Відмінності між версіями «Професії iDosvid»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст (HTML))
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Професії iDosvid</strong></p><p>Проєкт iDosvid не створений для підготовки до певної професії. Проєкт iDosvid — це експеримент, який його творці роблять, щоб допомогти людям дізнатися про роботи взагалі, вибрати професію та галузь, підготуватися до роботи у вибраній професії та вибраній галузі, а також отримати перший досвід роботи та повноцінну посаду. </p><p>У проєкті можуть брати участь як ті, хто вже визначився зі своєю спеціальністю, так і ті, хто ще визначається: </p><ol type="a"><li><p><strong> Якщо спеціальність визначена,</strong> то волонтери проєкту намагатимуться спрацювати за вимогами учня. Бажання учня - це пріоритет Школи.</p><p> Якщо виникають складнощі зі знаходженням місця стажування, підмайстер може або випробувати себе в інших спеціальностях, або працювати як керівник проєкту з власного працевлаштування. Вигоди від практики, такі як досвід роботи, рекомендації та вміння працювати з технологіями можуть бути застосовані в різних галузях. </p></li><li><p><strong> Якщо професія поки не обрана, </strong> то рішення буде прийнято спільно за підсумками практики. Паралельно з координацією інформаційних проєктів можна спробувати себе в інших ролях. Список доступних професій змінюється. Зазвичай вони стосуються або бізнесу, інформаційних технологій, або їх поєднання. Як приклади можна навести адміністрування інформаційних технологій, бізнес-аналітику, бухгалтерію, веб-дизайн, діловодство, розробку програмного забезпечення, координацію виробництва, визначення вимог до виробів, інженерію інформаційних систем, маркетинг, підприємництво та тестування. </p><p> У принципі, учні наймаються на початкову роботу, щоб подивитися, що їм більше подобається і що їм краще виходить. Волонтери підбиратимуть спеціальності, поки підходяща не знайдеться. </p></li></ol><p> Задумуючи проєкт iDosvid, його засновник Ігор "Гарі", мріяв про створення такого комплексу послуг, яким він хотів би скористатися перед вибором спеціальності при вступі до ВНЗ, знаходження першої в його життя значної роботи і, пізніше, після переїзду з однієї країни до іншої, працевлаштуванням у нових йому реаліях. Професійне життя довге і на його протязі будь-який з нас може придбати і поміняти кілька спеціальностей.</p>
+
:<p><strong>Професії iDosvid</strong></p><p>Проєкт iDosvid не створений для підготовки до певної професії. Проєкт iDosvid — це експеримент, який його творці здійснюють, щоб допомогти людям дізнатися про роботи взагалі, вибрати професію та галузь, підготуватися до роботи у вибраній професії та вибраній галузі, а також отримати перший досвід роботи та повноцінну посаду. </p><p>У проєкті можуть брати участь як ті, хто вже визначився зі своєю спеціальністю, так і ті, хто ще визначається: </p><ol type="a"><li><p><strong> Якщо спеціальність визначена,</strong> то волонтери проєкту намагатимуться спрацювати за вимогами учня. Бажання учня - це пріоритет Школи.</p><p> Якщо виникають складнощі зі знаходженням місця стажування, підмайстер може або випробувати себе в інших спеціальностях, або працювати як керівник проєкту з власного працевлаштування. Вигоди від практики, такі як досвід роботи, рекомендації та вміння працювати з технологіями можуть бути застосовані в різних галузях. </p></li><li><p><strong> Якщо професія поки не обрана, </strong> то рішення буде прийнято спільно за підсумками практики. Паралельно з координацією інформаційних проєктів можна спробувати себе в інших ролях. Список доступних професій змінюється. Зазвичай вони стосуються або бізнесу, інформаційних технологій, або їх поєднання. Як приклади можна навести адміністрування інформаційних технологій, бізнес-аналітику, бухгалтерію, веб-дизайн, діловодство, розробку програмного забезпечення, координацію виробництва, визначення вимог до виробів, інженерію інформаційних систем, маркетинг, підприємництво та тестування. </p><p> Впринципі, учні наймаються на початкову роботу, щоб подивитися, що їм більше подобається і що в нив краще виходить. Волонтери підбиратимуть спеціальності, поки потрібна не знайдеться. </p></li></ol><p> Задумуючи проєкт iDosvid, його засновник Ігор "Гарі", мріяв про створення такого комплексу послуг, яким він хотів би скористатися перед вибором спеціальності при вступі до ВНЗ, пошуку першої в його життя значної роботи і, пізніше, після переїзду з однієї країни до іншої, працевлаштуванням у нових йому реаліях. Професійне життя довге і протягом нього будь-який з нас може придбати й поміняти кілька спеціальностей.</p>
  
 
===Следующее лектио===
 
===Следующее лектио===

Версія за 20:05, 14 листопада 2022

Професії iDosvid (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Про Досвід. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацька Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Досвід Координатора.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Професії iDosvid

Проєкт iDosvid не створений для підготовки до певної професії. Проєкт iDosvid — це експеримент, який його творці здійснюють, щоб допомогти людям дізнатися про роботи взагалі, вибрати професію та галузь, підготуватися до роботи у вибраній професії та вибраній галузі, а також отримати перший досвід роботи та повноцінну посаду.

У проєкті можуть брати участь як ті, хто вже визначився зі своєю спеціальністю, так і ті, хто ще визначається:

  1. Якщо спеціальність визначена, то волонтери проєкту намагатимуться спрацювати за вимогами учня. Бажання учня - це пріоритет Школи.

    Якщо виникають складнощі зі знаходженням місця стажування, підмайстер може або випробувати себе в інших спеціальностях, або працювати як керівник проєкту з власного працевлаштування. Вигоди від практики, такі як досвід роботи, рекомендації та вміння працювати з технологіями можуть бути застосовані в різних галузях.

  2. Якщо професія поки не обрана, то рішення буде прийнято спільно за підсумками практики. Паралельно з координацією інформаційних проєктів можна спробувати себе в інших ролях. Список доступних професій змінюється. Зазвичай вони стосуються або бізнесу, інформаційних технологій, або їх поєднання. Як приклади можна навести адміністрування інформаційних технологій, бізнес-аналітику, бухгалтерію, веб-дизайн, діловодство, розробку програмного забезпечення, координацію виробництва, визначення вимог до виробів, інженерію інформаційних систем, маркетинг, підприємництво та тестування.

    Впринципі, учні наймаються на початкову роботу, щоб подивитися, що їм більше подобається і що в нив краще виходить. Волонтери підбиратимуть спеціальності, поки потрібна не знайдеться.

Задумуючи проєкт iDosvid, його засновник Ігор "Гарі", мріяв про створення такого комплексу послуг, яким він хотів би скористатися перед вибором спеціальності при вступі до ВНЗ, пошуку першої в його життя значної роботи і, пізніше, після переїзду з однієї країни до іншої, працевлаштуванням у нових йому реаліях. Професійне життя довге і протягом нього будь-який з нас може придбати й поміняти кілька спеціальностей.

Следующее лектио

Зарплати та Оплати

Термины

Братские школы, Свободные искусства, Координатор информационных проектов, Брацка Правка, Технические требования

Экзамен

Определения

  • Брацка Правка -- Пользовательское приложение Брацка Облака, которое позволяет нескольким выпускникам Брацка Техобзора совместно создавать текстовые документы, а любому посетителю Всемирной Паутины -- видеть результаты этой деятельности. Правка -- это упрощение от полного названия приложения, "Брацка Правка".

Вопросы экзамена