Відмінності між версіями «Передбачуваність Робіт»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
 
(Не показані 13 проміжних версій 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Предсказуемость Работ]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Проектные Факторы]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к практическому семинару '''[[Выбор Профессии]]'''.
+
[[Передбачуваність Робіт]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Проектные Факторы|Проєктні Фактори]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Выбор Профессии|Вибір Професії]]'''
  
  
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Предсказуемость Работ</strong></p><p>Чтобы выбрать способ руководства проектом, ответственные за проект обычно оценивают его прогнозируемость. Предсказуемость проекта -- это производная от двух составляющих, воплощаемости продукта и прогнозируемости этого воплощения. Другими словами, проектируемость работ -- это производная определённости с объёмом работы и предсказуемости тех факторов, которые влияют на выполнение этого объёма.</p><p>Когда мы представляем различные сценарии в виде матрицы, мы получаем четыре квадранта:</p><ol type="a"><li>Разработка предсказуема -- объём работы может быть определён и работа прогнозируема. Простыми словами, мы будем знать, что нужно делать, получим помощь в работе, и ничего не помешает завершить работу в срок. В случае, если быстрые изменения в экономике, демографии, природе, законах, промышленности и технологиях будут угрожать проекту, и заказчик согласен полностью профинансировать любые расходы. Другой пример. Мы не можем изменить личности, умения и подходы к работе разработчиков, но это не принципиально, на рынке всегда хватает предложений разработчиков,</li><li>Разработка частично предсказуема -- объём работы может быть определён, но работа не может быть прогнозируема. Например, мы готовимся к стройке, но мэрия ещё решает, дать ли разрешение и неизвестно, даст ли вообще. Другой пример. Разработка определена и разработчики найдены, но заказчик не решил могут ли эти разработчики быть допущены к секретам предприятия, и проводит их проверку,</li><li>Разработка частично непредсказуема -- объём может быть определён в данный момент, но он обладает прогнозируемостью. Например, мы не знаем, какой будет вакцина от нового вируса, но мы уверены, что вакцина будет, так как нам обеспечена максимальная поддержка,</li><li>Разработка непредсказуема -- процесс неизвестен и не прогнозируем. Даже частичное планирование затруднено.</li></ol><p><i>А теперь, выберите, пожалуйста, лучшее завершение следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, предсказуемость работ необходима чтобы:</p>
+
:<p><strong>Передбачуваність Робіт</strong></p><p>Щоб вибрати спосіб керівництва проєктом, відповідальні за проєкт зазвичай оцінюють його передбачуваність. Передбачуваність проєкту -- це похідна від двох складових, втілюваності товару і прогнозованості цього. Іншими словами, проєктованість робіт -- це похідна визначеності з обсягом роботи та передбачуваності тих факторів, які впливають на виконання цього обсягу.</p><p>Коли ми представляємо різні сценарії у вигляді матриці, ми отримуємо чотири квадранти. Розробка може бути:</p><ol type="a"><li><p><strong>Передбачувана</strong> -- обсяг роботи може бути визначений і прогнозована робота. Простими словами, ми знатимемо, що потрібно робити, отримаємо допомогу в роботі, і нічого не завадить завершити роботу в строк.</p><p>Наприклад, якщо швидкі зміни в економіці, демографії, природі, законах, промисловості та технологіях загрожуватимуть проєкту, і замовник згоден повністю профінансувати будь-які витрати. Інший приклад. Ми не можемо змінити осіб, вміння та підходи до роботи розробників, але це не принципово, на ринку завжди вистачає пропозицій розробників.</p></li><li><p><strong>Частково передбачувана</strong> -- обсяг роботи може бути визначений, але робота не може бути прогнозована.</p><p>Наприклад, ми готуємося до будівництва, але мерія ще вирішує, чи дозволити і невідомо, чи дасть взагалі. Інший приклад. Розробка визначена та розробники знайдені, але замовник не вирішив чи можуть ці розробники бути допущені до секретів підприємства, та проводить їх перевірку,</p></li><li><p><strong>Частково непередбачувана</strong> -- обсяг може бути визначений в даний момент, але він має прогнозованість. Наприклад, ми не знаємо, якою буде вакцина від нового вірусу, але ми впевнені, що вакцина буде, оскільки нам забезпечена максимальна підтримка.</p></li><li><p><strong>Непередбачувана</strong> -- процес невідомий і прогнозований. Навіть часткове планування утруднене.</p></li></ol><p><i>А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції.</i> Судячи з тексту вище, оцінка передбачуваності робіт допомагає:</p>
  
