Відмінності між версіями «Методи Збору»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Иллюстрации)
 
(Не показано 4 проміжні версії 3 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Методы Сбора]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Сбора Требований]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Методи Збору]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Сбора Требований|Суть Збору Вимог]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Методы Сбора</strong></p><p>Данные для создания требований могут собираться многими способами, включая наблюдения, исследования, опросы, разведки и эксперименты.</p><ol type="a"><li><p><strong>Наблюдение</strong> -- это сбор данных через визуальный обзор. По своему присутствию, этот обзор может быть случайным или автоматическим. По своей частоте, этот обзор может быть разовым, выборочным, периодическим или постоянным. По своей природе, этот обзор может быть естесственным, ведущимся с помощью инструмента или косвенным. При косвенном наблюдении, обзор ведётся не за объектом напрямую, а за связанными с объектом предметами.</p></li><li><p>В сборе данных, <strong>исследование</strong> относится к поиску и изучению документов, экспонатов и других информационных материалов.</p></li><li><p><strong>Опрос</strong> -- это сбор данных путём задавания вопросов. Вопросы задаются либо одному человеку, либо группе. Опрашиваются заинтересованные лица, независимые эксперты или специально приглашённые посторонние люди.</p><p>Эти вопросы могут задаваться устно, письменно в прямой переписке, с помощью анкеты или онлайн-формы. Опрашиваемая устно группа лиц называется фокус-группой,</p></li><li><p><strong>Разведка</strong> или <strong>инспекция</strong> -- это сбор данных, которые уже существуют в природе, но не могут быть собранными без вторжения в текущий процесс работы.</p></li><li><p><strong>Эксперимент</strong> -- это производство чего-то нового, чего пока нет в природе, для получения данных о его работе, изучения взаимодействия с другими элементами системы или получения реакции заинтересованных лиц.</p><p>Некоторые предприятия создают специальные места и площадки для экспериментов. В информационных технологиях, места и площадки, где допустимо экспериментировать без последствий в случае неудачи, часто называются "песочницами" (sandbox).</p><p>Опытно Облако, таким образом, можно назвать песочницей песочниц. Эта часть Брацка Облака представляет собою опытную площадку наполненную приложениями для экспериментов.</p></li></ol><p>Порядок задействования методов трудно распланировать в деталях. Сборщики требований обычно начинают наблюдение с самого начала и не прекращают его до сдачи требований. Имеющиеся в наличии документы и открытые источники начинают исследоваться до опросов кураторов, чтобы наработать количество и качество вопросов. Новые серии опросов организуются после каждого получения новых опытных образцов.</p><p><i>А теперь, придумайте, пожалуйста, вопрос для завершения этого лектио.</i></p>
+
:<p><strong>Методи Збору</strong></p><p>Дані для створення вимог можуть збиратися багатьма способами, включаючи спостереження, дослідження, опитування, розвідки та експерименти.</p><ol type="a "><li><p><strong>Спостереження</strong> -- це збір даних через візуальний огляд. За своєю присутністю цей огляд може бути випадковим або автоматичним. За своєю частотою цей огляд може бути разовим, вибірковим, періодичним або постійним. За своєю природою цей огляд може бути природним, що ведеться за допомогою інструмента або непрямим. При непрямому спостереженні, огляд ведеться не за об'єктом безпосередньо, а за пов'язаними з об'єктом предметами.</p></li><li><p>У зборі даних, <strong>дослідження</strong> відноситься до пошуку та вивчення документів, експонатів та інших інформаційних матеріалів.</p></li><li> <p><strong>Опитування</strong> -- це збір даних шляхом задання питань. Запитання ставлять або одній людині, або групі. Опитуються зацікавлені особи, незалежні експерти або спеціально запрошені сторонні люди.</p><p>Ці питання можуть задаватися усно, письмово у прямому листуванні, за допомогою анкети чи онлайн-форми. Опитувана усно група осіб називається фокус-групою,</p></li><li><p><strong>Розвідка</strong> або <strong>інспекція</strong> -- це збір даних, які вже існують в природі, але не можуть бути зібраними без втручання в поточний процес роботи.</p></li><li><p><strong>Експеримент</strong> -- це виробництво чогось нового, чого поки що немає в природі, для отримання даних про його роботу, вивчення взаємодії з іншими елементами системи або отримання реакції зацікавлених осіб.</p><p>Деякі підприємства створюють спеціальні місця та майданчики для експериментів. В інформаційних технологіях, місця та майданчики, де допустимо експериментувати без наслідків у разі невдачі, часто називаються "пісочницями" (sandbox).</p><p>Дослідну Хмару, таким чином, можна назвати пісочницею пісочниць. Ця частина Брацької Хмари є досвідченим майданчиком наповненим додатками для експериментів.</p></li></ol><p>Порядок застосування методів важко розпланувати в деталях. Складачі вимог зазвичай починають спостереження від початку і припиняють його до здачі вимог. Наявні документи та відкриті джерела починають досліджуватися до опитувань кураторів, щоб напрацювати кількість та якість питань. Нові серії опитувань організуються після кожного отримання нових досвідчених зразків.</p><p><i>А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.</i></p>
  
