Відмінності між версіями «Натуральні Тести»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Новая страница: «Натуральные Тесты (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока Суть Ручных Т…»)
 
 
(Не показано 33 проміжні версії 4 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Натуральные Тесты]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Суть Ручных Тестов]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Натуральні Тести]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Суть Тестировки|Суть Тестування]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Ручные и Авто-Тесты]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Методы Тестировки]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Натуральные Тесты</strong></p><p>Ручное тестирование можно определить как любую тестировку, которая выполняется вручную, то есть, без созданных для автоматизации тестировки приспособлений. В информационных технологиях, ручную тестировку действующих систем проводят обычные пользователи. Если тестировка осуществляется не конечными пользователями, тестировщик чаще всего моделирует их действия.</p><p>Соответственно, автоматизированная тестировка производится приспособлениями. В информационных технологиях этими приспособлениями являются прикладные программы и их пакеты, которые специально разработаны для автоматического тестирования цифровых систем.</p><p>Приведём один пример. Программное обеспечение под названием "сердебиение" (heartbeat) установлено на каждом сервере внутри кластеров Брацких Ферм. Каждая установка программы следит за периодическими сигналами от других серверов. Эти сигналы свидетельствуют о нормальной функционировании этого сервера и аллегорически сравниваются с пульсацией их "сердца". При отсутствии сигналов, программа сердцебиения уведомляет другую программу, что необходимо запустить восстановление неработающего сервера.</p><p>Если бы кластеры Брацких Ферм не тестировали бы друг друга автоматически, проблему обнаружили бы обычные пользователи. После сообщения о проблеме, администраторы Брацка Облака восстановили бы "упавший" сервер вручную. Проблема была бы решена, но на её решение ушло бы больше времени.</p><p>В случае с постоянным тестированием серверов в кластерах Брацких Ферм, автоматизированная тестировка предпочтительнее. Зачем тогда нужно тестирование ручное?</p><p>Как и в случае с дилеммой написания новой программы или внедрения готового решения, существует аспект экономической целесообразности. Если прикладные программы для тестировки существуют, их примение обосновано. Другое дело -- когда программы либо не существуют, либо человеческое прикосновение незаменимо.</p>
+
:<p><strong>Натуральні тести</strong></p><p>Застосування виробу за його призначенням -- це натуральний тест. Будь-яке використання системи тестує її. Якщо результати цього користування доступні розробникам цього виробу, звичайні користувачі виробу можуть розглядатися як тестувальники.</p><p>У нецифровому житті завдання отримання даних про експлуатацію стандартної системи складне. І, навпаки, збирання даних про використання цифрової системи в хмарі цілком реальне і посильне. Для цього відповідальні за систему повинні поставити таку мету і запропонувати стратегії, а адміністрація системи - виділити ресурси на впровадження збору та обробки результатів натуральних тестів.</p><p>У Брацькій Хмарі, однією зі стратегій є надання користувачам можливості звернутися за підтримкою (Help desk). Ця стратегія дозволяє відповідальним за систему отримувати інформацію безпосередньо від користувачів. Додавання до системи функціоналу збору коментарів теоретично також може досягти такої ж мети, але адекватні користувачі рідко звертаються, якщо вони не мають на те гострої необхідності.</p><p>Інша стратегія передбачає періодичний аналіз зібраних даних для виявлення закономірностей, "вузьких місць" (bottle neck) та можливостей для покращень. Дані можуть аналізуватись щотижня, щомісяця чи щорічно. Цей аналіз веде до пропозицій для покращення систем та виправлення помилок.</p><p>Ще одна стратегія -- це заохочення волонтерів, підмайстрів та учнів Брацької Школи, а також підрядників та партнерів до покращення вмісту прилад Брацької Хмари, а також повідомлення про недоліки і шляхи розвитку систем Хмари. Тільки ті учні, які зробили виправлення та пропозиції, приймаються до програми "Всемка". Брацька Техрада розглядає шляхи заохочення інших категорій користувачів Брацької Хмари.</p><p>Будь-яка зі стратегій передбачає автоматичний збір даних про роботу прилад, а також дії користувачів на Хмарі -- маються на увазі натискання закладок та посилань, проведений на різних веб- сторінках час, учнівська статистика і те, що Ви ще запропонуєте.</p><p>Для втілення стратегій у життя, Брацькій Хмарі також потрібна система відстеження помилок (bug tracking system). На початок 2021 року така система реалізована в Брацькому Кринку, але тільки учні технічних курсів та підмайстрів мають до неї доступ.</p><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, прикладом натурального тесту є перевірка:</p>
 +
 
 +
===Варіанти===
 +
: знань, навичок та здібностей підмайстрів Брацької Школи після повного курсу навчання. / роботи Брацької Учебки перед запрошенням учнів. / відновлення резервних копій Брацьких ферм. / взаємодії кандидата на братський прилад з Оплетом.
 +
 
 +
:Следующее лектио -- '''[[Ручные и Авто-Тесты]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Ручное Тестирование]], [[Программные Системы]], [[Автоматизированное Тестирование]], [[Программные Системы]], [[Юзабилити-тестирование]], [[UX]], [[Приемочные Испытания]], [[Периодические Тестирование]]  
+
:[[Ручное тестирование]], [[Программные системы]], [[Автоматизированное тестирование]], [[Юзабилити-тестирование]], [[UX]], [[Приемочные испытания]], [[Периодические тестирование]], [[Всемка]]
  
===Вопрос(ы)===
+
==Экзамен==
 +
 
 +
===Определения===
 +
:
 +
 
 +
===Вопросы экзамена===
 
:Какое из приведенных ниже утверждений является правильным: --
 
:Какое из приведенных ниже утверждений является правильным: --
 
а)Все остальные ответы по существу верны.
 
а)Все остальные ответы по существу верны.
Рядок 22: Рядок 32:
 
d)Периодическое тестирование может быть организовано для получения отзывов конечных пользователей об объекте тестирования.
 
d)Периодическое тестирование может быть организовано для получения отзывов конечных пользователей об объекте тестирования.
 
e)Написание тестовых примеров - важный этап периодического тестирования.
 
e)Написание тестовых примеров - важный этап периодического тестирования.
 
:Следующее лектио -- '''[[Проверка Результатов Работы]]'''
 
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 13:00, 26 листопада 2022

Натуральні Тести (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Суть Тестування. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Методы Тестировки.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Натуральні тести

Застосування виробу за його призначенням -- це натуральний тест. Будь-яке використання системи тестує її. Якщо результати цього користування доступні розробникам цього виробу, звичайні користувачі виробу можуть розглядатися як тестувальники.

У нецифровому житті завдання отримання даних про експлуатацію стандартної системи складне. І, навпаки, збирання даних про використання цифрової системи в хмарі цілком реальне і посильне. Для цього відповідальні за систему повинні поставити таку мету і запропонувати стратегії, а адміністрація системи - виділити ресурси на впровадження збору та обробки результатів натуральних тестів.

У Брацькій Хмарі, однією зі стратегій є надання користувачам можливості звернутися за підтримкою (Help desk). Ця стратегія дозволяє відповідальним за систему отримувати інформацію безпосередньо від користувачів. Додавання до системи функціоналу збору коментарів теоретично також може досягти такої ж мети, але адекватні користувачі рідко звертаються, якщо вони не мають на те гострої необхідності.

Інша стратегія передбачає періодичний аналіз зібраних даних для виявлення закономірностей, "вузьких місць" (bottle neck) та можливостей для покращень. Дані можуть аналізуватись щотижня, щомісяця чи щорічно. Цей аналіз веде до пропозицій для покращення систем та виправлення помилок.

Ще одна стратегія -- це заохочення волонтерів, підмайстрів та учнів Брацької Школи, а також підрядників та партнерів до покращення вмісту прилад Брацької Хмари, а також повідомлення про недоліки і шляхи розвитку систем Хмари. Тільки ті учні, які зробили виправлення та пропозиції, приймаються до програми "Всемка". Брацька Техрада розглядає шляхи заохочення інших категорій користувачів Брацької Хмари.

Будь-яка зі стратегій передбачає автоматичний збір даних про роботу прилад, а також дії користувачів на Хмарі -- маються на увазі натискання закладок та посилань, проведений на різних веб- сторінках час, учнівська статистика і те, що Ви ще запропонуєте.

Для втілення стратегій у життя, Брацькій Хмарі також потрібна система відстеження помилок (bug tracking system). На початок 2021 року така система реалізована в Брацькому Кринку, але тільки учні технічних курсів та підмайстрів мають до неї доступ.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, прикладом натурального тесту є перевірка:

Варіанти

знань, навичок та здібностей підмайстрів Брацької Школи після повного курсу навчання. / роботи Брацької Учебки перед запрошенням учнів. / відновлення резервних копій Брацьких ферм. / взаємодії кандидата на братський прилад з Оплетом.
Следующее лектио -- Ручные и Авто-Тесты

Термины

Ручное тестирование, Программные системы, Автоматизированное тестирование, Юзабилити-тестирование, UX, Приемочные испытания, Периодические тестирование, Всемка

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Какое из приведенных ниже утверждений является правильным: --

а)Все остальные ответы по существу верны. b)Некоторые программы для Тестирования не всегда проводят Автоматическое Тестирование. c)Ни один из ответов не правильный d)Периодическое тестирование может быть организовано для получения отзывов конечных пользователей об объекте тестирования. e)Написание тестовых примеров - важный этап периодического тестирования.