Відмінності між версіями «Зміни Схвалень»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
 
(Не показані 14 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Изменение Одобрений]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Контролей Планов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Зміни Схвалень]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Контролей Планов|Суть Контроля Планів]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Расчёты Планов]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Раздувания Планов]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Изменение Одобрений</strong></p><p>В жизни случаются непредвиденные ситуации, которые мы не можем знать заранее, также и с проектами, ни один нельзя полностью предсказать и спрогнозировать. Если какой-либо из контрольных уровней проекта не может быть выдержан в исполнении, тогда руководитель проекта делает запрос на изменение (change request).</p><p>В плановых проектах, стороны устанавливают совет по контролю за изменениями (Change Control Board или CCB). Этот совет включает как представителей заказчика, так и представителей подрядчика проекта. Иногда, советов устанавливается несколько. В этом случае, разные органы имеют разные зоны ответственности, например, один решает вопросы, которые касаются изменений в продукте, а другой рассматривает вопросы, связанные с  переменами в проекте.</p><p>Совет рассматривает запросы на изменение и принимает одно из трёх решений:</p><ol type="a"><li>Утвердить в предложенном варианте,</li><li>Отклонить,</li><li>Утвердить в изменённом варианте.</li></li></ol><p>Эти же советы могут принимать решение о готовности продуктов к передаче и успешности всего проекта.</p><p>Если в течении проекта что-то поменялось на стороне заказчика, он или она могут добавлять к заказу что-то, после утверждения контрольных уровней. В плановых проектах, дозаказывание дополняется изменением стоимости и проходит согласование. Увеличение объёма работ без оплаты называется неконтролируемым раздуванием рамок проекта (scope creep).</p><p>Так как каждое изменение контрольных уровней влечёт за собой работу по пересчёту, подрядчик может предложить некоторую оплату или поставить ограничение на количество бесплатных пересчётов.</p><p>Опять же, контрольные уровни утверждаются и переутверждаются только в плановых проектах. В оперативных проектах, опись продукта только дорабатывается и речи об изменениях объёмов работ не ведётся. Оперативно-гибкий способ даже приветствует изменения на любой стадии, вплоть до самой поздней.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, за изменение уровней:</p>
+
:<p><strong>Зміни схвалень</strong></p><p>У житті трапляються непередбачені ситуації, які ми не можемо знати заздалегідь, так само і з проєктами, жоден не можна повністю передбачити та спрогнозувати. Якщо якийсь із контрольних планів проєкту не може бути витриманий у виконанні, тоді керівник проєкту робить запит на зміну (change request).</p><p>У планових проєктах сторони встановлюють раду з контролю за змінами (Change Control Board або CCB). Ця рада включає як представників замовника, так і представників підрядника проєкту. Іноді рад встановлюється кілька. У цьому випадку різні органи мають різні зони відповідальності, наприклад, один вирішує питання, що стосуються змін у продукті, а інший розглядає питання, пов'язані зі змінами в проєкті.</p><p>Рада розглядає запити на зміну та приймає одне з трьох рішень:</p><ol type="a"><li>Затвердити у запропонованому варіанті,</li><li>Відхилити,</li><li>Затвердити у зміненому варіанті.</li></li></ol><p>Ці ж ради можуть приймати рішення про готовність продуктів до передачі та успішності всього проєкту.</p><p>Якщо протягом проєкту щось змінилося з боку замовника, він або вона можуть додавати до замовлення щось після затвердження контрольних планів. У планових проєктах дозамовлення доповнюється зміною вартості або обсягу і проходить узгодження.</p><p> Оскільки кожна зміна контрольних планів тягне за собою роботу з перерахунку, підрядник може запропонувати деяку оплату або поставити обмеження на кількість безкоштовних перерахунків. Згода керівника проєкту на збільшення роботи без відповідної оплати називається неконтрольованим роздуванням обсягів роботи (scope creep).</p><p>Знову ж таки, контрольні плани затверджуються та перезатверджуються лише у планових проєктах. В оперативних проєктах опис продукту тільки допрацьовується; зміни обсягів робіт закладено у природу оперативних проєктів. Оперативно-гнучкий спосіб навіть вітає зміни на будь-якій стадії, аж до найпізнішої.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, за зміну контрольних планів:</p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
: отвечает совет по контролю за изменениями./ отвечает заказчик./ следит подрядчик./ в оперативных проектах никто не отвечает, т.к. изменения объёма работ не ведётся.
+
:відповідає рада з контролю за змінами./ відповідає замовник./ стежить підрядник./ в оперативних проєктах жодна окрема особа не відповідає, оскільки зміни обсягу робіт є характеристикою проєктів.
 
