Відмінності між версіями «Спільне Створення»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 12 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Совместное Создание]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Проектов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Спільне Створення]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Проектных Итогов|Суть Проєктних Підсумків]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Оперативки и Планы]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Продукция Проектов]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Совместное Создание</strong></p><p>У кого-то может сложиться впечатление, что проект -- это дело подрядчика. Как будто, если заказчик покупает услугу, то подрядчик обязан услугу предоставить. Аналогично тому, как мы ожидаем услуг связи, когда покупаем сим-карты в смартфон.</p><p>Действительно, потребителям достаточно приобрести услугу сотовой компании, чтобы их смартфоны могли соединяться с её сотовыми вышками. Мы потребители, не создаём эти услуги совместно с компанией сотовой связи. Эти услуги были разработаны и предложены для нашей покупки.</p><p>Услуги подрядчика в проекте не были созданы до открытия проекта. Их надо создавать. И, чем более уникальна услуга, тем большее участие заказчика она предполагает.</p><p>Многие проекты предполагают сложные и взаимозависимые отношения между заказчиком и подрядчиком. В частности, это сотрудничество может касаться разработки:</p><ol type="a"><li>Требований к продукту и его разработке. Обычно, руководитель проекта и кураторы проекта на стороне подрядчика устанавливают персональные отношения с кураторами проекта на стороне заказчика. Методика "Живой Свалки" (Agile Scrum) предусматривает отдельный Нулевой Спринт (Sprint Zero). В этом спринте, представители заказчика и подрядчика одну-две недели формируют перечень пользовательских историй для разработки, и расставляют их приоритеты,</li><li>Концепции рабочих продуктов проекта. В плановых проектах, заказчик утверждает опись продукта и объём работ. Изменения контрольных уровней должны утверждаться советом по контролю за изменениями (Change Control Board или CCB). В оперативных проектах, концепция дорабатывается в ходе работ,</li><li>Результатов первого, второго и третьего уровней. Иногда, специальное подразделение подрядчика, офис по управлению проектами (Project Management Office или PMO), устанавливает дополнительные каналы связи с заказчиком.</li></ol><p>Руководитель проекта может предложить другие меры. Вместо того, чтобы пытаться догадаться, что клиент "хочет", если заказчик не может ответить, подрядчику предпочтительнее создать платформы для творческого сотрудничества в создании продуктов и процессов их создания. Все заинтересованные стороны могут выиграть от возможности установки взаимовыгодных, интерактивных отношений.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, совместное создание необходимо:</p>
+
:<p><strong>Спільне Створення</strong></p><p>Уявімо, що в когось може скластися враження, що проєкт -- це справа підрядника. Начебто, якщо замовник купує послугу, то підрядник зобов'язаний надати послугу. Аналогічно тому, як ми очікуємо на послуги зв'язку, коли купуємо сім-карти в смартфон.</p><p>Справді, споживачам достатньо придбати послугу стільникової компанії, щоб їх смартфони могли з'єднуватися з її стільниковими вишками. Ми споживачі не створюємо ці послуги спільно з компанією стільникового зв'язку. Ці послуги були розроблені та запропоновані для нашої покупки.</p><p>Послуги підрядника у проєкті не були створені до відкриття проєкту. Їх треба створювати. І чим більш унікальна послуга, тим більшу участь замовника вона передбачає.</p><p>Багато проєктів передбачають складні та взаємозалежні відносини між замовником та підрядником. Зокрема, ця співпраця може стосуватися розробок:</p><ol type="a"><li>Вимоги до виробу, що виготовляється, та його розробки. Зазвичай керівник проєкту та куратори проєкту на стороні підрядника встановлюють персональні відносини з кураторами проєкту на стороні замовника. Методика "Живого Звалища" (Agile Scrum) передбачає окремий Нульовий Спринт (Sprint Zero). У цьому спринті, представники замовника та підрядника один-два тижні формують перелік історій для розробки, і розставляють їх пріоритети,</li><li>Концепції робочих продуктів проєкту. У планових проєктах замовник затверджує опис продукту та обсяг робіт. Зміни контрольних рівнів повинні затверджуватись Радою контролю за змінами (Change Control Board або CCB). В оперативних проєктах концепція доопрацьовується в ході робіт,</li><li>Результатів першого, другого та третього рівнів. Іноді спеціальний підрозділ підрядника, офіс з управління проєктами (Project Management Office або PMO) встановлює додаткові канали зв'язку із замовником.</li></ol><p>Керівник проєкту може запропонувати інші заходи. Замість того, щоб намагатися здогадатися, що клієнт "хоче", якщо замовник не може відповісти, підряднику краще створити платформи для творчої співпраці у створенні продуктів та процесів їх створення. Усі зацікавлені сторони можуть виграти від можливості встановлення взаємовигідних, інтерактивних відносин.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, спільне створення необхідне:</p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:
+
:замовнику, для задоволення всіх його потреб щодо продукту./ підрядчику, уточнення яких результатів хоче досягти замовник./ для ініціювання ідей по продукту./ розробки повторюваних циклів.
  
:Следующее лектио -- '''[[Окончания Проектов]]'''
+
:Следующее лектио -- '''[[Объёмы Работ]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Плановый подход]], [[оперативный подход]], [[Контент]], [[SEO]], [[Бэкенд]], [[Отсрочка Выполнения]], [[Рабочие продукты по сценарию]], [[Рабочие продукты без сценария]]
+
:[[Требования]], [[Оперативно-гибкий способ|Agile]], [[Scrum]], [[Нулевой спринт]], [[Куратор проекта]].
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 12:21, 27 листопада 2022

Спільне Створення (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Проєктних Підсумків. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Продукция Проектов.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Спільне Створення

Уявімо, що в когось може скластися враження, що проєкт -- це справа підрядника. Начебто, якщо замовник купує послугу, то підрядник зобов'язаний надати послугу. Аналогічно тому, як ми очікуємо на послуги зв'язку, коли купуємо сім-карти в смартфон.

Справді, споживачам достатньо придбати послугу стільникової компанії, щоб їх смартфони могли з'єднуватися з її стільниковими вишками. Ми споживачі не створюємо ці послуги спільно з компанією стільникового зв'язку. Ці послуги були розроблені та запропоновані для нашої покупки.

Послуги підрядника у проєкті не були створені до відкриття проєкту. Їх треба створювати. І чим більш унікальна послуга, тим більшу участь замовника вона передбачає.

Багато проєктів передбачають складні та взаємозалежні відносини між замовником та підрядником. Зокрема, ця співпраця може стосуватися розробок:

  1. Вимоги до виробу, що виготовляється, та його розробки. Зазвичай керівник проєкту та куратори проєкту на стороні підрядника встановлюють персональні відносини з кураторами проєкту на стороні замовника. Методика "Живого Звалища" (Agile Scrum) передбачає окремий Нульовий Спринт (Sprint Zero). У цьому спринті, представники замовника та підрядника один-два тижні формують перелік історій для розробки, і розставляють їх пріоритети,
  2. Концепції робочих продуктів проєкту. У планових проєктах замовник затверджує опис продукту та обсяг робіт. Зміни контрольних рівнів повинні затверджуватись Радою контролю за змінами (Change Control Board або CCB). В оперативних проєктах концепція доопрацьовується в ході робіт,
  3. Результатів першого, другого та третього рівнів. Іноді спеціальний підрозділ підрядника, офіс з управління проєктами (Project Management Office або PMO) встановлює додаткові канали зв'язку із замовником.

Керівник проєкту може запропонувати інші заходи. Замість того, щоб намагатися здогадатися, що клієнт "хоче", якщо замовник не може відповісти, підряднику краще створити платформи для творчої співпраці у створенні продуктів та процесів їх створення. Усі зацікавлені сторони можуть виграти від можливості встановлення взаємовигідних, інтерактивних відносин.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, спільне створення необхідне:

Варіанти

замовнику, для задоволення всіх його потреб щодо продукту./ підрядчику, уточнення яких результатів хоче досягти замовник./ для ініціювання ідей по продукту./ розробки повторюваних циклів.
Следующее лектио -- Объёмы Работ

Термины

Требования, Agile, Scrum, Нулевой спринт, Куратор проекта.

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Работа по Заданному Подходу лучше всего подойдет, когда:

Рабочий продукт написан по сценарию; Скриптовый рабочий продукт разрабатывается в управляемой среде; Ни один из ответов не верен; Все остальные ответы по существу верны; Проект предсказуем.