Школи в iDosvid

Матеріал з Брацка Правка
Версія від 20:21, 10 грудня 2022, створена Sonya (обговореннявнесок) (Новая страница: «Школи в iDosvid - це частина вебсайту iDosvid.com, який представляє цей проєкт саме для…»)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Школи в iDosvid - це частина вебсайту iDosvid.com, який представляє цей проєкт саме для представників шкіл, директорів та вчителів. За допомогою цієї сторінки ми хочемо отримати від шкіл 1) учнів, які будуть проходити курси, 2) вчителів-дідаскалів, що будуть допомагати учням (від нас - оплата праці цим вчителям), 3) договір про співпрацю, 4) роботу з батьками/опікунами.

Школам

До взаємовигідної співпраці запрошуються школи та заклади професійно-технічної освіти України.
Ми пропонуємо навчання, профорієнтацію та практичну діяльність для учнів шкіл (та студентів професійно-технічної освіти) на проєкті iDosvid. iDosvid -- це проєкт, що підтримується Альянсом Виробничої Освіти (Еducaship Alliance), який офіційно зареєстрований в США з 2017 року, та пропонує офіційний договір про співпрацю зі школами-партнерами. Детальніше - Про нас (посилання).

Що отримає школа:

  1. Співпраця з компанією США та можливість подальшої донорської допомоги для школи.
  2. Відкритість у співпраці. Керівники шкіл та залучені працівники матимуть повний доступ до навчальної програми, застосунків та процесу навчання. Ми можемо розглянути ваші пропозиції щодо змін або доповнення програми курсу, якщо такі з'являться. Всі матеріали курсів знаходяться у відкритому доступі.
  3. Залучення працівників школи до проєкту, що передбачає оплату праці.
  4. Підготовка працівників школи до співпраці з проєктом, що включатиме навчання на курсі та консультаційні зустрічі з координаторами проєкту.
  5. Доступ та можливість використання в навчальних цілях серверів, програм та технологій.
  6. Профорієнтаційна діяльність з учнями школи з можливістю випробувати на собі кожну з запропонованих професій.
  7. Проєктна діяльність учнів школи на реальних ІТ-проєктах та професійна практика на підприємстві.
Для шкіл-партнерів розглядається два види співпраці:
    • факультативний - при якому для учнів школи будуть організовані факультативні заняття;
    • самостійне навчання - участь учнів на проєкті без залучення ресурсів школи.
В обох випадках, зі школами -- партнерами мають бути укладені договори про співпрацю та підписана згода батьків або опікунів на участь їх дітей у проєкті.

Що ми чекаємо від шкіл:

  1. Пропозиції щодо працівників школи, що можуть бути залучені до участі на проєкті.
  2. Роз’яснювальна робота з батьками (опікунами) та отримання їх письмової згоди на участь вихованців у проєкті.
  3. Організація навчання учнів за обговореною моделлю. Перспективною моделлю є факультативні уроки, з додатковим самостійним опрацюванням. Основною ціллю факультативних занять є заохочення та допомога в процесі навчання та виробничої практики.
  4. Перспективний план співпраці.
  5. Списки учнів, що будуть брати участь у проєкті. Школа пропонує списки учні (відповідно до вікової категорії) та пропонує дидаскалів (учителів, що будуть залучені на проєкті). Ми затверджуємо та інструктуємо дидаскалів, заводимо всіх в системі реєстрації учасників, з доступом до навчального курсу та застосунків проєкту. Оплачуємо дидаскалів та частину адміністративних витрат.

Що ми пропонуємо учням:

1. Навчання на проєкті за програмою
Курс розрахований на самостійне вивчення, під час якого учні можуть отримати консультації в корпоративній соціальній мережі "Брацка Сітка" та на онлайн зустрічах. Учні самі обирають ритм і темп навчання. Розглядається можливість організації факультативних занять на базі школи з можливістю залучення вчителя школи як координатора.
Кількість годин на навчання: перший курс містить 7 уроків + іспит, загалом 8 годин; другий курс містить 17 уроків, 17 годин; третій курс містить 27 уроків + 2 практичних завдання, 29 годин. Таким чином, для завершення всього курсу необхідно 54 години. Всі розрахунки часу навчання є оціночними, та можуть коригуватись в залежності від умов співпраці з навчальним закладом.
З навчальними програмами курсів можете познайомитися на сторінках Вводка, Техогляд, Вибір Професії. (Блок повинен містити кнопки з посиланнями на сторінку сайту з програмами відповідного курсу Вводка, Техогляд, Вибір Професії)
2. Сертифікати
Після завершення третього курсу проєкту та проходження виробничої практики учні отримують сертифікат, який буде включати ті компетентності, які учні отримають під час її проходження. Всі сертифікати будуть мати п'ять основних компетенцій, які учні отримають під час виробничої практики на посаді координатора інформаційних проєктів та після успішного завершення відповідних проєктів.