Відмінності між версіями «Інструменти Циклу»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Термины)
(Текст (HTML))
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Инструменты Цикла</strong></p><p>Брацки Техсовет разработал свой процесс разработческих операций. Он построен с использованием цепочки инструментов (DevOps toolchain), каждое звено которой поддерживает одну или несколько фаз процесса. Эта цепочка включает Брацку Правку, Брацку Вебку, Опытно Облако, Брацку Крынку и Брацки Фермы.</p><p><strong>Разработческая часть</strong> начинается с описания будущих изделий и истории пользователей (user story) на Брацкой Правке. После утверждения, эти описания публикуются на Брацкой Вебке и задействуются для поиска подрядчиков. Далее, ответственные за разработку отбирают истории, которые надо реализовать в первую очередь, и превращают их в задачи на Брацкой Крынке. Опытно Облако задействуется на этапе создания и тестирования прототипов, минимально жизнеспособных продуктов (minimal viable product или MVP) и готовых изделий. Далее, Брацка Крынка нужна для документирования, передачи изделия администраторам, его развёртыванию и эксплуатации.</p><p>Основной объём процесса разработки происходит в двух центрах разработок. В центре, разработчики работают на достижение единого результата.</p><ol type="a"><li>В Брацкой Правке, координаторы информационных проектов и ответственные за разработку создают требования на то, что необходимо разработать. Эти требования включают описания будущих изделий, истории пользователей и технические задания (ТЗ). Этот центр разработки открыт для широкой публики 24 часа в день 7 дней в неделю.</li><li>В Брацкой Крынке, ответственные за разработку следят за тем, чтобы требования превратились в работоспособное программное обеспечение (ПО). Этот центр необходим для разработки компьютерных файлов и детальной документации. Так как хакеры могут воспользоваться как файлами, так и детальной документацией для атак на Брацко Облако, Брацка Крынка надёжно закрыта от всех неавторизованных пользователей.</li></ol><p><strong>Операционная часть</strong> начинается с развёртывания разработок на Брацких Фермах. После чего, описание обновлений заносится на Брацку Правку и цикл продолжается.</p><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, процесс разработческих операций для Брацкого Облака задействует инструменты в следующем порядке:</p>
+
:<p><strong>Інструменти Циклу</strong></p><p>Брацька Техрада розробила свій процес розробницьких операцій. Він побудований з використанням ланцюжка інструментів (DevOps toolchain), кожна ланка якого підтримує одну або декілька фаз процесу. Цей ланцюжок включає Брацьку Правку, Брацьку Вебку, Дослідну Хмару, Брацьку Кринку та Брацькі Ферми.</p><p><strong>Розробна частина</strong> починається з опису майбутніх виробів та історії користувачів (user story) на Брацькій Правці. Після затвердження ці описи публікуються на Брацькій Вебці і задіяні для пошуку підрядників. Далі відповідальні за розробку відбирають історії, які треба реалізувати насамперед, і перетворюють їх на завдання на Брацькому Кринку. Дослідна Хмара задіяна на етапі створення та тестування прототипів, мінімально життєздатних продуктів (minimal viable product або MVP) та готових виробів. Далі, Брацька Кринка потрібна для документування, передачі виробу адміністраторам, його розгортання та експлуатації.</p><p>Основний обсяг процесу розробки відбувається у двох центрах розробок. У центрі розробники працюють на досягнення єдиного результату.</p><ol type="a"><li>У Брацькій Правці, координатори інформаційних проєктів та відповідальні за розробку створюють вимоги на те, що необхідно розробити. Ці вимоги включають опис майбутніх виробів, історії користувачів та технічні завдання (ТЗ). Цей центр розробки відкритий для широкої публіки 24 години на день 7 днів на тиждень.</li><li>У Брацькому Кринку, відповідальні за розробку стежать за тим, щоб вимоги перетворилися на працездатне програмне забезпечення (ПЗ). Центр необхідний для розробки комп'ютерних файлів та детальної документації. Так як хакери можуть скористатися як файлами, так і детальною документацією для атак на Брацку ​​Хмару, Брацька Кринка надійно закрита від усіх неавторизованих користувачів.</li></ol><p><strong>Операційна частина</strong> починається з розгортання розробок на Брацьких Фермах. Після чого опис оновлень заноситься на Брацьку Правку і цикл триває.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, процес розробницьких операцій для Брацької Хмари використовує інструменти в наступному порядку:</p>
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===

Версія за 20:22, 9 листопада 2022

Инструменты Цикла (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока О Разработках Bskol. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару Выбор Профессии.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Веб-Разработки.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Інструменти Циклу

Брацька Техрада розробила свій процес розробницьких операцій. Він побудований з використанням ланцюжка інструментів (DevOps toolchain), кожна ланка якого підтримує одну або декілька фаз процесу. Цей ланцюжок включає Брацьку Правку, Брацьку Вебку, Дослідну Хмару, Брацьку Кринку та Брацькі Ферми.

Розробна частина починається з опису майбутніх виробів та історії користувачів (user story) на Брацькій Правці. Після затвердження ці описи публікуються на Брацькій Вебці і задіяні для пошуку підрядників. Далі відповідальні за розробку відбирають історії, які треба реалізувати насамперед, і перетворюють їх на завдання на Брацькому Кринку. Дослідна Хмара задіяна на етапі створення та тестування прототипів, мінімально життєздатних продуктів (minimal viable product або MVP) та готових виробів. Далі, Брацька Кринка потрібна для документування, передачі виробу адміністраторам, його розгортання та експлуатації.

Основний обсяг процесу розробки відбувається у двох центрах розробок. У центрі розробники працюють на досягнення єдиного результату.

  1. У Брацькій Правці, координатори інформаційних проєктів та відповідальні за розробку створюють вимоги на те, що необхідно розробити. Ці вимоги включають опис майбутніх виробів, історії користувачів та технічні завдання (ТЗ). Цей центр розробки відкритий для широкої публіки 24 години на день 7 днів на тиждень.
  2. У Брацькому Кринку, відповідальні за розробку стежать за тим, щоб вимоги перетворилися на працездатне програмне забезпечення (ПЗ). Центр необхідний для розробки комп'ютерних файлів та детальної документації. Так як хакери можуть скористатися як файлами, так і детальною документацією для атак на Брацку ​​Хмару, Брацька Кринка надійно закрита від усіх неавторизованих користувачів.

Операційна частина починається з розгортання розробок на Брацьких Фермах. Після чого опис оновлень заноситься на Брацьку Правку і цикл триває.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, процес розробницьких операцій для Брацької Хмари використовує інструменти в наступному порядку:

Варианты

Правка, Вебка, Крынка, Опытно Облако, Фермы. / Вебка, Опытно Облако, Крынка, Фермы, Правка. / Опытно Облако, Крынка, Фермы, Правка, Вебка, Крынка. / Крынка, Фермы, Правка, Вебка, Опытно Облако.
Следующее лектио -- Брацкие Прогоны

Термины

Технические задания, Разработка, MVP, Требования

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена