Відмінності між версіями «Завдання для Учнів»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Текст (HTML))
 
(Не показані 25 проміжних версій 4 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Задачи для Учеников]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[О Дидактике Bskol]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Брацка Вводка]]'''.
+
[[Завдання для Учнів]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[О Дидактике Bskol|Про Дидактику iDosvid]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацка Вводка|Брацька Вводка]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Учебные Подходы]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Учебные Подходы|Навчальні Підходи]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Задачи для Учеников</strong></p><p>Начальный тренинг проекта Bskol, то есть его первые три курса, призван адресовать общие задачи для всех учеников, готовящихся стать подмастерьями. Акцент здесь делается на те навыки и умения, которые общеобразовательная школа не адресует. Предполагается, что помимо знаний о Брацкой Школе, проекте Bskol, задействованных технологиях, а также навыков и умений в координации разработок, участники приобретут или продвинут следующие компетенции:</p><ol type="a"><li><p><strong>Умения работать с данными.</strong> Эти умения включают навыки искать данные, читать, критически воспринимать написанное, анализировать, логически мыслить и собирать разрозненные данные в единую картину .</p><p>Способность учить себя самостоятельно, вне формализованных планов, -- это одно из важнейших приложений этих умений к реальным рабочим местам. Без этой способности, работники могут делать только то, что они уже делали, и теми инструментами, которыми уже работали. В условиях информационной революции, часто надо делать то, что никогда ещё не делали, и, порой, теми инструментами, которыми никогда не работали.</p></li><li><p><strong>Открытость новому,</strong>которая, помимо некоторой степени любознательности, подразумевает также навыки не впадать в панику, когда что-то не ясно.</p></li><li><p><strong>Толерантность</strong> к недоделкам и ошибкам других. В частности, если Вы не сможете читать неотредактированные тексты, Вы просто не сможете читать. Невозможно работать строителем, когда процесс стройки раздражает.</p></li><li><p><strong>Любовь к документации.</strong> На многих современных рабочих местах, предметная, пусть и безграмотная отчётность куда важнее грамотной безотчётности.</p></li><li><p><strong>Отсутствие боязни</strong> сделать что-то не "так", принятие риска и действие на опережение событий, а не следование им. В частности, приоритет обсуждения проблем над желанием остаться в стороне от них.</p></li></ol><p>Третий курс оканчивается созданием индивидуального учебного плана будущего подмастерья. Итоги начального тренинга принимаются во внимание при создании списка индивидуальных задач. Например, учебные планы тех подмастерьев, которые участвуют в проекте Bskol, зависят от их собственных интересов и потребностей их работодателей.</p><p><p><i>А теперь, оцените, пожалуйста, правдивость следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, информационные технологии надо изучить перед тем, как начать с ними работать.</p>
+
:<p><strong>Завдання для Учнів</strong></p><p>У початковому тренінгу проєкту iDosvid учні мають спільні завдання, в той час як у наступній частині проєкту завдання для кожного учасника визначаються індивідуально.</p><p> Дійсно, перші три курси проєкту покликані адресувати спільні завдання для всіх учнів, які готуються стати підмайстрами. Акцент тут робиться на ті навички та вміння, які загальноосвітня школа не адресує. Передбачається, що окрім знань про Брацьку Школу, проєкт iDosvid та задіяні технології, учасники придбають або просунуть компетенції в координації розробок. Перш за все, вони включають:</p><ol type="a"><li><p><strong>Відкритість новому,</strong> яка, крім певної міри допитливості, передбачає також навички не впадати в паніку, коли щось не зрозуміло.</p></li><li><p><strong>Рішучість діяти</strong> і відсутність остраху зробити щось не "так". Ці компетенції базуються на вміннях керувати помилками.</p></li><li><p><strong>Толерантність</strong> до недоробок та інших помилок. Зокрема, якщо ви не зможете читати невідредаговані тексти, ви просто не зможете читати. Неможливо працювати будівельником, коли процес будівництва дратує.</p></li><li><p><strong>Любов до документації.</strong> На багатьох сучасних робочих місцях предметна, нехай і безграмотна звітність значно важливіша за грамотну беззвітність.</p></li><li><p><strong>Поводження з даними,</strong> що включає навички шукати дані, читати, критично сприймати написане, аналізувати, логічно мислити й збирати розрізнені дані в єдину картину. </p><p>Здатність вчити себе самостійно, поза формалізованими планами - це один з найважливіших додатків цих умінь до реальних робочих місць. Без цієї здібності працівники можуть робити тільки те, що вони вже робили, і тими інструментами, якими вже працювали. В умовах інформаційної революції часто треба робити те, що ніколи ще не робили, і часом тими інструментами, якими ніколи не працювали.</p><p> Уміння поводитися з даними тісно пов'язане з іншими компетенціями координаторів розробок. Відкритість новому критично важлива у пошуку даних. Без толерантності до недоробок неможливе оброблення даних, а без любові до документації - оформлення результатів цієї обробки. Рішучість діяти ж має на увазі рішучість робити та виправляти помилки, а також ставити запитання.</p></li></ol><p>Третій курс закінчується створенням індивідуального навчального плану майбутнього підмайстра. Підсумки початкового тренінгу беруться до уваги під час створення списку індивідуальних завдань. Наприклад, навчальні плани тих підмайстрів, які беруть участь у проєкті iDosvid, будуть складатися з п'яти базових завдань, а наступні залежать від їхніх власних інтересів та потреб обраної ними спеціалізації.</p>
  
===Варианты===
+
===Следующее лектио===
:Правда / Неправда
+
:[[Овладение Ошибками|Опанування Помилками]]
 
 
:Следующее лектио -- '''[[Кому Служит Bskol]]'''
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Брацка Вводка]], [[Брацки Техобзор]], [[Выбор Профессии]], [[лектио]], [[Лестница к Профессии]]
+
:[[Брацка Вводка]], [[Брацки Техобзор]], [[Выбор Профессии]], [[Лектио]], [[Лестница к Профессии]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==
  
 
===Определения===
 
===Определения===
:*[[Брацка Вводка]] -- Вводный курс, который представляет Брацку Школу, её партнёров и их услуги новым ученикам.
+
:''отсутствуют''
:*[[Брацки Техобзор]] -- Обзорный курс, который представляет новым ученикам Брацкой Школы комплекс информационных технологий, который обеспечивает. Этот комплекс называется Брацко Облако. Техобзор -- это упрощение от полного названия курса, "Брацки Техобзор".
 
:*[[Лектио]] -- В Брацкой Школе, часть урока, которая состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов.
 
:*[[Дидаскал]] -- В братских школах средневековья, учитель. В современной Брацкой Школе, куратор курса.
 
  
 
===Вопросы экзамена===
 
===Вопросы экзамена===
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 18:59, 19 листопада 2022

Завдання для Учнів (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Про Дидактику iDosvid. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацька Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Навчальні Підходи.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Завдання для Учнів

У початковому тренінгу проєкту iDosvid учні мають спільні завдання, в той час як у наступній частині проєкту завдання для кожного учасника визначаються індивідуально.

Дійсно, перші три курси проєкту покликані адресувати спільні завдання для всіх учнів, які готуються стати підмайстрами. Акцент тут робиться на ті навички та вміння, які загальноосвітня школа не адресує. Передбачається, що окрім знань про Брацьку Школу, проєкт iDosvid та задіяні технології, учасники придбають або просунуть компетенції в координації розробок. Перш за все, вони включають:

  1. Відкритість новому, яка, крім певної міри допитливості, передбачає також навички не впадати в паніку, коли щось не зрозуміло.

  2. Рішучість діяти і відсутність остраху зробити щось не "так". Ці компетенції базуються на вміннях керувати помилками.

  3. Толерантність до недоробок та інших помилок. Зокрема, якщо ви не зможете читати невідредаговані тексти, ви просто не зможете читати. Неможливо працювати будівельником, коли процес будівництва дратує.

  4. Любов до документації. На багатьох сучасних робочих місцях предметна, нехай і безграмотна звітність значно важливіша за грамотну беззвітність.

  5. Поводження з даними, що включає навички шукати дані, читати, критично сприймати написане, аналізувати, логічно мислити й збирати розрізнені дані в єдину картину.

    Здатність вчити себе самостійно, поза формалізованими планами - це один з найважливіших додатків цих умінь до реальних робочих місць. Без цієї здібності працівники можуть робити тільки те, що вони вже робили, і тими інструментами, якими вже працювали. В умовах інформаційної революції часто треба робити те, що ніколи ще не робили, і часом тими інструментами, якими ніколи не працювали.

    Уміння поводитися з даними тісно пов'язане з іншими компетенціями координаторів розробок. Відкритість новому критично важлива у пошуку даних. Без толерантності до недоробок неможливе оброблення даних, а без любові до документації - оформлення результатів цієї обробки. Рішучість діяти ж має на увазі рішучість робити та виправляти помилки, а також ставити запитання.

Третій курс закінчується створенням індивідуального навчального плану майбутнього підмайстра. Підсумки початкового тренінгу беруться до уваги під час створення списку індивідуальних завдань. Наприклад, навчальні плани тих підмайстрів, які беруть участь у проєкті iDosvid, будуть складатися з п'яти базових завдань, а наступні залежать від їхніх власних інтересів та потреб обраної ними спеціалізації.

Следующее лектио

Опанування Помилками

Термины

Брацка Вводка, Брацки Техобзор, Выбор Профессии, Лектио, Лестница к Профессии

Экзамен

Определения

отсутствуют

Вопросы экзамена