Відмінності між версіями «Області Аналізу»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 8 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Области Анализа]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Бизнес-Анализа]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Області Аналізу]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Бизнес-Анализа|Суть Бізнес-Аналізу]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Области Анализа</strong></p><p>Бизнес-анализ -- это нечто большее, чем документирование требований куратора продукта. Повысить эффектность своего бизнес-анализа организации могут сосредоточив больше внимания на следующих четырёх критических областях:</p><ol type="a"><li>Люди. С одной стороны, человеческие ресурсы выделяются среди других ресурсов организаций своей динамичностью. Распознание, признание, развитие и использование знаний, навыков и умений кадров критичны для успеха организации. С другой стороны, выстраивание человеческих отношений важно не только в отношении сотрудников организации, но и в отношении партнёров, поставщиков и клиентов,</li><li><p>Технология. Производственные ресурсы организации выстраиваются как для цепочки создания новой стоимости, так и для обслуживания тех процессов, которые эту цепочку поддерживают.</p><p>Цепочка создания новой стоимости (value chain) состоит из моделирования будущих продуктов, закупок необходимых для производства материалов и услуг, непосредственно создания продуктов, их передачу потребителям и послепродажное обслуживание.</p><p>Обслуживающие процессы состоят из управления организацией, персоналом, финансами, рекрутингом, бухгалтерским учётом, маркетингом и продажами.</p></li><li>Культура. Организационная культура складывается из материальных артефактов и совокупности пониманий сотрудниками организации, её партнёров, поставщиков и клиентов как организация работает. Культура включает в себя декларированные и фактические организационные структуры, а также практики использования человеческих, производственных и финансовых ресурсов.</li><li>Информация. Практически каждая организация обладает своей уникальной моделью того, как информация собирается, обрабатывается, систематизируется, хранится и предоставляется в пользование сотрудникам, партнёрам, поставщикам и клиентам организации.</li></ol><p>Эти критические области должны учитываться бизнес-аналитиками.</p><p><i>А теперь, придумайте, пожалуйста, вопрос для завершения этого лектио.</i></p>
+
:<p><strong>Області Аналізу</strong></p><p>Бізнес-аналіз -- це щось більше, ніж документування вимог куратора продукту. Підвищити ефектність свого бізнес-аналізу організації можуть зосередити більше уваги на наступних чотирьох критичних сферах:</p><ol type="a"><li><p><strong>Люди</strong>. З одного боку, людські ресурси вирізняються серед інших ресурсів організацій своєю динамічністю. Розпізнання, визнання, розвиток та використання знань, навичок та умінь кадрів критичні для успіху організації. З іншого боку, вибудовування людських відносин важливе не лише щодо співробітників організації, а й щодо партнерів, постачальників та клієнтів.</p></li><li><p><strong>Технологія</strong>. Виробничі ресурси організації вибудовуються як для ланцюжка створення нової вартості, так і для обслуговування тих процесів, які цей ланцюжок підтримують.</p></li> Ланцюжок створення нової вартості (value chain) складається з моделювання майбутніх продуктів, закупівель необхідних для виробництва матеріалів та послуг, безпосередньо створення продуктів, їх передачу споживачам та післяпродажне обслуговування.</p><p>Обслуговуючі процеси складаються з управління організацією, персоналом, фінансами, рекрутингом, бухгалтерським обліком, маркетингом та продажами.</p></li><li ><p><strong>Культура</strong>. Організаційна культура складається з матеріальних артефактів та сукупності розуміння співробітниками організації, її партнерів, постачальників та клієнтів як організація працює. Культура включає декларовані та фактичні організаційні структури, а також практики використання людських, виробничих та фінансових ресурсів.</p></li><li><p><strong>Інформація</strong>. Практично кожна організація має свою унікальну модель того, як інформація збирається, обробляється, систематизується, зберігається і надається в користування співробітникам, партнерам, постачальникам і клієнтам організації.</p></li> Ці критичні області повинні враховуватися бізнес-аналітиками .</p><p><i>А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.</i></p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:Ответ в форме эссе не подразумевает вариантов.
+
:Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Источники Требований]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Источники Требований]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Бизнес-анализ]], [[Куратор продукта]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:45, 27 листопада 2022

Області Аналізу (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Бізнес-Аналізу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Результаты Аналитики.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Області Аналізу

Бізнес-аналіз -- це щось більше, ніж документування вимог куратора продукту. Підвищити ефектність свого бізнес-аналізу організації можуть зосередити більше уваги на наступних чотирьох критичних сферах:

  1. Люди. З одного боку, людські ресурси вирізняються серед інших ресурсів організацій своєю динамічністю. Розпізнання, визнання, розвиток та використання знань, навичок та умінь кадрів критичні для успіху організації. З іншого боку, вибудовування людських відносин важливе не лише щодо співробітників організації, а й щодо партнерів, постачальників та клієнтів.

  2. Технологія. Виробничі ресурси організації вибудовуються як для ланцюжка створення нової вартості, так і для обслуговування тих процесів, які цей ланцюжок підтримують.

  3. Ланцюжок створення нової вартості (value chain) складається з моделювання майбутніх продуктів, закупівель необхідних для виробництва матеріалів та послуг, безпосередньо створення продуктів, їх передачу споживачам та післяпродажне обслуговування.

    Обслуговуючі процеси складаються з управління організацією, персоналом, фінансами, рекрутингом, бухгалтерським обліком, маркетингом та продажами.

  4. Культура. Організаційна культура складається з матеріальних артефактів та сукупності розуміння співробітниками організації, її партнерів, постачальників та клієнтів як організація працює. Культура включає декларовані та фактичні організаційні структури, а також практики використання людських, виробничих та фінансових ресурсів.

  5. Інформація. Практично кожна організація має свою унікальну модель того, як інформація збирається, обробляється, систематизується, зберігається і надається в користування співробітникам, партнерам, постачальникам і клієнтам організації.

  6. Ці критичні області повинні враховуватися бізнес-аналітиками .

    А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

Варіанти

Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
Следующее лектио -- Источники Требований

Термины

Бизнес-анализ, Куратор продукта

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена