Відмінності між версіями «Завдання на Пошук»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Иллюстрации)
 
(Не показано 4 проміжні версії 3 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Задания на Поиск]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Документы Тестов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Завдання на Пошук]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Документы Тестов|Документи Тестів]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Задания на Поиск</strong></p><p>Тесты можно разъединить на те, которые имеют документацию на момент начала теста и те, которые документации не имеют. Если нет ни документации, ни времени на её разработку во внештатных ситуациях, ситуативное тестирование (ad hoc testing) опирается исключительно на импровизацию тестировщика.</p><p>Ту документацию, которая может присутствовать на момент начала теста, можно условно разделить на сценарии тестов (test case), спецификации и задания на поиск. Сценарии тестов и спецификации определяют рамки заранее спланированного теста. В дополнение, сценарии тестов утверждают и шаги тестировщика; сценарий включает в себя пошаговую инструкцию.</p><p>Те тесты, которые не описаны сценарием или спецификацией, зависят от ситуации и относятся к ситуативным. Их диапазон широк. Одна из характеристик ситуативных тестов -- это цикличность. Циклы повторяются либо пока ожидаемый результат не найден, либо его дальнейшие поиски не имеют смысла.</p><p>Ролевые тесты (scenario testing) предпринимаются для нахождения проблем. Тестировщику даётся задание играть определённую роль и доложить об узких местах. Некоторые магазины и предприятия сферы обслуживания нанимают "секретных покупателей" (mystery shopper). Они приходят как обыкновенные покупатели и оценивают уровень оказанных услуг, не выдавая своего истинного задания.</p><p>Исследовательские тесты (exploratory testing) предпринимаются для нахождения и проверки идей. Например, если ролевой тест подскажет о недостатках качества видеосвязи Брацки Жици, Брацки Техсовет будет тестировать различные решения либо пока решение не будет найдено, либо пока не станет ясно, что все задействованные в Брацке Облаке решения являются лучшими доступными на рынке.</p><p>Задания на ситуативное тестирование намечают направления поиска и определяют критерии для ожидаемого результата. В отличие от плановых тестов, эти задания могут дорабатываться в процессе теста.</p><p>Как исследовательскoe тестирование, так и ролевое тестирование начинается интуитивно и приобретает очертания по мере его проведения. Идеи тестов следующего цикла создаются в текущем цикле. Таким образом, разработка этих ситуативных тестов происходит одновременно с их выполнением.</p><p>Тесты на удобство пользователя или юзабилити-тесты могут быть плановыми и исследовательскими.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, итоги ролевого теста:</p>
+
:<p><strong>Завдання на Пошук</strong></p><p>Тести можна роз'єднати на ті, що мають документацію на момент початку тесту і ті, що не мають документації. Якщо немає ні документації, ні часу на її розробку в позаштатних ситуаціях, ситуативне тестування (ad hoc testing) спирається виключно на імпровізацію тестувальника.</p><p>Ту документацію, яка може бути присутня на момент початку тесту, можна умовно розділити на сценарії тестів (test case), специфікації та завдання на пошук. Сценарії тестів та специфікації визначають рамки заздалегідь спланованого тесту. Крім того, сценарії тестів затверджують і кроки тестувальника; сценарій включає покрокову інструкцію.</p><p>Ті тести, які не описані сценарієм або специфікацією, залежать від ситуації та відносяться до ситуативних. Їхній діапазон широкий. Одна з характеристик ситуативних тестів -- це циклічність. Цикли повторюються або поки що очікуваного результату не знайдено, або його подальші пошуки не мають сенсу.</p><p>Рольові тести (scenario testing) робляться для знаходження проблем. Тестувальнику дається завдання грати певну роль і доповісти про вузькі місця. Деякі магазини та підприємства сфери обслуговування наймають "секретних покупців" (mystery shopper). Вони приходять як звичайні покупці і оцінюють рівень наданих послуг, не видаючи свого справжнього завдання.</p><p>Дослідницькі тести (exploratory testing) робляться для знаходження та перевірки ідей. Наприклад, якщо рольовий тест підкаже про недоліки якості відеозв'язку Брацької Жіці, Брацька Техрада тестуватиме різні рішення або поки рішення не буде знайдено, або поки не стане ясно, що всі задіяні в Брацькій Хмарі рішення є найкращими доступними на ринку.</p><p>Завдання на ситуативне тестування намічають напрями пошуку та визначають критерії для очікуваного результату. На відміну від планових тестів, ці завдання можуть доопрацьовуватися в процесі тесту.</p><p>Як дослідницьке тестування, так і рольове тестування починається інтуїтивно і набуває обрисів у міру його проведення. Ідеї ​​тестів наступного циклу створюються у поточному циклі. Таким чином, розробка цих ситуативних тестів відбувається одночасно з їх виконанням.</p><p>Тести на зручність користувача або юзабіліті-тести можуть бути плановими та дослідницькими.</p><p><i>А тепер виберіть, будь ласка , найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, підсумки рольового тесту:</p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:становятся толчком для исследовательского теста. / предшествуют созданию одного или более из следующих документов: задания на исследование, сценария или спецификации. / должны сравниваться с итогами плановых тестов. / рассматриваются вместе с итогами исследовательских тестов.
+
:стають поштовхом для дослідницького тесту. / передують створенню одного або більше з наступних документів: завдання на дослідження, сценарії або специфікації. / повинні порівнюватись із підсумками планових тестів. / розглядаються разом із підсумками дослідницьких тестів.
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Сценарии Тестов]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Сценарии Тестов]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Требования]], [[Тестовый Пример]], [[Юзабилити-тестирование]], [[Регрессионное Тестирование]], [[Прогрессивное Тестирование]]
+
:[[Требования]], [[Тестовый пример]], [[Юзабилити-тестирование]], [[Регрессионное тестирование]], [[Прогрессивное тестирование]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 13:21, 26 листопада 2022

Завдання на Пошук (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Документи Тестів. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Добавки и Возвраты.

Иллюстрации


Текст (HTML)

Завдання на Пошук

Тести можна роз'єднати на ті, що мають документацію на момент початку тесту і ті, що не мають документації. Якщо немає ні документації, ні часу на її розробку в позаштатних ситуаціях, ситуативне тестування (ad hoc testing) спирається виключно на імпровізацію тестувальника.

Ту документацію, яка може бути присутня на момент початку тесту, можна умовно розділити на сценарії тестів (test case), специфікації та завдання на пошук. Сценарії тестів та специфікації визначають рамки заздалегідь спланованого тесту. Крім того, сценарії тестів затверджують і кроки тестувальника; сценарій включає покрокову інструкцію.

Ті тести, які не описані сценарієм або специфікацією, залежать від ситуації та відносяться до ситуативних. Їхній діапазон широкий. Одна з характеристик ситуативних тестів -- це циклічність. Цикли повторюються або поки що очікуваного результату не знайдено, або його подальші пошуки не мають сенсу.

Рольові тести (scenario testing) робляться для знаходження проблем. Тестувальнику дається завдання грати певну роль і доповісти про вузькі місця. Деякі магазини та підприємства сфери обслуговування наймають "секретних покупців" (mystery shopper). Вони приходять як звичайні покупці і оцінюють рівень наданих послуг, не видаючи свого справжнього завдання.

Дослідницькі тести (exploratory testing) робляться для знаходження та перевірки ідей. Наприклад, якщо рольовий тест підкаже про недоліки якості відеозв'язку Брацької Жіці, Брацька Техрада тестуватиме різні рішення або поки рішення не буде знайдено, або поки не стане ясно, що всі задіяні в Брацькій Хмарі рішення є найкращими доступними на ринку.

Завдання на ситуативне тестування намічають напрями пошуку та визначають критерії для очікуваного результату. На відміну від планових тестів, ці завдання можуть доопрацьовуватися в процесі тесту.

Як дослідницьке тестування, так і рольове тестування починається інтуїтивно і набуває обрисів у міру його проведення. Ідеї ​​тестів наступного циклу створюються у поточному циклі. Таким чином, розробка цих ситуативних тестів відбувається одночасно з їх виконанням.

Тести на зручність користувача або юзабіліті-тести можуть бути плановими та дослідницькими.

А тепер виберіть, будь ласка , найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, підсумки рольового тесту:

Варіанти

стають поштовхом для дослідницького тесту. / передують створенню одного або більше з наступних документів: завдання на дослідження, сценарії або специфікації. / повинні порівнюватись із підсумками планових тестів. / розглядаються разом із підсумками дослідницьких тестів.
Следующее лектио -- Сценарии Тестов

Термины

Требования, Тестовый пример, Юзабилити-тестирование, Регрессионное тестирование, Прогрессивное тестирование

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Судя по прочитанному тексту выше: Регрессионное тестирование вполне возможно для Юзабилити-Тестирования. -- Ложь\Правда