Відмінності між версіями «Зворотні Розробки»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Материалы)
 
(Не показані 20 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Обратные Разработки]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Сбора Требований]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Зворотні Розробки]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Создания Заданий|Суть Створення Завдань]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Обратные Разработки</strong></p><p>, начинаете с собеседования по требованиям и объясняете мне суть того, как вы планируете, проводите и отслеживаете собеседования с требованиями. Для меня это имеет смысл, но я вижу, как задавать правильные типы вопросов на правильном этапе цикла разработки требований может быть довольно сложным навыком для освоения. Я даже не говорю о том, чтобы задавать вопросы таким образом, чтобы в результате была получена информация и требования, которые мне понадобятся во время такого собеседования. Тем не менее, опять же, это имеет смысл в теории, но я думаю, что это практический навык, который мне нужно было бы действительно изучить и практиковать в реальной жизни, прежде чем я смогу пройти собеседование с требованиями. Теперь вы очень кратко упоминаете, что вы также проводите семинары по выявлению требований и что, хотя цель по-прежнему заключается в определении требований к потенциальному решению, динамика и подход к семинарам по требованиям совершенно другие. Однако сейчас некогда вдаваться в подробности этих различий!
+
:<p><strong>Зворотні Розробки</strong></p><p>Зворотня розробка -- це відтворення виробу за зразком. У зворотній розробці одні розробники відтворюють той продукт, який раніше був створений іншими розробниками.</p><p>Наприклад, перша у світі балістична ракета дальньої дії "Фау-2" (V-2) була створена в нацистській Німеччині. Ця ракета була розроблена під керівництвом конструктора Вернера фон Брауна, який наприкінці війни здався американцям. Пізніше фон Браун разом із документацією був секретно перевезений до США, де він став відомим як батько американської космічної програми.</p><p>Основний майданчик випробувань "Фау-2", полігон Пенемюнде, опинився в зоні радянської окупації. Радянські фахівці не мали доступу до основної документації, але доклали чимало зусиль для вивчення зразків ракет, що залишилися, і відновлення деталей нацистських розробок. Майбутній батько радянської космонавтики Сергій Корольов особисто відвідав Пенемюнде у вересні 1945 року.</p><p>У Радянському Союзі Фау-2 було відтворено. Ця "зворотня розробка" стала прототипом для створення майбутніх радянських балістичних ракет.</p><p>Відтворення складних систем базуються на зворотному проєктуванні (reverse engineering). Це проєктування починається з інженерного аналізу вже готового виробу, розбору його функцій і, як у випадку з Фау-2, вивчення його виробничих потужностей. </p><p>Створення свого аналога чужого виробу також називають переконструюванням, реконструюванням, зворотнім конструюванням, зворотнім проєктування, а також копіювання або запозичення технологій.</p><p>Зворотні розробки широко використовуються в інформаційних технологіях. Чисте копіювання часто називається "клонуванням", а аналог програмного забезпечення називається "клоном". І відкрите, і приховане запозичення чужих ідей в українському слензі часто називається як "передірання", "передирка" або навіть "передер". Практично будь-який великий виробник творчо передирає найкращі напрацювання своїх конкурентів.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, швидше за все, зворотною розробкою можна вважати створення:</p>
  
Перед тем, как мы перейдем к следующей теме, вы упомянули, что существуют также некоторые другие методы выявления требований, которые называются «Опросы и наблюдение»</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, :</p>
+
===Варіанти===
 +
:першого комп'ютера./ колеса./ телескопа.
  
===Варианты===
+
:Следующее лектио -- '''[[Конфликты Требований]]'''
:разработчики создали верное изделие, а администраторы могли проверить его верность. / координаторы информационных проектов могли разработать пользовательские истории (user story). / открыть процесс разработок широкой публике. / установить единый источник истины (single source of truth).
 
 
 
:Следующее лектио -- '''[[Учёт в Требованиях]]'''
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Обратная разработка]], [[Разработка]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:51, 27 листопада 2022

Зворотні Розробки (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Створення Завдань. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Разработки Требований.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Зворотні Розробки

Зворотня розробка -- це відтворення виробу за зразком. У зворотній розробці одні розробники відтворюють той продукт, який раніше був створений іншими розробниками.

Наприклад, перша у світі балістична ракета дальньої дії "Фау-2" (V-2) була створена в нацистській Німеччині. Ця ракета була розроблена під керівництвом конструктора Вернера фон Брауна, який наприкінці війни здався американцям. Пізніше фон Браун разом із документацією був секретно перевезений до США, де він став відомим як батько американської космічної програми.

Основний майданчик випробувань "Фау-2", полігон Пенемюнде, опинився в зоні радянської окупації. Радянські фахівці не мали доступу до основної документації, але доклали чимало зусиль для вивчення зразків ракет, що залишилися, і відновлення деталей нацистських розробок. Майбутній батько радянської космонавтики Сергій Корольов особисто відвідав Пенемюнде у вересні 1945 року.

У Радянському Союзі Фау-2 було відтворено. Ця "зворотня розробка" стала прототипом для створення майбутніх радянських балістичних ракет.

Відтворення складних систем базуються на зворотному проєктуванні (reverse engineering). Це проєктування починається з інженерного аналізу вже готового виробу, розбору його функцій і, як у випадку з Фау-2, вивчення його виробничих потужностей.

Створення свого аналога чужого виробу також називають переконструюванням, реконструюванням, зворотнім конструюванням, зворотнім проєктування, а також копіювання або запозичення технологій.

Зворотні розробки широко використовуються в інформаційних технологіях. Чисте копіювання часто називається "клонуванням", а аналог програмного забезпечення називається "клоном". І відкрите, і приховане запозичення чужих ідей в українському слензі часто називається як "передірання", "передирка" або навіть "передер". Практично будь-який великий виробник творчо передирає найкращі напрацювання своїх конкурентів.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, швидше за все, зворотною розробкою можна вважати створення:

Варіанти

першого комп'ютера./ колеса./ телескопа.
Следующее лектио -- Конфликты Требований

Термины

Обратная разработка, Разработка

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена