Відмінності між версіями «Спільні Документи»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст)
 
(Не показані 35 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Совместное Документирование]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Брацкой Правки]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Брацки Обзорны Курс]]'''.
+
[[Спільні Документи]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Брацкой Правки|Суть Брацької Правки]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацки Техобзор|Брацький Техогляд]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Что Есть Правка]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Языки Разметки]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Совместное Документирование</strong></p><p>
+
:<p><strong>Спільні Документи</strong></p><p>Системи спільної роботи над документами дозволяють багатьом людям редагувати той самий документ. Це не означає, що учасники правок працюють над одним текстом у різних файлах, щоб потім порівняти та вибрати. Це означає, що кілька людей працюють над одним і тим самим текстом. Цей текст представляє останню версію цього документа без будь-яких додаткових звірок.</p><p>Хмарні текстові редактори та вікі-движки представляють два типи систем спільної роботи над документами.</p><p>Хмарні текстові редактори як Google Docs надають можливість одночасної роботи в режимі реального часу. Ті люди, які працюють над документом, працюють над останньою версією будь-якої миті. Одне готове програмне рішення такого типу з відкритим кодом, Etherpad, включене в Брацькі Жіці.</p><p>Брацка Правка использует вики-движок. Вікі-движки забезпечують не одночасну, але паралельну роботу кількох людей. Кожен із них працює над тим документом, який був останньою версією в момент натискання закладки "Правити".</p><p>Вікі-движки не можуть забезпечити роботу в реальному часі. Коли один користувач відкрив документ і починає вносити правки, він або вона працює з версією документа, яка відкрилася. Припустимо, що інший користувач відкрив документ після першого. З двох, той користувач, який збереже редагування пізніше, тільки після збереження побачить редагування того користувача, який зберіг раніше.</p><p>Для вирішення цієї проблеми, вікі-движки практично завжди доповнюються системою керування версіями. Ці системи дають можливість повертатися на будь-яку кількість версій назад і переглядати правки користувачів.</p><p>Хмарні текстові редактори краще, якщо кілька людей працюють над документом одночасно, буквально, в ті ж секунди. Індустрія інформаційних технологій зазвичай застосовує вікі-движки саме через можливість відстежувати версії. Вікі-движки зберігають всі редагування і дозволяють відновити будь-яку з них.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, вікі-движки дають можливість: </p>
Системы совместной работы над документами позволяют редактировать, в котором многие участники могут работать над одним и тем же документом. Эти системы помогают нескольким людям работать вместе над одним документом для достижения его последней версии.
+
 
Есть два типа систем совместной работы с документами. Редакторы для совместной работы в реальном времени, такие как Google Docs и другие офисные веб-пакеты, относятся к одному типу.
+
===Варіанти===
Система совместной работы с документами CNM Cyber ​​использует другой тип, вики-движок, по двум причинам. Прежде всего, wiki более широко распространена в индустрии информационных технологий. Во-вторых, вики-движки надежны, когда дело доходит до отслеживания, что жизненно важно в процессе обучения.
+
:кільком людям одночасно працювати над одним документом у Всесвітньому Павутинні. / Редагувати практично останню версію документа та скасовувати правки інших. / створювати енциклопедії на кшталт Вікіпедії. / вносити правки до документа у Всесвітній Павутині та бачити хто редагує ще.
 +
 
 +
:Следующее лектио -- '''[[Функции Правки]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[]]
+
:[[MediaWiki|Вики-движок]], [[Редактор совместной работы]], [[Системы совместной работы]], [[Брацки Жици]]
 +
 
 +
==Экзамен==
  
===Вопрос(ы)===
+
===Определения===
:У вас есть возможность редактировать тексты на вики-страницах? --Да / Нет / Пойдем дальше
+
:
  
'''[[Функции Правки]]''' -- следующее лектио.
+
===Вопросы экзамена===
 +
:Вики движок дает возможность редактировать текст нескольким пользователям: -- (a) одновременно в режиме реального времени. (b) независимо. (c) параллельно. (d) все варианты правильны.
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 16:38, 25 листопада 2022

Спільні Документи (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Брацької Правки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацький Техогляд.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Языки Разметки.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Спільні Документи

Системи спільної роботи над документами дозволяють багатьом людям редагувати той самий документ. Це не означає, що учасники правок працюють над одним текстом у різних файлах, щоб потім порівняти та вибрати. Це означає, що кілька людей працюють над одним і тим самим текстом. Цей текст представляє останню версію цього документа без будь-яких додаткових звірок.

Хмарні текстові редактори та вікі-движки представляють два типи систем спільної роботи над документами.

Хмарні текстові редактори як Google Docs надають можливість одночасної роботи в режимі реального часу. Ті люди, які працюють над документом, працюють над останньою версією будь-якої миті. Одне готове програмне рішення такого типу з відкритим кодом, Etherpad, включене в Брацькі Жіці.

Брацка Правка использует вики-движок. Вікі-движки забезпечують не одночасну, але паралельну роботу кількох людей. Кожен із них працює над тим документом, який був останньою версією в момент натискання закладки "Правити".

Вікі-движки не можуть забезпечити роботу в реальному часі. Коли один користувач відкрив документ і починає вносити правки, він або вона працює з версією документа, яка відкрилася. Припустимо, що інший користувач відкрив документ після першого. З двох, той користувач, який збереже редагування пізніше, тільки після збереження побачить редагування того користувача, який зберіг раніше.

Для вирішення цієї проблеми, вікі-движки практично завжди доповнюються системою керування версіями. Ці системи дають можливість повертатися на будь-яку кількість версій назад і переглядати правки користувачів.

Хмарні текстові редактори краще, якщо кілька людей працюють над документом одночасно, буквально, в ті ж секунди. Індустрія інформаційних технологій зазвичай застосовує вікі-движки саме через можливість відстежувати версії. Вікі-движки зберігають всі редагування і дозволяють відновити будь-яку з них.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, вікі-движки дають можливість:

Варіанти

кільком людям одночасно працювати над одним документом у Всесвітньому Павутинні. / Редагувати практично останню версію документа та скасовувати правки інших. / створювати енциклопедії на кшталт Вікіпедії. / вносити правки до документа у Всесвітній Павутині та бачити хто редагує ще.
Следующее лектио -- Функции Правки

Термины

Вики-движок, Редактор совместной работы, Системы совместной работы, Брацки Жици

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Вики движок дает возможность редактировать текст нескольким пользователям: -- (a) одновременно в режиме реального времени. (b) независимо. (c) параллельно. (d) все варианты правильны.