Відмінності між версіями «Вимоги до Продукту»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
 
(Не показано 32 проміжні версії 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Компоненты Описей]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Бизнес-Анализа]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Вимоги до Продукту]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Бизнес-Анализа|Суть Бізнес-Аналізу]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Что Бизнес-Анализ Есть]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Описи и Прототипы]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Компоненты Описей</strong></p><p></p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, :</p>
+
:<p><strong>Вимоги до Продукту</strong></p><p>Вимоги до продукту -- це та частина вимог, яка стосується виробу або продукту, який потрібно створити. Інша частина вимог стосується розробки цього виробу або продукту.</p><p>Вимоги до продукту створюються в результаті бізнес-аналізу та поділяються на функціональні, нефункціональні та перехідні:</p><ol type="a"><li ><p><strong>Функціональні вимоги</strong> до виробу або продукту, що створюється, описують здатність майбутнього виробу виконати ту роботу, заради якої він створюється.</p></li><li><p><strong>Нефункціональні вимоги </strong> або вимоги щодо застосування виробу описують гарантії того, що користувачі зможуть скористатися функціями виробу, що створюється. Нефункціональні вимоги включають умови доступності виробу, готовність його до використання, його робочого ресурсу, запасу міцності, безпеки, стабільності роботи та зручності користування (usability).</p></li><li><p><strong>Перехідні вимоги</strong> описують ті характеристики та умови, які виріб повинен мати для того, щоб бути доставленим до замовника та встановленим. Перехідні вимоги можуть також описувати характеристики та умови, які виріб повинен мати для того, щоб бути демонтованим та утилізованим. </p><p>Щодо фізичних товарів, ці вимоги як мінімум включатимуть умови щодо упаковки та транспортування. Щодо програм користувача, ці вимоги повинні включати умови встановлення та видалення програм.</p><p>Перехідні вимоги можуть таким чином розділятися на передексплуатаційні та післяексплуатаційні. Аналогічно нефункціональним і функціональним вимогам, перехідні умови та характеристики можуть також категоризуватися як вимоги до перехідної застосовності та вимоги до перехідних функцій.</p></li></ol><p>Системи включають кілька виробів. Наприклад, космічні апарати включають в себе туалети. Туалети не є функціональною вимогою до космічних апаратів, оскільки останні можуть літати і без перших. Однак космонавти без туалету не обійдуться і тому нефункціональна вимога наявності туалету є обов'язковою.</p><p>Однак космічний туалет сам по собі має також функціональні вимоги до того, що туалет повинен робити. Космічний туалет має й особливі дисфункції, оскільки використання туалету в умовах невагомості має свої корінні відмінності від використання туалету в умовах гравітації. І ці особливі пристрої будуть мати свої функціональні, нефункціональні та перехідні вимоги.</p><p><i>А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.</i></p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:разработчики создали верное изделие, а администраторы могли проверить его верность. / координаторы информационных проектов могли разработать пользовательские истории (user story). / открыть процесс разработок широкой публике. / установить единый источник истины (single source of truth).
+
:Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
  
:Следующее лектио -- '''[[Что Есть Требования]]'''
+
:Следующее лектио -- '''[[Результаты Аналитики]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Требования]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:43, 27 листопада 2022

Вимоги до Продукту (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Бізнес-Аналізу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Описи и Прототипы.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Вимоги до Продукту

Вимоги до продукту -- це та частина вимог, яка стосується виробу або продукту, який потрібно створити. Інша частина вимог стосується розробки цього виробу або продукту.

Вимоги до продукту створюються в результаті бізнес-аналізу та поділяються на функціональні, нефункціональні та перехідні:

  1. Функціональні вимоги до виробу або продукту, що створюється, описують здатність майбутнього виробу виконати ту роботу, заради якої він створюється.

  2. Нефункціональні вимоги або вимоги щодо застосування виробу описують гарантії того, що користувачі зможуть скористатися функціями виробу, що створюється. Нефункціональні вимоги включають умови доступності виробу, готовність його до використання, його робочого ресурсу, запасу міцності, безпеки, стабільності роботи та зручності користування (usability).

  3. Перехідні вимоги описують ті характеристики та умови, які виріб повинен мати для того, щоб бути доставленим до замовника та встановленим. Перехідні вимоги можуть також описувати характеристики та умови, які виріб повинен мати для того, щоб бути демонтованим та утилізованим.

    Щодо фізичних товарів, ці вимоги як мінімум включатимуть умови щодо упаковки та транспортування. Щодо програм користувача, ці вимоги повинні включати умови встановлення та видалення програм.

    Перехідні вимоги можуть таким чином розділятися на передексплуатаційні та післяексплуатаційні. Аналогічно нефункціональним і функціональним вимогам, перехідні умови та характеристики можуть також категоризуватися як вимоги до перехідної застосовності та вимоги до перехідних функцій.

Системи включають кілька виробів. Наприклад, космічні апарати включають в себе туалети. Туалети не є функціональною вимогою до космічних апаратів, оскільки останні можуть літати і без перших. Однак космонавти без туалету не обійдуться і тому нефункціональна вимога наявності туалету є обов'язковою.

Однак космічний туалет сам по собі має також функціональні вимоги до того, що туалет повинен робити. Космічний туалет має й особливі дисфункції, оскільки використання туалету в умовах невагомості має свої корінні відмінності від використання туалету в умовах гравітації. І ці особливі пристрої будуть мати свої функціональні, нефункціональні та перехідні вимоги.

А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

Варіанти

Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
Следующее лектио -- Результаты Аналитики

Термины

Требования

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена