Відмінності між версіями «Застосунки на iDosvid»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Новая страница: «Застосунки на iDosvid -- перепрофілювання застосунків проєкту Bskol під потреби проєкту iDosvid.»)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Застосунки на iDosvid]] -- перепрофілювання застосунків проєкту Bskol під потреби проєкту iDosvid.
 
[[Застосунки на iDosvid]] -- перепрофілювання застосунків проєкту Bskol під потреби проєкту iDosvid.
 +
 +
 +
===Технічні===
 +
 +
====Перепрофілювати навчальні матеріал під потреби проєкту [[Співпраця з школами України|iDosvid]]====
 +
#Переформатувати матеріали навчальних курсів Bskol під потреби iDosvid. Замінити назви, що стосуються безпосередньо Bskol. Замінити поняття роботи на поняття виробничої практики (практики на підприємстві). 
 +
#Прекласти курси на українську мову, виконати переклад машинно та апробувати курс при наймі нових співробітників. За необхідності для отримання кращого результату найняти на вичитку спеціаліста;
 +
#Доповнити курс практичними завданнями на застосунках проєкту, практичні завдання мають містити пояснення щодо їх виконання;
 +
#Розробити інструкції для початку навчання та знайомство з середовищем [[Moodle]];
 +
#Розробити план переходу з навчання до практичної діяльності. План повинен містити першочергові проєкти, що є необхідними для кожного учня, та весь перелік запропонованих проєктів.
 +
#Розробити сертифікат про закінчення навчання. Сертифікат повинен містити інформацію про компетенції, отримані під час навчання та виробничої практики. До сертифікату будуть входити компетенції, отримані на базових (перші п'ять запланованих проєктів) що входитимуть до п'яти груп проєктів: Ферми (Фермы), Оплет (Оплёт), Застосунки (Прилады), Підприємство (Предприятие), Маркетинг (Присутствие на рынке).
 +
 +
====Створити окремі версії застосунків під потреби проєкту [[Співпраця з школами України|iDosvid]]====
 +
#Створити окрему версію [[Брацка Правка]] під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну). Для копіювання Правки використати шлях pravka.idosvid.com/ua;
 +
#Створити окрему версію [[Брацка Учебка]] під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
 +
#Створити окрему версію [[Брацка Справа]] під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
 +
#Створити окрему версію [[Брацка Сетка]] під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
 +
#Створити окрему версію [[Брацки Жици]] під потреби проєкту (розглядається можливість залишити загальну версію), включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
 +
#Створити окрему версію [[Брацка Вебка]] під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
 +
#Розробити та створити сайт проєкту. Сторінка розробки сайту [[Scheje.com]]. Сайт має бути місцем, де про проєкт зможуть дізнатись партнери, та буде одним із місць входу на проєкт для учнів. Сайт буде аналогічним до сайту [[Bskol.com]], але переорієнтований на школи, та мати за замовчуванням українську мову з можливістю переходу на англійську і російську. Сайт входить до мережі сайтів [[Брацка Вебка]].
 +
 +
====Підготувати застосунки під потреби проєкту [[Співпраця з школами України|iDosvid]]====
 +
#Створити групи та теми для обговорення для [[Брацка Сетка]].
 +
#Створити корпоративну електронну скриньку для проєкту [[Співпраця з школами України|iDosvid]] на [[Брацка Пошта]]. Корпоративна електронна скринька необхідна для ділового листування з партнерами, учасниками та донорами. 
 +
#Розробити план та організувати першу зустріч учнів із дидаскалами школи за допомогою [[Брацки Жици]]. Організувати планові зустрічі з учнями.
 +
:*Для знайомства з учнями, які виявлять бажання навчатись на проєкті, потрібно спланувати першу онлайн зустріч, яка буде відправною точкою початку їхнього навчання. На ній учні отримають інструкції щодо подальшого навчання, познайомляться з дидаскалом (і керівником проєкту) та будуть мотивовані до активного навчання.
 +
:*В подальшому онлайн зустрічі можна спланувати один раз на місяць (тиждень?) для обговорення. Питання для обговорення учні отримають змогу залишати на [[Брацка Сетка]] у групі учнів. Основний етап обговорень планується реалізувати на [[Брацка Сетка]], на щомісячні (щотижневі) зустрічі виносити лише загальні питання.

Версія за 16:35, 10 грудня 2022

Застосунки на iDosvid -- перепрофілювання застосунків проєкту Bskol під потреби проєкту iDosvid.


Технічні

Перепрофілювати навчальні матеріал під потреби проєкту iDosvid

  1. Переформатувати матеріали навчальних курсів Bskol під потреби iDosvid. Замінити назви, що стосуються безпосередньо Bskol. Замінити поняття роботи на поняття виробничої практики (практики на підприємстві).
  2. Прекласти курси на українську мову, виконати переклад машинно та апробувати курс при наймі нових співробітників. За необхідності для отримання кращого результату найняти на вичитку спеціаліста;
  3. Доповнити курс практичними завданнями на застосунках проєкту, практичні завдання мають містити пояснення щодо їх виконання;
  4. Розробити інструкції для початку навчання та знайомство з середовищем Moodle;
  5. Розробити план переходу з навчання до практичної діяльності. План повинен містити першочергові проєкти, що є необхідними для кожного учня, та весь перелік запропонованих проєктів.
  6. Розробити сертифікат про закінчення навчання. Сертифікат повинен містити інформацію про компетенції, отримані під час навчання та виробничої практики. До сертифікату будуть входити компетенції, отримані на базових (перші п'ять запланованих проєктів) що входитимуть до п'яти груп проєктів: Ферми (Фермы), Оплет (Оплёт), Застосунки (Прилады), Підприємство (Предприятие), Маркетинг (Присутствие на рынке).

Створити окремі версії застосунків під потреби проєкту iDosvid

  1. Створити окрему версію Брацка Правка під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну). Для копіювання Правки використати шлях pravka.idosvid.com/ua;
  2. Створити окрему версію Брацка Учебка під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
  3. Створити окрему версію Брацка Справа під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
  4. Створити окрему версію Брацка Сетка під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
  5. Створити окрему версію Брацки Жици під потреби проєкту (розглядається можливість залишити загальну версію), включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
  6. Створити окрему версію Брацка Вебка під потреби проєкту, включаючи будущу та курсову (будуть об'єднанні в одну);
  7. Розробити та створити сайт проєкту. Сторінка розробки сайту Scheje.com. Сайт має бути місцем, де про проєкт зможуть дізнатись партнери, та буде одним із місць входу на проєкт для учнів. Сайт буде аналогічним до сайту Bskol.com, але переорієнтований на школи, та мати за замовчуванням українську мову з можливістю переходу на англійську і російську. Сайт входить до мережі сайтів Брацка Вебка.

Підготувати застосунки під потреби проєкту iDosvid

  1. Створити групи та теми для обговорення для Брацка Сетка.
  2. Створити корпоративну електронну скриньку для проєкту iDosvid на Брацка Пошта. Корпоративна електронна скринька необхідна для ділового листування з партнерами, учасниками та донорами.
  3. Розробити план та організувати першу зустріч учнів із дидаскалами школи за допомогою Брацки Жици. Організувати планові зустрічі з учнями.
  • Для знайомства з учнями, які виявлять бажання навчатись на проєкті, потрібно спланувати першу онлайн зустріч, яка буде відправною точкою початку їхнього навчання. На ній учні отримають інструкції щодо подальшого навчання, познайомляться з дидаскалом (і керівником проєкту) та будуть мотивовані до активного навчання.
  • В подальшому онлайн зустрічі можна спланувати один раз на місяць (тиждень?) для обговорення. Питання для обговорення учні отримають змогу залишати на Брацка Сетка у групі учнів. Основний етап обговорень планується реалізувати на Брацка Сетка, на щомісячні (щотижневі) зустрічі виносити лише загальні питання.