===Варианты===
+
===Варіанти===
:оценить прогнозируемость проекта и выбрать способ руководства./ допустить меньше угроз./ получить правильный продукт в утвержденные сроки./ предугадать объём работ.
+
:вибрати спосіб керівництва./допустити менше загроз./отримати правильний продукт у затверджені терміни./ передбачити обсяг робіт.
  
 
:Следующее лектио -- '''[[Запуски Проектов]]'''
 
:Следующее лектио -- '''[[Запуски Проектов]]'''
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Бюджет Проекта]], [[Активы Проекта]], [[Внешние Среды]], [[Внутренние Среды]], Проектная Среда, [[Затраты На Проект]], [[График Проекта]], [[Фактор Предприятия]], [[Рабочий Продукт]], [[Временные Шкалы Проекта]]
+
:[[Объём работ]], [[Разработка]], [[Проект]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==

Поточна версія на 12:32, 27 листопада 2022

Передбачуваність Робіт (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Проєктні Фактори. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Вибір Професії


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Работа с Угрозами.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Передбачуваність Робіт

Щоб вибрати спосіб керівництва проєктом, відповідальні за проєкт зазвичай оцінюють його передбачуваність. Передбачуваність проєкту -- це похідна від двох складових, втілюваності товару і прогнозованості цього. Іншими словами, проєктованість робіт -- це похідна визначеності з обсягом роботи та передбачуваності тих факторів, які впливають на виконання цього обсягу.

Коли ми представляємо різні сценарії у вигляді матриці, ми отримуємо чотири квадранти. Розробка може бути:

  1. Передбачувана -- обсяг роботи може бути визначений і прогнозована робота. Простими словами, ми знатимемо, що потрібно робити, отримаємо допомогу в роботі, і нічого не завадить завершити роботу в строк.

    Наприклад, якщо швидкі зміни в економіці, демографії, природі, законах, промисловості та технологіях загрожуватимуть проєкту, і замовник згоден повністю профінансувати будь-які витрати. Інший приклад. Ми не можемо змінити осіб, вміння та підходи до роботи розробників, але це не принципово, на ринку завжди вистачає пропозицій розробників.

  2. Частково передбачувана -- обсяг роботи може бути визначений, але робота не може бути прогнозована.

    Наприклад, ми готуємося до будівництва, але мерія ще вирішує, чи дозволити і невідомо, чи дасть взагалі. Інший приклад. Розробка визначена та розробники знайдені, але замовник не вирішив чи можуть ці розробники бути допущені до секретів підприємства, та проводить їх перевірку,

  3. Частково непередбачувана -- обсяг може бути визначений в даний момент, але він має прогнозованість. Наприклад, ми не знаємо, якою буде вакцина від нового вірусу, але ми впевнені, що вакцина буде, оскільки нам забезпечена максимальна підтримка.

  4. Непередбачувана -- процес невідомий і прогнозований. Навіть часткове планування утруднене.

А тепер, виберіть, будь ласка, найкраще завершення наступної пропозиції. Судячи з тексту вище, оцінка передбачуваності робіт допомагає:

Варіанти

вибрати спосіб керівництва./допустити менше загроз./отримати правильний продукт у затверджені терміни./ передбачити обсяг робіт.
Следующее лектио -- Запуски Проектов

Термины

Объём работ, Разработка, Проект

Экзамен

Определения

Вопросы экзамена

Использование подвижного Подхода для разработки в Брацкой Школы лучше всего можно классифицировать как:

Актив проекта . Фактор предприятия . Проектная среда . Все остальные ответы по существу верны.