Відмінності між версіями «Брацькі Сайти»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Варианты)
(Текст (HTML))
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Брацкие Сайты</strong></p><p>Веб-сайт - это набор веб-страниц, которые можно найти на определённом доменном имени во Всемирной Паутине (World Wide Web или WWW).</p><p>Всемирная Паутина -- это та часть Интернета, в которой обычные люди, задействуя веб-браузеры, могут найти читабельные, слушательные и смотрибельные гипертекстовые документы. Приставка "гипер-" указывает на то, что содержимым этих документов включает ссылки. Эти ссылки позволяют движение от одной страницы к другой.</p><p>Часто Всемирную Паутину называют Интернетом, что правильно, но не совсем точно. Паутина -- это совокупность всех расположенных в Интернете веб-сайтов.</p><p>Другие части Интернета включают передачу электронной почты, VoIP-телефонию и обмен файлами. Скажем, во Всемирной Паутине Вы можете просмотреть свой почтовый ящик, но Всемирная Паутина не в силах отправить или получить имейл.</p><p>Брацко Облако ​​предоставляет во Всемирной Паутине десятки прилад. Хотя Облако --  это единое целое, каждая из этих прилад имеет отдельный веб-сайт. У каждой прилады есть своя приёмная страница. Некоторые прилады включают свои собственные системы управления содержимым веб-страниц (content management system или CMS).</p><p>Брацка Вебка, например, представляет собою полнофункциональную систему управления содержимым веб-страниц и построена на базе программного обеспечения WordPress.</p><p>Другие веб-сайты Брацка Облака работают либо на легковесных системах управления содержимым веб-страниц, либо на веб-страницах их функциональных систем.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, Всемирная Паутина:</p>
+
:<p><strong>Брацькі Сайти</strong></p><p>Веб-сайт - це набір веб-сторінок, які можна знайти на певному доменному імені у Всесвітньому Павутинні (World Wide Web або WWW).</p><p>Всесвітня Павутина - це та частина Інтернету, в якій звичайні люди, залучаючи веб-браузери, можуть знайти читабельні, слухальні і смотрібельні гіпертекстові документи. Приставка "гіпер-" вказує на те, що вміст цих документів включає посилання. Ці посилання дозволяють рухатися від однієї сторінки до іншої.</p><p>Часто Всесвітню Павутину називають Інтернетом, що правильно, але не зовсім точно. Павутина - це сукупність всіх веб-сайтів, що розміщені в Інтернеті.</p><p>Інші частини Інтернету включають передачу електронної пошти, VoIP-телефонію та обмін файлами. Скажімо, у Всесвітній Павутині Ви можете переглянути свою поштову скриньку, але Всесвітня Павутина не в силах відправити або отримати імейл.</p><p>Брацька Хмара надає у Всесвітній Павутині десятки приладів. Хоча Хмара – це єдине ціле, кожна з цих приладів має окремий веб-сайт. Кожен прилад має свою приймальну сторінку. Деякі прилади включають свої власні системи керування вмістом веб-сторінок (content management system або CMS).</p><p>Брацька Вебка, наприклад, є повнофункціональною системою керування вмістом веб-сторінок і побудована на базі програмного забезпечення WordPress.</p><p>Інші веб-сайти Брацької Хмари працюють або на легковагових системах керування вмістом веб-сторінок, або на веб-сторінках їх функціональних систем.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, Всесвітня Павутина:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===

Версія за 12:55, 28 жовтня 2022

Брацкие Сайты (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока Облако в Интернете. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу Брацки Техобзор.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Облако Онлайн.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Брацькі Сайти

Веб-сайт - це набір веб-сторінок, які можна знайти на певному доменному імені у Всесвітньому Павутинні (World Wide Web або WWW).

Всесвітня Павутина - це та частина Інтернету, в якій звичайні люди, залучаючи веб-браузери, можуть знайти читабельні, слухальні і смотрібельні гіпертекстові документи. Приставка "гіпер-" вказує на те, що вміст цих документів включає посилання. Ці посилання дозволяють рухатися від однієї сторінки до іншої.

Часто Всесвітню Павутину називають Інтернетом, що правильно, але не зовсім точно. Павутина - це сукупність всіх веб-сайтів, що розміщені в Інтернеті.

Інші частини Інтернету включають передачу електронної пошти, VoIP-телефонію та обмін файлами. Скажімо, у Всесвітній Павутині Ви можете переглянути свою поштову скриньку, але Всесвітня Павутина не в силах відправити або отримати імейл.

Брацька Хмара надає у Всесвітній Павутині десятки приладів. Хоча Хмара – це єдине ціле, кожна з цих приладів має окремий веб-сайт. Кожен прилад має свою приймальну сторінку. Деякі прилади включають свої власні системи керування вмістом веб-сторінок (content management system або CMS).

Брацька Вебка, наприклад, є повнофункціональною системою керування вмістом веб-сторінок і побудована на базі програмного забезпечення WordPress.

Інші веб-сайти Брацької Хмари працюють або на легковагових системах керування вмістом веб-сторінок, або на веб-сторінках їх функціональних систем.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, Всесвітня Павутина:

Варианты

-- это другое слово для всемирной сети Интернет. / позволяет людям применять веб-браузеры. / получает и отправляет электронную почту. / обеспечивает безопасность соединений в Интернете.
Следующее лектио -- Доменные Имена

Термины

WWW, CMS, WordPress

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

С помощью Всемирной Паутины можно отправлять и получать свой имейл. -- Верно/Неверно