+
:Следующее лектио -- '''[[Что Есть Факторы]]'''
:Следующее лектио -- '''[[Раздувания Уровней]]'''
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Бюджет Проекта]], [[Активы Проекта]], [[Внешние Среды]], [[Внутренние Среды]], Проектная Среда, [[Затраты На Проект]], [[График Проекта]], [[Фактор Предприятия]], [[Рабочий Продукт]], [[Временные Шкалы Проекта]]
+
:[[Бюджет проекта]], [[ССВ]], [[Объём работ]], [[Контрольный план работ]], [[Опись продукта]].
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 12:28, 27 листопада 2022

Зміни Схвалень (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Контроля Планів. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Раздувания Планов.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Зміни схвалень

У житті трапляються непередбачені ситуації, які ми не можемо знати заздалегідь, так само і з проєктами, жоден не можна повністю передбачити та спрогнозувати. Якщо якийсь із контрольних планів проєкту не може бути витриманий у виконанні, тоді керівник проєкту робить запит на зміну (change request).

У планових проєктах сторони встановлюють раду з контролю за змінами (Change Control Board або CCB). Ця рада включає як представників замовника, так і представників підрядника проєкту. Іноді рад встановлюється кілька. У цьому випадку різні органи мають різні зони відповідальності, наприклад, один вирішує питання, що стосуються змін у продукті, а інший розглядає питання, пов'язані зі змінами в проєкті.

Рада розглядає запити на зміну та приймає одне з трьох рішень:

  1. Затвердити у запропонованому варіанті,
  2. Відхилити,
  3. Затвердити у зміненому варіанті.

Ці ж ради можуть приймати рішення про готовність продуктів до передачі та успішності всього проєкту.

Якщо протягом проєкту щось змінилося з боку замовника, він або вона можуть додавати до замовлення щось після затвердження контрольних планів. У планових проєктах дозамовлення доповнюється зміною вартості або обсягу і проходить узгодження.

Оскільки кожна зміна контрольних планів тягне за собою роботу з перерахунку, підрядник може запропонувати деяку оплату або поставити обмеження на кількість безкоштовних перерахунків. Згода керівника проєкту на збільшення роботи без відповідної оплати називається неконтрольованим роздуванням обсягів роботи (scope creep).

Знову ж таки, контрольні плани затверджуються та перезатверджуються лише у планових проєктах. В оперативних проєктах опис продукту тільки допрацьовується; зміни обсягів робіт закладено у природу оперативних проєктів. Оперативно-гнучкий спосіб навіть вітає зміни на будь-якій стадії, аж до найпізнішої.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, за зміну контрольних планів:

Варіанти

відповідає рада з контролю за змінами./ відповідає замовник./ стежить підрядник./ в оперативних проєктах жодна окрема особа не відповідає, оскільки зміни обсягу робіт є характеристикою проєктів.
Следующее лектио -- Что Есть Факторы

Термины

Бюджет проекта, ССВ, Объём работ, Контрольный план работ, Опись продукта.

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Использование подвижного Подхода для разработки в Брацкой Школы лучше всего можно классифицировать как:

Актив проекта . Фактор предприятия . Проектная среда . Все остальные ответы по существу верны.