Відмінності між версіями «Що є Проєкт»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
м (Vitaliy переименовал страницу Что Есть Проект в Що є Проєкт)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Что Есть Проект]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Проектов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Що є Проєкт]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Проектов|Суть Проєктів]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
 
 
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==

Версія за 12:04, 27 листопада 2022

Що є Проєкт (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Проєктів. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.

Материалы

Предшественник этого Лектио -- Разработки Тылов.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Що є Проєкт

Розробка може мати якісь часові рамки, а може й не мати. Родючий ґрунт розробляється вже близько дванадцяти тисяч років і розроблятиметься, можливо й надалі, доки існує людство. Перші роботи над Брацькою Хмарою розпочалися у 2012 році, а з 2016 року розробка Хмари оформлена як проєкт.

Термін "проєкт" (project) прийшов у сучасні мови з латині. Прислівник prōiectus буквально означає "викинутий вперед". Одні похідні від цього слова -- французький projecteur і український "прожектор" -- мають на увазі прилад, що висвічує те, що є попереду. Інша похідна -- українське слово "проєктування" -- передбачає планування архітектури, компонентів, інтерфейсів та інших систем, що компонують.

У системній інженерії (systems engineering), "проєкт" -- це або детальний опис того, що сплановано зробити, або впровадження того, що сплановано. Поняття проєкту в бізнесі, керівництві організаціями та управлінні означає розробку, яка має початок, закінчення та відповідальних за виконання. Без будь-якого з цих трьох елементів проєкт все ще знаходиться в стадії розробки. Розробка проєкту також може бути проєктом.

Корпорації зобов'язані вести фінансову звітність; тому вони оформляють розробки нових продуктів проєктами. Те, що робота за проєктом -- це розробка, відрізняє її від "поточної діяльності" (ongoing operation) корпорації, наприклад, експлуатації обладнання, рутинних дій, постійних операцій і всього, що робиться за інструкцією або повторюючи щось існуюче.

Поточна діяльність корпорації також має формальні документи, відповідальні та бюджетні. Початок і закінчення безперервного виробництва є символічним -- воно часто знаменує початок і закінчення фінансового року. Проте плинність не створює чогось нового, унікального, того, чого раніше не було. Комерційні підприємства називають поточну діяльність "старим бізнесом", а проєкти - "новими бізнесами".

Знаходження балансу між старими та новими бізнесами -- це також продукт розробок. Керівники корпорації визначають стратегію та вирішують, які проєкти та операції розпочати, які згорнути, які бюджети на що виділити, які кадрові перестановки зробити та яких нових керівників найняти.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, проєкт -- це:

Варіанти

детальний опис проєкту з процесам./ розпланована технологія початку і закінчення фінансового року./ ідеї, які потрібно втілити у життя./ деякі дії вчинені у бік розробки з відповідальними особами.
Следующее лектио -- Стадии Проектов

Термины

Проект, Проектирование, Текущая деятельность, Системная инженерия, Финансовый год, Бюджет проекта

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Использование подвижного Подхода для разработки в Брацкой Школы лучше всего можно классифицировать как:

Актив проекта . Фактор предприятия . Проектная среда . Все остальные ответы по существу верны.