===Варианты===
+
.
:Ответ в форме эссе не подразумевает вариантов.
+
===Варіанти===
 +
:Відповідь у формі есе не потребує варіантів.
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Иерархия Требований]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Иерархия Требований]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Эпические продукты]], [[SSOT]]
+
:[[Требования]], [[Опытно Облако]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:47, 27 листопада 2022

Методи Збору (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Збору Вимог. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Источники Требований.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Методи Збору

Дані для створення вимог можуть збиратися багатьма способами, включаючи спостереження, дослідження, опитування, розвідки та експерименти.

  1. Спостереження -- це збір даних через візуальний огляд. За своєю присутністю цей огляд може бути випадковим або автоматичним. За своєю частотою цей огляд може бути разовим, вибірковим, періодичним або постійним. За своєю природою цей огляд може бути природним, що ведеться за допомогою інструмента або непрямим. При непрямому спостереженні, огляд ведеться не за об'єктом безпосередньо, а за пов'язаними з об'єктом предметами.

  2. У зборі даних, дослідження відноситься до пошуку та вивчення документів, експонатів та інших інформаційних матеріалів.

  3. Опитування -- це збір даних шляхом задання питань. Запитання ставлять або одній людині, або групі. Опитуються зацікавлені особи, незалежні експерти або спеціально запрошені сторонні люди.

    Ці питання можуть задаватися усно, письмово у прямому листуванні, за допомогою анкети чи онлайн-форми. Опитувана усно група осіб називається фокус-групою,

  4. Розвідка або інспекція -- це збір даних, які вже існують в природі, але не можуть бути зібраними без втручання в поточний процес роботи.

  5. Експеримент -- це виробництво чогось нового, чого поки що немає в природі, для отримання даних про його роботу, вивчення взаємодії з іншими елементами системи або отримання реакції зацікавлених осіб.

    Деякі підприємства створюють спеціальні місця та майданчики для експериментів. В інформаційних технологіях, місця та майданчики, де допустимо експериментувати без наслідків у разі невдачі, часто називаються "пісочницями" (sandbox).

    Дослідну Хмару, таким чином, можна назвати пісочницею пісочниць. Ця частина Брацької Хмари є досвідченим майданчиком наповненим додатками для експериментів.

Порядок застосування методів важко розпланувати в деталях. Складачі вимог зазвичай починають спостереження від початку і припиняють його до здачі вимог. Наявні документи та відкриті джерела починають досліджуватися до опитувань кураторів, щоб напрацювати кількість та якість питань. Нові серії опитувань організуються після кожного отримання нових досвідчених зразків.

А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

.

Варіанти

Відповідь у формі есе не потребує варіантів.
Следующее лектио -- Иерархия Требований

Термины

Требования, Опытно Облако

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена