Відмінності між версіями «Продукція Проєктів»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 30 проміжних версій 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Продукция Проектов]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Проектных Итогов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Продукція Проєктів]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Проектных Итогов|Суть Проєктних Підсумків]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Продукция Проектов</strong></p><p>Результаты проекта распределяются по следующим трём уровням:</p><ol type="a"><li>Продукция проекта (project output) включает всё, что произведено разработчиками непосредственно в результате проекта. Продукция также именуется прямыми результатами проекта и результатами первого уровня.</li><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, :</p>
+
:<p><strong>Продукція Проєктів</strong></p><p>Продукція проєкту (project output) -- це результати проєкту, які зроблені підрядником на вимогу замовника безпосередньо під час проєкту. Інші назви цієї продукції включають прямі результати проєкту та результати першого рівня. Результати другого рівня -- це отримані замовником вигоди. Результати третього рівня -- це всебічний вплив проєкту на учасників робіт з проєкту, підрядника, інші зацікавлені особи, суспільство, економіку та екологію.</p><ol type="a"><li><p>Продукція, що передається замовнику, складається з двох видів -- об'єкти приймання та додаткові вигоди для замовника, які не були передбачені контрактом. Але при цьому додаткові вигоди не повинні спричинити супутніх витрат підрядника.</p><p>Наприклад, використане в проєкті готове рішення має зайвий функціонал. Цей допоміжний функціонал може бути запропонований замовнику без додаткової оплати. Якщо скасування надбавочного функціоналу потребує робочих годин, виграє і замовник, і підрядник. Тобто замовник отримує найкращий варіант виробу, а підрядник економить на зарплаті. Підряднику не треба платити за роботу з видалення зайвого функціоналу.</p></li><li>Предмети, залишені собі підрядником, наприклад, документація та отримані уроки (lessons learned).</li><li><p>Непотрібна продукція. Чим менший проєкт прогнозуємо, тим більше пробних і непотрібних результатів він спричиняє. Аналогію з цим феноменом можна знайти у фразі Джона Ванамейкера (John Wanamaker): "Половина грошей, які я витрачаю на рекламу, витрачається марно; проблема в тому, що я не знаю, яка половина".</p><p>Уявімо, що замовник потребує деякої функції. Щоб створити необхідний функціонал, розробники спробували кілька готових рішень, доступних на ринку, і вибрали найкраще. Замовнику передано один продукт, але для його отримання розробники створили кілька зайвих варіантів, які в будь-якому випадку будуть видалені.</li></ol><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, що спричиняє розробку правильного продукту:</p>
  
, включая как объекты приёмки и всё то, что передано заказчику, так и то, что не передаётся. Чем менее проект прогнозируем, тем больше пробных и излишних результатов он влечёт. Аналогию с этим феноменом можно найти во фразе приписываемой Джону Ванамейкеру (John Wanamaker): "Половина денег, которые я трачу на рекламу, тратится впустую; проблема в том, что я не знаю, какая половина".</p></li><p>Представим, что заказчик нуждается в некоторой функции и подрядчик произвёл тот функционал, который эту функцию производит. Чтобы создать функционал, разработчики попробовали несколько готовых решений, которые были доступны на рынке, и выбрали лучшее. Заказчику передан один продукт, но для его получения разработчики разработали несколько дополнительных. Все они будут прямой продукцией выпущенной в результате проекта. Прямая продукция проекта также именуется результатами первого уровня.
+
===Варіанти===
 +
:вигоди як для замовника, так і для підрядника./ безглузді витрати замовника./ отримання неякісного продукту./ зайву документацію та витрату необмеженого часу.
  
===Варианты===
+
:Следующее лектио -- '''[[Совместное Создание]]'''
:
 
 
 
:Следующее лектио -- '''[[Ожидаемость Итогов]]'''
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Бюджет Проекта]], [[Активы Проекта]], [[Внешние Среды]], [[Внутренние Среды]], Проектная Среда, [[Затраты На Проект]], [[График Проекта]], [[Фактор Предприятия]], [[Рабочий Продукт]], [[Временные Шкалы Проекта]]
+
:[[Продукция проекта]], [[Объект приёмки]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 12:20, 27 листопада 2022

Продукція Проєктів (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Проєктних Підсумків. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Уровни Результатов.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Продукція Проєктів

Продукція проєкту (project output) -- це результати проєкту, які зроблені підрядником на вимогу замовника безпосередньо під час проєкту. Інші назви цієї продукції включають прямі результати проєкту та результати першого рівня. Результати другого рівня -- це отримані замовником вигоди. Результати третього рівня -- це всебічний вплив проєкту на учасників робіт з проєкту, підрядника, інші зацікавлені особи, суспільство, економіку та екологію.

  1. Продукція, що передається замовнику, складається з двох видів -- об'єкти приймання та додаткові вигоди для замовника, які не були передбачені контрактом. Але при цьому додаткові вигоди не повинні спричинити супутніх витрат підрядника.

    Наприклад, використане в проєкті готове рішення має зайвий функціонал. Цей допоміжний функціонал може бути запропонований замовнику без додаткової оплати. Якщо скасування надбавочного функціоналу потребує робочих годин, виграє і замовник, і підрядник. Тобто замовник отримує найкращий варіант виробу, а підрядник економить на зарплаті. Підряднику не треба платити за роботу з видалення зайвого функціоналу.

  2. Предмети, залишені собі підрядником, наприклад, документація та отримані уроки (lessons learned).
  3. Непотрібна продукція. Чим менший проєкт прогнозуємо, тим більше пробних і непотрібних результатів він спричиняє. Аналогію з цим феноменом можна знайти у фразі Джона Ванамейкера (John Wanamaker): "Половина грошей, які я витрачаю на рекламу, витрачається марно; проблема в тому, що я не знаю, яка половина".

    Уявімо, що замовник потребує деякої функції. Щоб створити необхідний функціонал, розробники спробували кілька готових рішень, доступних на ринку, і вибрали найкраще. Замовнику передано один продукт, але для його отримання розробники створили кілька зайвих варіантів, які в будь-якому випадку будуть видалені.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, що спричиняє розробку правильного продукту:

Варіанти

вигоди як для замовника, так і для підрядника./ безглузді витрати замовника./ отримання неякісного продукту./ зайву документацію та витрату необмеженого часу.
Следующее лектио -- Совместное Создание

Термины

Продукция проекта, Объект приёмки

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Использование подвижного Подхода для разработки в Брацкой Школы лучше всего можно классифицировать как:

Актив проекта . Фактор предприятия . Проектная среда . Все остальные ответы по существу верны.