Ступені Розробок

Матеріал з Брацка Правка
Версія від 11:59, 27 листопада 2022, створена Vitaliy (обговореннявнесок) (Варианты)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Ступені Розробок (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Цифрові Розробки. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Интеграции Операций.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Ступені Розробок

Кожна розробка нового виробу або результату є унікальною. Залежно від технічних кваліфікацій їх розробників, усі розробки цифрових систем можна віднести до чотирьох ступенів. Перші два ступені не вимагають зміни програмного забезпечення (ПЗ) системи.

  1. Кінцеві користувачі можуть вести розробки першого ступеня. Наприклад, величезна кількість розробок у Брацькій Хмарі абсолютно не торкається зміни цифрових систем та їх налаштування.
  2. Розробки другого ступеня здійснюються просунутими користувачами. Вони розробляють цифрові системи тими наборами інструментів, які надають. Для цих розробок не потрібна зміна програмного забезпечення (ПЗ) системи. Просунуті користувачі змінюють налаштування системи, а не саму систему. Наприклад, адміністратори Брацької Вебки можуть змінювати назви та розташування закладок меню.
  3. Легкі цифрові розробки не вимагають знання коду. Вони здійснюються одним із двох способів: введенням спеціальних скриптів, які застосовуються для цифрової системи, в командний рядок, або розробницькими додатками, які спеціально призначені для внесення змін, в ту чи іншу цифрову систему.

    Можна образно сказати, що розробницькі програми автоматично пишуть код для системи, тому послуги програміста не потрібні. Наприклад, для зміни Братцкої Вебки використовується окремий конструктор тематичних веб-сторінок. Цей конструктор не є частиною того готового рішення, WordPress, яке застосоване для цього пристрою.

  4. На відміну від легких розробок, розробки четвертого ступеня мають на увазі зміну коду цифрової системи. Ці розробки вимагають знання або тієї програмної мови, якою змінена система написана, або мови, яку система підтримує. У програмному забезпеченні Брацької Хмари такі зміни зазвичай стосуються лише окремих модулів або блоків. Брацька Техрада забороняє змінювати код ядер тих готових рішень, які задіяні в будівництві хмари.

    Виняток складає система керування користувачами у складі Оплету. І її ядро, і блоки написані спеціально для Брацької Хмари.

Кожен із кінцевих користувачів, таких як Ви, запрошується до розробки вимог до різних прилад, а також створення та покращення їхнього вмісту. Учні Брацької Школи починають із розробок першого ступеня, потім просуваються далі і далі.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, прикладом розробки:

Варианты

просунутими користувачами є встановлення нової брацької прилади. / користувачі розробницьких додатків здійснюють написання нового коду для брацької прилади. / програмістами виконується зміна Брацького Порядку. / є додавання нового тексту в Брацьку Правку.
Следующее лектио -- Інструменти Циклу

Термины

WordPress, Продвинутый пользователь, Разработческие программы, Разработка, Оплёт, ПО

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена