Відмінності між версіями «Ступені Розробок»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Варианты)
 
(Не показані 18 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Уровни Разработок]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Цифровые Разработки]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Техобзорны Курс]]'''.
+
[[Ступені Розробок]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Цифровые Разработки|Цифрові Розробки]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Интеграция Операций]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Интеграции Операций]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Уровни Разработок</strong></p><p>Каждая разработка нового изделия или результата уникальна. В в зависимости от технических квалификаций их разработчиков, все разработки цифровых систем можно разнести на четыре уровня. Первые два уровня не требуют изменения программного обеспечения (ПО) системы.</p><ol type="a"><li>Огромное количество разработок в Брацком Облаке абсолютно не затрагивают ни изменение цифровых систем, ни их настроек. Каждый из конечных пользователей, таких, как Вы, приглашается к участию в развитии содержания различных прилад.</li><li>На втором уровне, продвинутые пользователи разрабатывают цифровые системы задействуя те наборы инструментов, которые эти системы предоставляют. Для этих разработок не требуется изменение программного обеспечения (ПО) системы. Продвинутые пользователи меняют настройки системы, а не саму систему. Например, администраторы Брацкой Вебки могут менять названия и расположение закладок меню.</li><li><p>Лёгкие разработки не требуют знания кода. Они совершаются либо отдельными командами применимыми для цифровой системы, либо разработческими приложениями, которые специально предназначены для внесения изменений в ту или иную цифровую систему.</p><p>Можно образно сказать, что разработческие программы автоматически пишут код для системы, потому услуги программиста не нужны. Например, для изменения Брацкой Вебки используется отдельный конструктор тематических веб-страниц. Этот конструктор не является частью того готового решения, WordPress, которое применено для этой прилады.</p></li><li><p>В отличие от лёгких разработок, изменение кода цифровой системы требует знания либо того программного языка, на котором изменяемая система написана, либо языка, который система поддерживает. В программном обеспечении Брацка Облака, такие изменения обычно касаются только отдельных модулей или блоков. Брацки Техсовет запрещает изменять код ядер тех готовых решений, которые задействованы в постройке облака.</p><p>Исключение составляет система управления пользователями в составе Оплёта. И её ядро, и блоки написаны специально для Брацка Облака.</p></li></ol><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, примером разработки:</p>
+
:<p><strong>Ступені Розробок</strong></p><p>Кожна розробка нового виробу або результату є унікальною. Залежно від технічних кваліфікацій їх розробників, усі розробки цифрових систем можна віднести до чотирьох ступенів. Перші два ступені не вимагають зміни програмного забезпечення (ПЗ) системи.</p><ol type="a"><li>Кінцеві користувачі можуть вести розробки першого ступеня. Наприклад, величезна кількість розробок у Брацькій Хмарі абсолютно не торкається зміни цифрових систем та їх налаштування.</li><li>Розробки другого ступеня здійснюються просунутими користувачами. Вони розробляють цифрові системи тими наборами інструментів, які надають. Для цих розробок не потрібна зміна програмного забезпечення (ПЗ) системи. Просунуті користувачі змінюють налаштування системи, а не саму систему. Наприклад, адміністратори Брацької Вебки можуть змінювати назви та розташування закладок меню.</li><li><p>Легкі цифрові розробки не вимагають знання коду. Вони здійснюються одним із двох способів: введенням спеціальних скриптів, які застосовуються для цифрової системи, в командний рядок, або розробницькими додатками, які спеціально призначені для внесення змін, в ту чи іншу цифрову систему.</p><p>Можна образно сказати, що розробницькі програми автоматично пишуть код для системи, тому послуги програміста не потрібні. Наприклад, для зміни Братцкої Вебки використовується окремий конструктор тематичних веб-сторінок. Цей конструктор не є частиною того готового рішення, WordPress, яке застосоване для цього пристрою.</p></li><li><p>На відміну від легких розробок, розробки четвертого ступеня мають на увазі зміну коду цифрової системи. Ці розробки вимагають знання або тієї програмної мови, якою змінена система написана, або мови, яку система підтримує. У програмному забезпеченні Брацької Хмари такі зміни зазвичай стосуються лише окремих модулів або блоків. Брацька Техрада забороняє змінювати код ядер тих готових рішень, які задіяні в будівництві хмари.</p><p>Виняток складає система керування користувачами у складі Оплету. І її ядро, і блоки написані спеціально для Брацької Хмари.</p></li></ol><p>Кожен із кінцевих користувачів, таких як Ви, запрошується до розробки вимог до різних прилад, а також створення та покращення їхнього вмісту. Учні Брацької Школи починають із розробок першого ступеня, потім просуваються далі і далі.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, прикладом розробки:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===
:продвинутыми пользователями является установка новой брацкой прилады. / пользователями разработческих приложений является написание нового кода для брацкой прилады. / программистами является изменение Брацка Порядка. / является добавление нового текста в Брацку Правку.
+
:просунутими користувачами є встановлення нової брацької прилади. / користувачі розробницьких додатків здійснюють написання нового коду для брацької прилади. / програмістами виконується зміна Брацького Порядку. / є додавання нового тексту в Брацьку Правку.
  
:Следующее лектио -- '''[[Инструменты Цикла]]'''
+
:Следующее лектио -- '''[[Інструменти Циклу]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[MVP]], [[Процесс разработки]], [[Хаб]], [[Требования]]
+
:[[WordPress]], [[Продвинутый пользователь]], [[Разработческие программы]], [[Разработка]], [[Оплёт]], [[ПО]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 11:59, 27 листопада 2022

Ступені Розробок (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Цифрові Розробки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Интеграции Операций.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Ступені Розробок

Кожна розробка нового виробу або результату є унікальною. Залежно від технічних кваліфікацій їх розробників, усі розробки цифрових систем можна віднести до чотирьох ступенів. Перші два ступені не вимагають зміни програмного забезпечення (ПЗ) системи.

  1. Кінцеві користувачі можуть вести розробки першого ступеня. Наприклад, величезна кількість розробок у Брацькій Хмарі абсолютно не торкається зміни цифрових систем та їх налаштування.
  2. Розробки другого ступеня здійснюються просунутими користувачами. Вони розробляють цифрові системи тими наборами інструментів, які надають. Для цих розробок не потрібна зміна програмного забезпечення (ПЗ) системи. Просунуті користувачі змінюють налаштування системи, а не саму систему. Наприклад, адміністратори Брацької Вебки можуть змінювати назви та розташування закладок меню.
  3. Легкі цифрові розробки не вимагають знання коду. Вони здійснюються одним із двох способів: введенням спеціальних скриптів, які застосовуються для цифрової системи, в командний рядок, або розробницькими додатками, які спеціально призначені для внесення змін, в ту чи іншу цифрову систему.

    Можна образно сказати, що розробницькі програми автоматично пишуть код для системи, тому послуги програміста не потрібні. Наприклад, для зміни Братцкої Вебки використовується окремий конструктор тематичних веб-сторінок. Цей конструктор не є частиною того готового рішення, WordPress, яке застосоване для цього пристрою.

  4. На відміну від легких розробок, розробки четвертого ступеня мають на увазі зміну коду цифрової системи. Ці розробки вимагають знання або тієї програмної мови, якою змінена система написана, або мови, яку система підтримує. У програмному забезпеченні Брацької Хмари такі зміни зазвичай стосуються лише окремих модулів або блоків. Брацька Техрада забороняє змінювати код ядер тих готових рішень, які задіяні в будівництві хмари.

    Виняток складає система керування користувачами у складі Оплету. І її ядро, і блоки написані спеціально для Брацької Хмари.

Кожен із кінцевих користувачів, таких як Ви, запрошується до розробки вимог до різних прилад, а також створення та покращення їхнього вмісту. Учні Брацької Школи починають із розробок першого ступеня, потім просуваються далі і далі.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, прикладом розробки:

Варианты

просунутими користувачами є встановлення нової брацької прилади. / користувачі розробницьких додатків здійснюють написання нового коду для брацької прилади. / програмістами виконується зміна Брацького Порядку. / є додавання нового тексту в Брацьку Правку.
Следующее лектио -- Інструменти Циклу

Термины

WordPress, Продвинутый пользователь, Разработческие программы, Разработка, Оплёт, ПО

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена