Відмінності між версіями «Інтеграції Операцій»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст (HTML))
(Варианты)
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
===Варианты===
 
===Варианты===
:обращение с проектами, как с текущими, повторяющимися операциями. / обращение с текущими, повторяющимися операциями, как с проектами. / балансирование между повторяющимися операциями и проектами. / совмещение проектов и тестирования их результатов.
+
:звернення з проєктами, як з поточними операціями, що повторюються. / поводження з поточними операціями, що повторюються, як з проєктами. / балансування між операціями і проєктами, що повторюються. / сумісництво проєктів та тестування їх результатів.
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Степени Разработок]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Степени Разработок]]'''

Версія за 23:43, 6 листопада 2022

Интеграции Операций (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока Цифровые Разработки. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару Выбор Профессии.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Циклы Разработок.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Інтеграції Операцій

Дії характеризують як живих людей, так і підприємства, що працюють. Справи і людей, і підприємств можна розділити на три групи.

  1. Перша група -- це поточні операції. Як експлуатація чогось вони як мінімум раз були скоєні і тепер повторюються. Комерційні підприємства називають їх "старими бізнесами".
  2. Інша група -- це розробки чогось нового; на підприємствах, їх називають "проєктами". Комерційні підприємства можуть також називати їх "новими бізнесами". Це -- комбінації дій, частина з яких може повторюватися, але які вцілому приносять результати, що раніше не існували.
  3. Третя група -- це стратегічні рішення про те, яку комбінацію операцій і проєктів, старих і нових бізнесів, підтримувати. У підприємствах, рішення які бізнеси скоротити і розпочати -- приймаються на найвищому рівні.

Кордони між цими трьома групами розмиті. Більше того, багато підприємств в індустрії інформаційних технологій постійно перебувають у розробці нового програмного забезпечення (ПЗ). Для них організація проєктів стала постійними операціями.

Експлуатаційні розробки (DevOps) -- це інженерна практика інтеграції розробки та експлуатації. Щоб прискорити процеси, до операцій з розробки нового виробу приєднуються операції з перевірки цього виробу в режимі експлуатації і далі перевірка розробленого виробу органічно запускає його подальші розробки.

Таким чином, ланцюжок цих циклічних дій складається з розробних та експлуатаційно-операційних частин. Перша частина англійського терміна "DevOps" відображає розробки (development), а друга частина -- експлуатаційні операції (operations).

Курка несе яйця і яйця стають курками. Індукція змінює дедукцію. Досвід створює ідеї, а ідеї передуються досвідам. З тим самим успіхом експлуатація могла б бути першою частиною терміна "DevOps", а розробка -- другою.

Залежно від організаційної культури, технологій та інших факторів етапи експлуатаційних розробок можуть відрізнятися. У розробницькій частині циклу цей процес зазвичай включає планування, збирання та перевірку. В експлуатаційній частині циклу процес може складатися з розгортання, використання та моніторингу. Далі моніторинг застосовується для планування нової розробки і таким чином цикл перезапускається.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, експлуатаційні розробки можна визначити як:

Варианты

звернення з проєктами, як з поточними операціями, що повторюються. / поводження з поточними операціями, що повторюються, як з проєктами. / балансування між операціями і проєктами, що повторюються. / сумісництво проєктів та тестування їх результатів.
Следующее лектио -- Степени Разработок

Термины

Разработка, Эксплуатационные разработки, Хаб, Требования

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена