Відмінності між версіями «Інтеграції Операцій»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
 
(Не показані 65 проміжних версій 5 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Что Есть Разработки]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Цифровые Разработки]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Техобзорны Курс]]'''.
+
[[Інтеграції Операцій]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Цифровые Разработки|Цифрові Розробки]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Крынка и Правка]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Циклы Разработок]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Что Есть Брацки Разработки</strong></p><p>
+
:<p><strong>Інтеграції Операцій</strong></p><p>Дії характеризують як живих людей, так і підприємства, що працюють. Справи і людей, і підприємств можна розділити на три групи.</p><ol type="a"><li>Перша група -- це поточні операції. Як експлуатація чогось вони як мінімум раз були скоєні і тепер повторюються. Комерційні підприємства називають їх "старими бізнесами".</li><li>Інша група -- це розробки чогось нового; на підприємствах, їх називають "проєктами". Комерційні підприємства можуть також називати їх "новими бізнесами". Це -- комбінації дій, частина з яких може повторюватися, але які вцілому приносять результати, що раніше не існували.</li><li>Третя група -- це стратегічні рішення про те, яку комбінацію операцій і проєктів, старих і нових бізнесів, підтримувати. У підприємствах, рішення які бізнеси скоротити і розпочати -- приймаються на найвищому рівні.</li></ol><p>Кордони між цими трьома групами розмиті. Більше того, багато підприємств в індустрії інформаційних технологій постійно перебувають у розробці нового програмного забезпечення (ПЗ). Для них організація проєктів стала постійними операціями.</p><p>Експлуатаційні розробки (DevOps) -- це інженерна практика інтеграції розробки та експлуатації. Щоб прискорити процеси, до операцій з розробки нового виробу приєднуються операції з перевірки цього виробу в режимі експлуатації і далі перевірка розробленого виробу органічно запускає його подальші розробки.</p><p>Таким чином, ланцюжок цих циклічних дій складається з розробних та експлуатаційно-операційних частин. Перша частина англійського терміна "DevOps" відображає розробки (development), а друга частина -- експлуатаційні операції (operations).</p><p> Курка несе яйця і яйця стають курками. Індукція змінює дедукцію. Досвід створює ідеї, а ідеї передуються досвідам. З тим самим успіхом експлуатація могла б бути першою частиною терміна "DevOps", а розробка -- другою.</p><p></p><p> Залежно від організаційної культури, технологій та інших факторів етапи експлуатаційних розробок можуть відрізнятися. У розробницькій частині циклу цей процес зазвичай включає планування, збирання та перевірку. В експлуатаційній частині циклу процес може складатися з розгортання, використання та моніторингу. Далі моніторинг застосовується для планування нової розробки і таким чином цикл перезапускається.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, експлуатаційні розробки можна визначити як:</p>
Многие предприятия различают текущие операции или так называемые старые предприятия и проекты или так называемые новые предприятия. DevOps - это инженерная практика, объединяющая и то и другое.
 
В DevOps разработка нового продукта или часть Dev органически подпитывают операции или часть операций и, наоборот, операции подпитывают их дальнейшее развитие. Фреймворк, представляющий цепочку этапов DevOps, называется процессом DevOps.
 
  
В зависимости от организационной культуры, технологий и других факторов эти этапы могут различаться.
+
===Варианты===
В цикле разработки они могут включать планирование, сборку и проверку. В операционном цикле этапы могут включать развертывание, использование и мониторинг, чтобы начать планирование новой разработки.
+
:звернення з проєктами, як з поточними операціями, що повторюються. / поводження з поточними операціями, що повторюються, як з проєктами. / балансування між операціями і проєктами, що повторюються. / сумісництво проєктів та тестування їх результатів.
Брацка Команда разработала свой процесс DevOps. На этапе наблюдения и предвидения эпики продукта создаются на Брацкой Правке. На этапе определения продукта владельцы должны публиковать на Брацкой Вебке те эпики, которые они одобряют. На этапе набросков координаторы проектов Брацкой Школы готовят истории пользователей на страницах обсуждения Брацкой Правки. На этапе определения приоритетов владельцы продуктов включают избранные истории в бэклог спринта. При необходимости макеты появляются как результаты этапа прототипа. На этапе создания и тестирования команда создает минимально жизнеспособные продукты (MVP). Продаваемые продукты появляются как результаты этапов выпуска и развертывания, которые необходимо наблюдать и пересматривать. Таким образом, петли снова запускаются.
+
 
Процесс CNMCN DevOps построен с использованием цепочки инструментов, которые предлагают Брацку Вебку, Брацку Правку и Брацку Крынку. Эта цепочка называется цепочкой инструментов Брацкой Команды DevOps. Каждая из цепочек инструментов DevOps должна соответствовать одной из фаз процесса DevOps. То же самое и с набором инструментов Брацкой Школы DevOps.
+
:Следующее лектио -- '''[[Степени Разработок]]'''
Основная часть процесса разработки Брацкой Команды DevOps происходит в двух центрах разработки. Хаб - это центр разработки, в котором две или несколько сторон работают над одним или несколькими результатами.
 
В Брацкой Правке Брацка Команда создает требования, отражающие то, что необходимо разработать. Эти требования включают эпические описания продуктов, эпические истории, истории пользователей и спецификации требований. Этот центр открыт для широкой публики 24/7.
 
В Брацкой Крынке друзья Брацкой Школы руководят внедрением требований, созданных Брацкой Командой. Этот частный центр используется для разработки жизнеспособных компьютерных файлов, программного обеспечения, а также документации, важной для безопасности.
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[MVP]], [[Процесс разработки]], [[Хаб]], [[Требования]]
+
:[[Разработка]], [[Эксплуатационные разработки]], [[Хаб]], [[Требования]]
 +
 
 +
==Экзамен==
  
===Вопрос(ы)===
+
===Определения===
:Хорошо ли объяснена концепция процесса Брацкой Команды DevOps? -- Да / Нет / Нет мнения на данный момент
+
:
  
'''[[Что Есть Требования]]''' -- следующее лектио.
+
===Вопросы экзамена===
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 11:55, 27 листопада 2022

Інтеграції Операцій (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Цифрові Розробки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Циклы Разработок.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Інтеграції Операцій

Дії характеризують як живих людей, так і підприємства, що працюють. Справи і людей, і підприємств можна розділити на три групи.

  1. Перша група -- це поточні операції. Як експлуатація чогось вони як мінімум раз були скоєні і тепер повторюються. Комерційні підприємства називають їх "старими бізнесами".
  2. Інша група -- це розробки чогось нового; на підприємствах, їх називають "проєктами". Комерційні підприємства можуть також називати їх "новими бізнесами". Це -- комбінації дій, частина з яких може повторюватися, але які вцілому приносять результати, що раніше не існували.
  3. Третя група -- це стратегічні рішення про те, яку комбінацію операцій і проєктів, старих і нових бізнесів, підтримувати. У підприємствах, рішення які бізнеси скоротити і розпочати -- приймаються на найвищому рівні.

Кордони між цими трьома групами розмиті. Більше того, багато підприємств в індустрії інформаційних технологій постійно перебувають у розробці нового програмного забезпечення (ПЗ). Для них організація проєктів стала постійними операціями.

Експлуатаційні розробки (DevOps) -- це інженерна практика інтеграції розробки та експлуатації. Щоб прискорити процеси, до операцій з розробки нового виробу приєднуються операції з перевірки цього виробу в режимі експлуатації і далі перевірка розробленого виробу органічно запускає його подальші розробки.

Таким чином, ланцюжок цих циклічних дій складається з розробних та експлуатаційно-операційних частин. Перша частина англійського терміна "DevOps" відображає розробки (development), а друга частина -- експлуатаційні операції (operations).

Курка несе яйця і яйця стають курками. Індукція змінює дедукцію. Досвід створює ідеї, а ідеї передуються досвідам. З тим самим успіхом експлуатація могла б бути першою частиною терміна "DevOps", а розробка -- другою.

Залежно від організаційної культури, технологій та інших факторів етапи експлуатаційних розробок можуть відрізнятися. У розробницькій частині циклу цей процес зазвичай включає планування, збирання та перевірку. В експлуатаційній частині циклу процес може складатися з розгортання, використання та моніторингу. Далі моніторинг застосовується для планування нової розробки і таким чином цикл перезапускається.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, експлуатаційні розробки можна визначити як:

Варианты

звернення з проєктами, як з поточними операціями, що повторюються. / поводження з поточними операціями, що повторюються, як з проєктами. / балансування між операціями і проєктами, що повторюються. / сумісництво проєктів та тестування їх результатів.
Следующее лектио -- Степени Разработок

Термины

Разработка, Эксплуатационные разработки, Хаб, Требования

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена