Відмінності між версіями «Реалізуємість Задумок»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 19 проміжних версій 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Воплощаемости Задумок]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Продуктов Работ]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Реалізуємість Задумок]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Продуктов Работ|Суть Продуктів Робіт]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Воплощаемости Задумок</strong></p><p>Воплощаемость продукта разработки -- это определённость с объёмом работы по воплощению задумки продукта в реальность.</p><ol type="a"><li><p>Определённо-воплощаемые продукты -- это те рабочие продукты, процесс разработки которых структурирован и подробно известен. Это будет строительство зданий, повседневная одежда и приготовленная по рецептам еда.</p><p>Такие разработки можно спланировать. Объём работы может быть рассчитан, а сроки и стоимости оценены.</p></li><li><p>Условно-воплощаемые продукты -- это те рабочие продукты, процесс разработки которых не структурирован или неизвестен. Они будут включать первое в истории радио, первый самолет и первый компьютер.</p><p>Если у разработчиков нет инструкций по разработке чего-либо, соответственно разработка такого проекта выполняется без сценария. Такие разработки невозможно спланировать. Объём работы не может быть рассчитан, а сроки и стоимости не могут быть оценены.</p><p>В этом случае, разработка сама служит средством для получения данных о продукте. В армии это можно назвать "разведкой боем". В оперативных способах разработок, такая стратегия именуется "провали быстрее" (fail fast).<p>Идея "провалить быстрее" заключается в том, что если нет возможности спланировать позитивный результат, лучше как можно быстрее добиться любого результата. И, когда мы "провалились" и получили негативный результат, развернуться (pivot) и с новыми знаниями уже направиться в правильном направлении.</p><p>Надо было разбить много прототипов, пока первый в истории самолёт полетел. И не каждая брацкая прилада становится полной. Многие "погибают" в состоянии пробных.</p></li></ol><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, :</p>
+
:<p><strong>Реалізованість Задумів</strong></p><p>Реалізованість продукту розробки -- це визначеність, що задум продукту буде втілений в реальність після здійснення прогнозованого обсягу робіт.</p><ol type="a"><li><p>Певно-реалізовані продукти -- це ті робочі продукти, процес розробки яких структурований і в подробицях (відомий). Це буде будівництво будівель, повсякденний одяг та приготована ​​за рецептами їжа.</p><p>Такі розробки можна спланувати. Обсяг роботи може бути розрахований, а терміни та вартості оцінені.</p></li><li><p>Умовно-реалізовані продукти -- це ті робочі продукти, процес розробки яких не структурований або невідомий. Вони включатимуть перше в історії радіо, перший літак і перший комп'ютер.</p><p>Якщо розробники не мають інструкцій з розробки чогось, відповідно розробка такого проєкту виконується без сценарія. Такі розробки наперед неможливо спланувати. Обсяг роботи не може бути розрахований, а терміни та вартості не можуть бути визначені.</p><p>У цьому випадку, розробка сама є засобом для отримання даних про продукт. В армії це можна назвати "розвідкою боєм". У повсякденному житті кажуть, що така розробка проводиться "методом тику".</p><p>Треба було розбити багато прототипів, доки перший в історії літак полетів. І рідкісна брацька прилада стає іменованою. Більшість "гине" на Дослідній Хмарі в стані пробних.</p><p>При оперативно-гнучкому способі та інших типах розробок, де швидкість важливіша за вартість, застосовується стратегія "провали швидше" (fail fast). Ідея "провалити швидше" полягає в тому, що якщо немає можливості спланувати позитивний результат, краще досягти будь-якого результату якнайшвидше. І, коли ми "провалилися" і отримали негативний результат, розвернутися (pivot) і з новими знаннями, і набутим досвідом попрямувати в правильному напрямку.</p></li></ol><p>У реальному світі, втілюваність продукту розробки буде десь між певною та умовною. Обсяги розробок якихось частин будуть відомі, інших -- ні.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, у розробках, де важливіше швидкість буде головною:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===
:
+
: отримати хоч якийсь результат; виявити конкурентоспроможність; домогтися якнайшвидше негативного результату; отримати дохід.
 
 
 
:Следующее лектио -- '''[[Руководители Работ]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Руководители Работ]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[WBS]], [[Объем Проекта]], [[Области Решения]], [[Критерии Приемки]], [[Бэклог Продукта]]
+
:[[WBS]], [[Объём работ]], [[Критерии приемлемости|Критерии приемки]], [[Плановый способ]], [[Оперативно-гибкий способ]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 11:46, 27 листопада 2022

Реалізуємість Задумок (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Продуктів Робіт. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Продукты Творчества.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Реалізованість Задумів

Реалізованість продукту розробки -- це визначеність, що задум продукту буде втілений в реальність після здійснення прогнозованого обсягу робіт.

  1. Певно-реалізовані продукти -- це ті робочі продукти, процес розробки яких структурований і в подробицях (відомий). Це буде будівництво будівель, повсякденний одяг та приготована ​​за рецептами їжа.

    Такі розробки можна спланувати. Обсяг роботи може бути розрахований, а терміни та вартості оцінені.

  2. Умовно-реалізовані продукти -- це ті робочі продукти, процес розробки яких не структурований або невідомий. Вони включатимуть перше в історії радіо, перший літак і перший комп'ютер.

    Якщо розробники не мають інструкцій з розробки чогось, відповідно розробка такого проєкту виконується без сценарія. Такі розробки наперед неможливо спланувати. Обсяг роботи не може бути розрахований, а терміни та вартості не можуть бути визначені.

    У цьому випадку, розробка сама є засобом для отримання даних про продукт. В армії це можна назвати "розвідкою боєм". У повсякденному житті кажуть, що така розробка проводиться "методом тику".

    Треба було розбити багато прототипів, доки перший в історії літак полетів. І рідкісна брацька прилада стає іменованою. Більшість "гине" на Дослідній Хмарі в стані пробних.

    При оперативно-гнучкому способі та інших типах розробок, де швидкість важливіша за вартість, застосовується стратегія "провали швидше" (fail fast). Ідея "провалити швидше" полягає в тому, що якщо немає можливості спланувати позитивний результат, краще досягти будь-якого результату якнайшвидше. І, коли ми "провалилися" і отримали негативний результат, розвернутися (pivot) і з новими знаннями, і набутим досвідом попрямувати в правильному напрямку.

У реальному світі, втілюваність продукту розробки буде десь між певною та умовною. Обсяги розробок якихось частин будуть відомі, інших -- ні.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, у розробках, де важливіше швидкість буде головною:

Варианты

отримати хоч якийсь результат; виявити конкурентоспроможність; домогтися якнайшвидше негативного результату; отримати дохід.
Следующее лектио -- Руководители Работ

Термины

WBS, Объём работ, Критерии приемки, Плановый способ, Оперативно-гибкий способ

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Чтобы создать Объем Проекта для планирования вашей работы, вам необходимо описание будущего.________________