Описи та Прототипи

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук

Описи та Прототипи (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Бізнес-Аналізу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Что Бизнес-Анализ Есть.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Описи та Прототипи

Бізнес-аналіз виконується для отримання описів кінцевого або проміжного продукту розробки.

Опис виробу може бути виконаний різними способами. Готовий до розробки виробу опис подається в одній або кількох формах з наступних:

  1. Текстової документації, включаючи інструкції, історії користувача та нормативно-технічні описи.
  2. Табличних даних, тобто таких показників, параметрів, величин і характеристик, організованих у таблиці та структуровані бази даних.
  3. Схематичних зображень, наприклад, креслень, діаграм, графіків, начерків, ескізів, малюнків та інших ілюстрацій.
  4. Просторових макетів і каркасів, виконаних натурально або за допомогою комп'ютерних програм.
  5. Прототипів (prototype), які або розробляються в ході роботи над кінцевим виробом, або беруться за відправну точку розробки.

Бізнес-аналітики зазвичай виробляють тільки документацію та дані. Однак вони працюють із зображеннями, макетами та прототипами. Іноді зображення, макети та прототипи вже існують до початку роботи бізнес-аналітиків. Іноді вони створюються на базі створеної бізнес-аналітиками документації.

Саме слово "прототип" прийшло в українську мову від давньогрецької "πρωτότυπος". Це слово складається з приставки "πρωτο-", що означає "ранній" або "попередній" і кореня "τῠ́πος", що означає "тип", "вид" або "сорт".

Прототип - це зразок виробу який використовується для виготовлення наступних виробів. Він може бути концептуальним, як виставкові зразки майбутнього автомобіля та муляжі з пап'є-маше, або робітничим, як, наприклад, нацистські "Фау-2", на основі яких у Радянському Союзі створювалися наступні балістичні ракети. Розробки виробу на основі вже існуючого робочого прототипу називаються "зворотними".

А тепер, придумайте, будь ласка, питання для завершення цього лектіо.

Варіанти

Відповідь у формі есе не потребує варіантів.
Следующее лектио -- Требования к Продукту

Термины

Бизнес-анализ, Прототип, Опись продукта

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена