Нульові Прогони

Матеріал з Брацка Правка
Версія від 12:39, 27 листопада 2022, створена Vitaliy (обговореннявнесок) (Vitaliy переименовал страницу Нулевые Прогоны в Нульові Прогони)
Перейти до: навігація, пошук

Нулевые Прогоны (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока Суть Проектных Начал. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару Выбор Профессии.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Выборы Способа.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Нульові Прогони

Якби автору цих рядків запропонували залишити лише один текст із усіх лекцій та уроків з керівництва проєктами у Брацькій Школі, то напевно залишилася б це лектіо. У розробках на замовлення немає нічого важливішого, ніж загальне розуміння предмета роботи та процесу роботи за проєктом. Чому?

Уявімо, що Ваше завдання -- це з пункту А потрапити до пункту Б. Що найважливіше зробити першим? Визначити напрямок. Тому що, якщо Ви вирішили йти куди очі дивляться, Ви, мабуть, ускладнюєте своє завдання. Чим швидше Ви намагаєтеся йти в протилежному напрямку, тим далі Ви віддаляєтеся від мети.

У Брацькій Техраді, нульовий прогін -- це досягнення відповідальними за проєкт загальних домовленостей про цілі проєкту, вимоги до об'єктів приймання та їх розробку. Назва "нульовий прогін" символізує процес проходження по всіх наявних та можливих деталях продукту та проєкту без створення будь-яких об'єктів приймання. Проєкт як би "проганяється" вхолосту порожнім перед початком більш детального планування та розробки.

З великою ймовірністю, прогін складається з однієї чи кількох нарад. Окрім відповідальних за проєкт, на ці наради можуть запрошуватися фахівці та потенційні розробники.

На нарадах повинні обговорюватися питання про(б):

  • Об'єкти приймання, критерії прийнятності та механізми вирішення можливих спорів.
  • Розробки об'єктів приймання, включаючи обсяги робіт, послідовність робіт, терміни, бюджети, платежі, підходи до роботи.
  • Вимоги до розробників та інших співробітників та взаємодії між тими, хто працює на проєкті.

Нульовий прогін порівняємо з нульовим спринтом (Sprint Zero), хоча є суттєві відмінності. Концепцію нульового спринту створено виключно під оперативні проєкти. Результат нульового спринту -- це розставлений за пріоритетами обсяг робіт (product backlog). У нульового прогону мета інша. Його завдання -- досягти спільного розуміння між відповідальними за проєкт.

Серед робіт з проєкту, нульовий прогін знаходиться на початку стадії планування. Цей прогін можна характеризувати як проєктування планування.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, нульовий прогін --це:

Варіанти

прагнення до досягнень всіх домовленостей щодо проєкту. / розставлення за пріоритетами обсягу робіт. / прогін без об'єкта приймання./ перехід на наступний етап розробки.
Следующее лектио -- Что Есть Требования

Термины

Нулевой спринт, Нулевой прогон, Объект приёмки, Объём работ, Бюджет проекта

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Использование подвижного Подхода для разработки в Брацкой Школы лучше всего можно классифицировать как:

Актив проекта . Фактор предприятия . Проектная среда . Все остальные ответы по существу верны.