Відмінності між версіями «Описи та Прототипи»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 8 проміжних версій 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Описи и Прототипы]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Бизнес-Анализа]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Описи та Прототипи]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Бизнес-Анализа|Суть Бізнес-Аналізу]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Описи и Прототипы</strong></p><p>Бизнес-анализ выполняется для получения описей конечного или промежуточного продукта разработки.</p><p>Опись изделия может быть сформулирована разными способами и может состоять из одного или нескольких из следующих:</p><ol type="a"><li>Текстовой документации, включая инструкции, пользовательские истории и нормативно-технические описания,</li><li>Табличных данных, то есть таких показателей, параметров, величин и характеристик, которые организованных в таблицы и структурированные базы данных.</li><li>Схематических изображений, например, чертежей, диаграмм, графиков, набросков, эскизов, рисунков и других иллюстраций,</li><li>Пространственных макетов и каркасов, а также</li><li>Прототипов (prototype), которые либо разрабатываются в ходе работы над конечным изделием, либо берутся за отправную точку разработки.</li></ol><p>Хотя бизнес-аналитики создают только документацию и данные, они работают с изображениями, макетами и прототипами. Иногда изображения, макеты и прототипы уже существуют до начала работы бизнес-аналитиков. Иногда они создаются на базе созданной бизнес-аналитиками документации.</p><p>Само слово "прототип" пришло в русские языки от древнегреческого "πρωτότυπος". Это слово состоит из приставки "πρωτο-", означающей "ранний" или "предыдущий" и корня "τῠ́πος", означающего "тип", "вид" или "сорт".</p><p>Прототип -- это образец изделия, который используется для изготовления последующих изделий. Он может быть концептуальным, как выставочные образцы будущего автомобиля и муляжи из папье́-маше́, или рабочим, как, например, нацистские "Фау-2", на основе которых в Советском Союзе создавались последующие баллистические ракеты. Разработки изделия на основе уже существующего рабочего прототипа называются "обратными".</p><p><i>А теперь, придумайте, пожалуйста, вопрос для завершения этого лектио.</i></p>
+
:<p><strong>Описи та Прототипи</strong></p><p>Бізнес-аналіз виконується для отримання описів кінцевого або проміжного продукту розробки.</p><p>Опис виробу може бути виконаний різними способами. Готовий до розробки виробу опис подається в одній або кількох формах з наступних:</p><ol type="a"><li><strong>Текстової документації</strong>, включаючи інструкції, історії користувача та нормативно-технічні описи.</li><li><strong>Табличних даних</strong>, тобто таких показників, параметрів, величин і характеристик, організованих у таблиці та структуровані бази даних.</li><li><strong>Схематичних зображень</strong>, наприклад, креслень, діаграм, графіків, начерків, ескізів, малюнків та інших ілюстрацій.</li><li><strong>Просторових макетів</strong> і каркасів, виконаних натурально або за допомогою комп'ютерних програм.</li><li><strong>Прототипів</strong> (prototype), які або розробляються в ході роботи над кінцевим виробом, або беруться за відправну точку розробки.</li></ol><p>Бізнес-аналітики зазвичай виробляють тільки документацію та дані. Однак вони працюють із зображеннями, макетами та прототипами. Іноді зображення, макети та прототипи вже існують до початку роботи бізнес-аналітиків. Іноді вони створюються на базі створеної бізнес-аналітиками документації.</p><p> Саме слово "прототип" прийшло в українську мову від давньогрецької "πρωτότυπος". Це слово складається з приставки "πρωτο-", що означає "ранній" або "попередній" і кореня "τῠ́πος", що означає "тип", "вид" або "сорт".</p><p>Прототип - це зразок виробу який використовується для виготовлення наступних виробів. Він може бути концептуальним, як виставкові зразки майбутнього автомобіля та муляжі з пап'є-маше, або робітничим, як, наприклад, нацистські "Фау-2", на основі яких у Радянському Союзі створювалися наступні балістичні ракети. Розробки виробу на основі вже існуючого робочого прототипу називаються "зворотними".</p><p><i>А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.</i></p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:Ответ в форме эссе не подразумевает вариантов.
+
:Відповідь у формі есе не потребує варіантів.
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Требования к Продукту]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Требования к Продукту]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Бизнес-анализ]], [[Прототип]], [[Опись продукта]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:42, 27 листопада 2022

Описи та Прототипи (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Бізнес-Аналізу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Что Бизнес-Анализ Есть.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Описи та Прототипи

Бізнес-аналіз виконується для отримання описів кінцевого або проміжного продукту розробки.

Опис виробу може бути виконаний різними способами. Готовий до розробки виробу опис подається в одній або кількох формах з наступних:

  1. Текстової документації, включаючи інструкції, історії користувача та нормативно-технічні описи.
  2. Табличних даних, тобто таких показників, параметрів, величин і характеристик, організованих у таблиці та структуровані бази даних.
  3. Схематичних зображень, наприклад, креслень, діаграм, графіків, начерків, ескізів, малюнків та інших ілюстрацій.
  4. Просторових макетів і каркасів, виконаних натурально або за допомогою комп'ютерних програм.
  5. Прототипів (prototype), які або розробляються в ході роботи над кінцевим виробом, або беруться за відправну точку розробки.

Бізнес-аналітики зазвичай виробляють тільки документацію та дані. Однак вони працюють із зображеннями, макетами та прототипами. Іноді зображення, макети та прототипи вже існують до початку роботи бізнес-аналітиків. Іноді вони створюються на базі створеної бізнес-аналітиками документації.

Саме слово "прототип" прийшло в українську мову від давньогрецької "πρωτότυπος". Це слово складається з приставки "πρωτο-", що означає "ранній" або "попередній" і кореня "τῠ́πος", що означає "тип", "вид" або "сорт".

Прототип - це зразок виробу який використовується для виготовлення наступних виробів. Він може бути концептуальним, як виставкові зразки майбутнього автомобіля та муляжі з пап'є-маше, або робітничим, як, наприклад, нацистські "Фау-2", на основі яких у Радянському Союзі створювалися наступні балістичні ракети. Розробки виробу на основі вже існуючого робочого прототипу називаються "зворотними".

А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

Варіанти

Відповідь у формі есе не потребує варіантів.
Следующее лектио -- Требования к Продукту

Термины

Бизнес-анализ, Прототип, Опись продукта

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена