Відмінності між версіями «Результати Аналітики»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст (HTML))
 
(Не показані 6 проміжних версій 4 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Результаты Аналитики]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Бизнес-Анализа]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Результати Аналітики]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Бизнес-Анализа|Суть Бізнес-Аналізу]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Результаты Аналитики</strong></p><p>В процессе работы, бизнес-аналитики идентифицируют, собирают, анализируют, систематизируют, обрабатывают и передают значительные объёмы данных. Результаты бизнес-анализа -- это, прежде всего, функциональные, нефункциональные и переходные требования к разрабатываемому изделию или продукту.</p><p>Однако информация о продукте ни в коем случае не является единственной информацией, относящейся к процессам бизнес-анализа. В дополнение к требованиям, бизнес-аналитики либо разрабатывают, либо могут разрабатывать документацию, содержащую следующие сведения:</p><ol type="a"><li>Бизнес-цели и задачи, экономическое или технико-экономическое обоснование, а также итоги анализа хозяйственной ситуации,</li><li>Источники требований, методы сбора и модели анализа,</li><li>Критерии приемки созданного изделия или продукта, а также механизм определения этих критериев,</li><li>Риски, связанные с создаваемым изделием или продуктом,</li><li>Предположения, сделанные в ходе анализа, и рассуждения о причинах этих предположений,</li><li>Ограничения, которые создаваемое изделие или продукт будут иметь или накладывать на своё окружение,</li><li>Зависимости создаваемого изделия или продукта от других изделий и продуктов,</li><li>Проблемы, которые возникают с созданием продукта или которые остались нерешёнными, </li><li>Любые сведения, касаемые разработки изделия. Эти сведения могут охватывать риски и проблемы, связанные с производством, а также зависимости и задержки, которые возникнут в процессе создания нового изделия или продукта.</li></ol><p>Высокоразвитый бизнес-анализ оказывает ощутимое влияние на успех организации, главным образом, на:</p><ol type="a"><li>Умение реализовывать стратегию,</li><li>Организационную гибкость, </li><li>Снижение расходов из-за уменьшения объёмов бесполезной или незаказанной работы. Хотя это может показаться нелогичным, но время, потраченное на бизнес-анализ, экономит время. Точнее, потраченное бизнес-аналитиками время экономит время разработчиков.</li></ol><p>Во многих отраслях эти преимущества обеспечивают организациям конкурентное преимущество, а наличие знаний, навыков и умений проводить анализ могут являться ключевой компетенцией.</p><p><i>А теперь, придумайте, пожалуйста, вопрос для завершения этого лектио.</i></p>
+
:<p><strong>Результати Аналітики</strong></p><p>У процесі роботи бізнес-аналітики ідентифікують, збирають, аналізують, систематизують, обробляють і передають значні обсяги даних. Результати бізнес-аналізу -- це, перш за все, функціональні, нефункціональні та перехідні вимоги до виробу або продукту, що розробляється.</p><p>Однак інформація про продукт ні в якому разі не є єдиною інформацією, що стосується процесів бізнес-аналізу. На додаток до вимог, бізнес-аналітики або розробляють, або можуть розробляти документацію, що містить такі відомості:</p><ol type="a"><li><strong>Бізнес-мети</strong> та завдання, економічні або техніко-економічне обґрунтування, а також підсумки аналізу господарської ситуації.</li><li><strong>Джерела вимог</strong>, методи збору та моделі аналізу.</li><li><strong>Критерії приймання</strong> створеного виробу або продукту, а також механізм визначення цих критеріїв .</li><li><strong>Ризики</strong>, пов'язані з створюваним виробом або продуктом,</li><li><strong>Припущення</strong>, зроблені під час аналізу, та міркування про причини цих припущень.</li><li><strong>Обмеження</strong>, які створюваний виріб або продукт будуть мати або накладати на своє оточення.</li><li><strong>Залежності</strong> виробу або продукту, що створюється. від інших виробів та продуктів.</li><li><strong>Проблеми</strong>, які виникають зі створенням продукту або залишилися невирішеними.</li><li><strong>Будь-які відомості</strong>, що стосуються розробки виробу. Ці відомості можуть охоплювати ризики та проблеми, пов'язані з виробництвом, а також залежності та затримки, які виникнуть у процесі створення нового виробу або продукту. </li></ol><p>Високорозвинений бізнес-аналіз має відчутний вплив на успіх організації, головним чином, на:</p><ul><li>Уміння реалізовувати стратегію.</li><li>Організаційну гнучкість .</li><li>Зниження витрат через зменшення обсягів марної або незамовленої роботи. Хоча це може здатися нелогічним, але час, витрачений на бізнес-аналіз, заощаджує час. Точніше, витрачений бізнес-аналітиками час заощаджує час розробників.</li></ol><p>У багатьох галузях ці переваги забезпечують організаціям конкурентну перевагу, а наявність знань, навичок та умінь проводити аналіз можуть бути ключовою компетенцією.</p> <p><i>А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.</i></p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:Ответ в форме эссе не подразумевает вариантов.
+
:Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Области Анализа]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Области Анализа]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Бизнес-анализ]], [[Угроза]], [[Критерии приемлемости]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:44, 27 листопада 2022

Результати Аналітики (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Бізнес-Аналізу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Требования к Продукту.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Результати Аналітики

У процесі роботи бізнес-аналітики ідентифікують, збирають, аналізують, систематизують, обробляють і передають значні обсяги даних. Результати бізнес-аналізу -- це, перш за все, функціональні, нефункціональні та перехідні вимоги до виробу або продукту, що розробляється.

Однак інформація про продукт ні в якому разі не є єдиною інформацією, що стосується процесів бізнес-аналізу. На додаток до вимог, бізнес-аналітики або розробляють, або можуть розробляти документацію, що містить такі відомості:

  1. Бізнес-мети та завдання, економічні або техніко-економічне обґрунтування, а також підсумки аналізу господарської ситуації.
  2. Джерела вимог, методи збору та моделі аналізу.
  3. Критерії приймання створеного виробу або продукту, а також механізм визначення цих критеріїв .
  4. Ризики, пов'язані з створюваним виробом або продуктом,
  5. Припущення, зроблені під час аналізу, та міркування про причини цих припущень.
  6. Обмеження, які створюваний виріб або продукт будуть мати або накладати на своє оточення.
  7. Залежності виробу або продукту, що створюється. від інших виробів та продуктів.
  8. Проблеми, які виникають зі створенням продукту або залишилися невирішеними.
  9. Будь-які відомості, що стосуються розробки виробу. Ці відомості можуть охоплювати ризики та проблеми, пов'язані з виробництвом, а також залежності та затримки, які виникнуть у процесі створення нового виробу або продукту.

Високорозвинений бізнес-аналіз має відчутний вплив на успіх організації, головним чином, на:

  • Уміння реалізовувати стратегію.
  • Організаційну гнучкість .
  • Зниження витрат через зменшення обсягів марної або незамовленої роботи. Хоча це може здатися нелогічним, але час, витрачений на бізнес-аналіз, заощаджує час. Точніше, витрачений бізнес-аналітиками час заощаджує час розробників.
  • У багатьох галузях ці переваги забезпечують організаціям конкурентну перевагу, а наявність знань, навичок та умінь проводити аналіз можуть бути ключовою компетенцією.

    А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

Варіанти

Відповідь у формі есе не має на увазі варіантів
Следующее лектио -- Области Анализа

Термины

Бизнес-анализ, Угроза, Критерии приемлемости

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена