Відмінності між версіями «Вказівка Джерел»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Термины)
(Текст (HTML))
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Указание Источников</strong></p><p>Любой отчёт предоставляет данные. Указание источника данных -- это неотъемлемый атрибут отчётов. "Иисус Христос -- социалист" -- это сбивающее с толку утверждение. Михаил Горбачёв говорил, что Иисус Христос "был первый социалист" -- это факт. Первый и последний президент СССР произнёс эту фразу в 1997 в телевизионном интервью программы "Итоги".</p><p>В официальных, научных и технических отчётах, внешние источники данных оформляются ссылками. Ссылки делятся на документы и файлы, а также указывают путь к месту их нахождения (например, в библиотеках и хранилищах). Ссылки могут быть:<ol type="a"><li>Полные, то есть позволяющие найти исходный документ или файл без дополнительного поиска,</li><li>Сокращённые, то есть те, которые дают достаточно данных для нахождения документа или файла в библиотеке или хранилище.</li></ol>Автор отчёта делает выбор между полной и сокращённой ссылкой. Другой выбор относится к тому, где в тексте отчёта поместить ссылку. Ссылки размещают:<ol type="a"><li>Внутри текста отчёта. По стандартам научных и технических отчётов, эта ссылка помещается в скобках после данных из внешнего источника. В других документах ссылку можно поставить и перед данными и просто упомянуть без скобок.</li><li>На полях или внизу основного текста, например, в разделе "Ссылки",</li><li>Отдельно от текста, оставляя в тексте гипер-ссылку на ссылку.</li></ol></p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, ссылки на источники позволяют:</p>
+
:<p><strong>Вказівка ​​джерел</strong></p><p>Будь-який звіт надає дані. Вказівка ​​джерела даних -- це невід'ємний атрибут звітів. "Ісус Христос - соціаліст" - це твердження, що збиває з пантелику. Михайло Горбачов говорив, що Ісус Христос "був перший соціаліст" -- це факт. Перший і останній президент СРСР вимовив цю фразу 1997 року в телевізійному інтерв'ю програмі "Підсумки".</p><p>В офіційних, наукових та технічних звітах, зовнішні джерела даних оформлюються посиланнями. Посилання поділяються на документи та файли, а також вказують шлях до місця їх перебування (наприклад, у бібліотеках та сховищах). Посилання можуть бути:<ol type="a"><li>Повні, тобто дозволяють знайти вихідний документ або файл без додаткового пошуку,</li><li>Скорочені, тобто ті, які дають достатньо даних для знаходження документа або файлу в бібліотеці або сховищі.</li></ol>Автор звіту робить вибір між повним і скороченим посиланням. Інший вибір стосується того, де в тексті звіту помістити посилання. Посилання розміщують:<ol type="a"><li>Всередині тексту звіту. За стандартами наукових та технічних звітів, це посилання міститься у дужках після даних із зовнішнього джерела. В інших документах посилання можна поставити і перед даними, і просто згадати без дужок.</li><li>На полях або внизу основного тексту, наприклад, у розділі "Посилання",</li><li>Особливо від тексту, залишаючи в тексті гіпер-посилання на посилання.</li></ol></p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, посилання на джерела дозволяють:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===

Версія за 20:44, 3 листопада 2022

Указание Источников (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока О Разделах Отчётов. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару Выбор Профессии.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Структуры Отчётов.

Иллюстрации


Текст (HTML)

Вказівка ​​джерел

Будь-який звіт надає дані. Вказівка ​​джерела даних -- це невід'ємний атрибут звітів. "Ісус Христос - соціаліст" - це твердження, що збиває з пантелику. Михайло Горбачов говорив, що Ісус Христос "був перший соціаліст" -- це факт. Перший і останній президент СРСР вимовив цю фразу 1997 року в телевізійному інтерв'ю програмі "Підсумки".

В офіційних, наукових та технічних звітах, зовнішні джерела даних оформлюються посиланнями. Посилання поділяються на документи та файли, а також вказують шлях до місця їх перебування (наприклад, у бібліотеках та сховищах). Посилання можуть бути:

  1. Повні, тобто дозволяють знайти вихідний документ або файл без додаткового пошуку,
  2. Скорочені, тобто ті, які дають достатньо даних для знаходження документа або файлу в бібліотеці або сховищі.
Автор звіту робить вибір між повним і скороченим посиланням. Інший вибір стосується того, де в тексті звіту помістити посилання. Посилання розміщують:
  1. Всередині тексту звіту. За стандартами наукових та технічних звітів, це посилання міститься у дужках після даних із зовнішнього джерела. В інших документах посилання можна поставити і перед даними, і просто згадати без дужок.
  2. На полях або внизу основного тексту, наприклад, у розділі "Посилання",
  3. Особливо від тексту, залишаючи в тексті гіпер-посилання на посилання.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, посилання на джерела дозволяють:

Варианты

проверить данные и, по необходимости, продолжить исследование. / удовлетворить требования закона. / избежать включение данных в основное содержимое отчёта. / быть заменёнными первоисточниками.
Следующее лектио -- Метаданные Отчётов

Термины

Полнота отчёта, Тест-кейс

Экзамен

Определения

Вопросы

В дополнение к требуемым, запрошенным и / или необходимым данным, полнота отчета предполагает, что решены все остальные вопросы, которые можно вообразить. -- Правда\неправда