмовників, в іншому -- реагуємо.</p><p>Неможливо визначити, що було раніше -- курка чи яйце. Так само, дедукція та індукція чергються. Ми часто визначаємо нову проблему, працюючи над реалізацією попередньої.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, цикли розробок операцій відрізняються:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===
:обращение с проектами, как с текущими, повторяющимися операциями. / обращение с текущими, повторяющимися операциями, как с проектами. / балансирование между повторяющимися операциями и проектами. / совмещение проектов и тестирования их результатов.
+
:послідовністю операцій з пошуку та вирішення проблеми. / ідеалізацією вирішення проблеми. / рішенням виключити проблему. / в одній моделі ми вирощуємо ідею, в іншій – вирішуємо.
  
:Следующее лектио -- '''[[Степени Разработок]]'''
+
:Следующее лектио -- '''[[Интеграции Операций]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[MVP]], [[Процесс разработки]], [[Хаб]], [[Требования]]
+
:[[MVP]], [[Разработка]], [[Хаб]], [[Требования]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 11:54, 27 листопада 2022

Цикли Розробок (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Цифрові Розробки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Мастера Церемоний.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Цикли Розробок

Будь-яка розробка продуктів циклічна: в одних починаннях розробляються ідеї майбутніх продуктів, в інших -- самі продукти. Ці починання можна порівняти із розвитком науки. Вчені спостерігають якісь явища і, використовуючи метод індукції, роблять висновки, теорії та моделі, які можуть пояснити ці явища. Потім, використовуючи метод дедукції, вчені логічно виводять, як ці висновки можуть бути застосовані на практиці. Новий досвід веде до нових теорій і нові теорії ведуть до нових досвідів.

Створення концепції, ідеї та моделі нового продукту можна уявити чотирма кроками:

  1. Визначити проблему для вирішення. Ця проблема може бути помічена, підказана або виявлена ​​в процесі експлуатації.
  2. Ознайомитися з проблемою, зібравши дані, які до неї належать.
  3. Змоделювати рішення. Уявити, намалювати у своїй уяві, задумати, сформувати концепцію вирішення цієї проблеми.
  4. Матеріалізувати ідею вирішення, створивши її опис, прототип або модель.

Аналогічно, чотирма кроками можна уявити і створення нового продукту на базі концепції, ідеї та моделі.

  1. Визначити ідею для реалізації.
  2. Ознайомитися з процесом запобігання цій ідеї в життя, зібравши ті дані, які можуть бути з цією реалізацією пов'язані.
  3. Змоделювати план матеріалізації ідей, сформулювавши порядок дій.
  4. Матеріалізувати рішення, виконавши план.
Обидва починання використовують одні й самі дії -- визначити, зібрати, змоделювати і матеріалізувати. Різниця між ними -- це те, що в одному починанні ми напрацьовуємо ідею щодо вирішення проблеми, в іншому -- вирішуємо її. Хоча кроки можуть звучати складно, кожен з нас з ними знайомий. У повсякденному житті ми прокручуємо ці починання тисячі разів щодня. Наступного разу, коли розмовляєте з будь-ким, візьміть одну репліку і розкладіть її на два цикли -- в одному ми вирішуємо, як відреагувати на репліки співрозмовників, в іншому -- реагуємо.

Неможливо визначити, що було раніше -- курка чи яйце. Так само, дедукція та індукція чергються. Ми часто визначаємо нову проблему, працюючи над реалізацією попередньої.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, цикли розробок операцій відрізняються:

Варианты

послідовністю операцій з пошуку та вирішення проблеми. / ідеалізацією вирішення проблеми. / рішенням виключити проблему. / в одній моделі ми вирощуємо ідею, в іншій – вирішуємо.
Следующее лектио -- Интеграции Операций

Термины

MVP, Разработка, Хаб, Требования

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена