Відмінності між версіями «Брацька Школа для України»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Требования к партнёру)
 
(Не показані 20 проміжних версій 2 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Брацка Школа для Украины]] (здесь и далее по тексту -- ''Программа'') -- это будущая программа [[Брацка Школа|Брацкой Школы]] (здесь и далее по тексту -- ''Школы''), ориентированная на Украину. Вместе с Беларусью и Литвой, Украина была одной из современных стран, на землях которых появились первые [[братские школы]]. ''Школa'' рассматриваeт Украину в качестве возможной страны для поиска партнёра по построению ''Программы''.
+
[[Брацька Школа для України]] (тут і далі за текстом - ''Програма'') -- це майбутня програма [[Брацька Школа|Брацької Школи]] (тут і далі за текстом - "Школи", орієнтована на Україну. Разом з Білоруссю та Литвою Україна була однією з сучасних країн, на землях яких з'явилися перші [[братські школи]]. ''Школа'' розглядає Україну як можливу країну для пошуку партнера по побудові ''Програми''.
  
 +
==Функціональні особливості==
 +
===Структурне облаштування===
 +
::На даний момент "Школа" не планує регіональної штаб-квартири. Помічники на місцях працюватимуть безпосередньо з головною організацією відповідно до [[Обустройство Брацкой Школы|Облаштування Брацької Школи]]. Теоретично можливий варіант працевлаштування через місцевого партнера, якщо буде знайдено партнера, який на те погодиться. У цьому випадку витрати на заробітну плату і відповідні податки можуть перераховуватися ''Школою'' партнеру, який вже сам буде розраховуватися з працівниками.
  
==Функциональные особенности==
+
===Технологічні ресурси===
===Структурное обустройство===
+
::''Програма'' використовує [[Брацька Хмара|Брацьку Хмару]] без будь-яких регіональних особливостей, оскільки багатомовність одна із його характеристик.
::На данный момент, ''Школа'' не планирует региональной штаб-квартиры. Помощники на местах будут работать напрямую с головной организацией в соответствии с [[Обустройство Брацкой Школы|Обустройством Брацкой Школы]]. Теоретически возможен вариант трудоустройства через местного партнёра, если будет найден партнёр, который на то согласится. В этом случае, расходы на заработную плату и соответствующие налоги могут перечисляться ''Школой'' партнёру, который уже сам будет рассчитываться с  работниками.
 
  
===Технологические ресурсы===
+
===Надавані послуги===
::''Программа'' использует [[Брацко Облако]] без каких-либо региональных особенностей, так как многоязычность является одной из его характеристик.
+
:З [[Брацки Услуги|Послуг Брацької Школи]], в Україні вже пропонується лінійка послуг під назвою [[Всемка]], тобто безоплатна допомога з навчання та подальшого працевлаштування незалежно від географічного розташування. Навчання проводиться за темами бізнес-адміністрування, управління інформаційними технологіями та, у пріоритетному порядку, підприємництва. Програма відповідає університетській і займає 2 роки для асоційованого ступеня, 4 роки для бакалаврів та 6 років для магістрів. На час навчання тим студентам, які включені до програми, оплачується стипендія в еквіваленті від 2000 до 4000 гривень на місяць.
  
===Предоставляемые услуги===
+
:[[Брацька Школа]] також шукає партнера для реалізації послуги [[Образование на производстве|Освіта на виробництві]], яка по суті є "подвійним освітою", що включає в себе формальну освіту, так і навчання на робочому місці, причому робота тісно пов'язана з предметами, що вивчаються. Програма навчання є урізаною формою програми [[Всемка]]. Попереднє навчання займає 6 тижнів, після чого учасники стають підмайстрами. Робота починається з 5 годин на тиждень, причому щотижня додається одна година роботи. Програма розрахована на 9 місяців, після чого підмайстрам пропонується постійна робота. Зазвичай зарплати починаються від $500 на місяць в еквіваленті. Для тих випускників, які за підсумками програми вирішать розпочати свій власний бізнес, буде відкрито окреме фінансування, що включає як прямі інвестиції, так і гранти.
:Из [[Брацки Услуги|Услуг Брацкой Школы]], в Украине уже предлагатся линейка услуг под названием [[Всемирная Возможность]], то есть безвозмездная помощь по обучению и дальнейшему трудоустройству вне зависимости от географического расположения. Обучение проводится по темам бизнес-администрирования, управления информационными технологиями и, в приоритетном порядке, предпринимательства. Программа соответствует университетской и занимает 2 года для ассоциированной степени, 4 года для бакалавров и 6 лет для магистров. На время обучения тем студентам, которые включены в программу, оплачивается стипендия в эквиваленте от 2,000 до 4,000 гривен в месяц.
 
  
:[[Брацка Школа]] также ищет партнёра для реализации услуги [[Образование на производстве]], которая по сути является "двойным образованием", включающим в себя формальное образование, так и обучение на рабочем месте, причём работа тесно связана с изучаемыми предметами. Программа обучения представляет собой урезанную форму программы [[Всемирная Возможность]]. Предварительние обучение занимает 6 недель, после чего участники становятся подмастерьями. Работа начинается с 5 часов в неделю, причём каждую неделю добавляется один час работы. Программа рассчитана на 9 месяцев, после чего подмастерьям предлагается постоянная работа. Обычно, зарплаты начинаются от $500 в месяц в эквиваленте. Для тех выпускников, которые по итогам программы решат начать свой собственный бизнес, будет открыто отдельное финансирование, включающее в себя как прямые инвестиции, так и гранты.
+
==Особливості найму та працевлаштування==
 +
:Особливості [[Лестница к Профессии|Сходи до Професії]] в Україні стосуються [[#Целевые аудитории|Цільових аудиторій]], [[#Подготовка к предстоящей работе|Підготовки до майбутньої роботи]], [[#Соотношение учёбы и работы|Співвідношення навчання та роботи]] і, великою мірою, [[#Временный порядок найма|Тимчасового порядку найму]].
  
==Особенности найма и трудоустройства==
+
===Цільові аудиторії===
Особенности [[Трудоустройство через Брацку Школу|Трудоустройства через Брацку Школу]] в Украине касаются [[#Целевые аудитории|Целевых аудиторий]], [[#Подготовка к предстоящей работе|Подготовки к предстоящей работе]], [[#Соотношение учёбы и работы|Соотношения учёбы и работы]] и, в большой степени, [[#Временный порядок найма|Временного порядка найма]].
+
:Як завжди, ''Школа'' приймає різні категорії населення, проте дві пріоритетні:
 +
:*Молоді люди або з незакінченою середньою освітою, або не вступили до ВУЗу, або його покинули;
 +
:*Люди з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, колясочники, змушені перебувати вдома і мають можливість кілька місяців навчатися.
  
===Целевые аудитории===
+
===Підготовка до майбутньої роботи===
:Как обычно, ''Школа'' принимает различные категории населения, однако две приоритетны:
+
:Вступні курси під назвою [[Брацька Вводка]] і [[Брацький Техогляд]], практичний семінар під назвою [[Вибір Професії]], [[Семь Технологических Искусств|Сім Технологічних Мистецтв]] і [[Семь Административных Искусств|Сім Адміністративних Мистецтв]] будуть пропонуватися російською мовою, якщо ніхто з помічників з розробок не вирішить взятися за розробку україномовної версії. [[Подготовка к работе на английском языке|Підготовка до роботи англійською мовою]] не є пріоритетом, ні умовою.
:*Молодые люди либо с незаконченным средним образованием, либо не поступившие в ВУЗ, либо его бросившие;
 
:*Люди с ограниченными физическими возможностями, например, колясочники, вынужденные находиться на дому и имеющие возможность несколько месяцев учиться.
 
 
 
===Подготовка к предстоящей работе===
 
:Вводные курсы под названием [[Брацки Вводны Курс]], [[Техобзорны Курс]], практический семинар под названием [[Выбор Профессии]], [[Семь Технологических Искусств]] и [[Семь Административных Искусств]] будут предлагаться на русском языке если никто из помощников по разработкам не решит взяться за разработку україномовної версии. [[Подготовка к работе на английском языке]] не является ни приоритетом, ни условием.
 
  
 
===Временный порядок найма===
 
===Временный порядок найма===
:Пока многие части ''Школы'', включая [[Семь Технологических Искусств]] и [[Семь Административных Искусств]], не готовы к обслуживанию участников ''Программы'', найм осуществляется по правилам [[Работа в Брацкой Школе|Работы в Брацкой Школе]] с той образовательной частью, которая имеется в наличии.
+
:Поки що багато частин ''Школи'', включаючи [[Семь Технологических Искусств|Сім Технологічних Мистецтв]] і [[Семь Административных Искусств|Сім Адміністративних Мистецтв]], не готові до обслуговування учасників ''Програми'', найм здійснюється за правилами [[Работа в Брацкой Школе|Роботи у Брацькій Школі]] з тією освітньою частиною, яка є у наявності.
  
===Объёмы и гарантии===
+
===Обсяги та гарантії===
:В среднем, ''Школа'' планирует включать в ''Программу'' до 49 человек ежемесячно. Исходя из предыдущего опыта, около 42 человек бросят учёбу в течение первых полутора месяца. Те 7-мь человек, которые завершат начальный курс, получат сертификаты и предложение стать сотрудником ''Школы''. Из них только 3-4 человека дойдут до конца ''Программы''. Все они гарантированно получат предложение работы на полную ставку либо, если они выберут такой вариант, финансы на начало их собственных бизнесов. Каждому сотруднику будет дана возможность получить полное образование.
+
:У середньому, ''Школа'' планує включати до ''Програми'' до 49 осіб щомісяця. Виходячи з попереднього досвіду, близько 42 осіб покинуть навчання протягом перших півтора місяця. Ті 7 осіб, які завершать початковий курс, отримають сертифікати та пропозицію стати співробітником ''Школи''. З них лише 3-4 особи дійдуть до кінця ''Програми''. Всі вони гарантовано отримають пропозицію роботи на повну ставку або, якщо вони виберуть такий варіант, фінанси на початок власних бізнесів. Кожному співробітнику буде надано можливість отримати повну освіту.
  
==Требования к партнёру==
+
==Вимоги до партнера==
  
 
===Тип===
 
===Тип===
:Партнёром может быть коммерческая, государственная или общественная организация, возможно, организация, которая помогает трудоустроиться переселенцам или людям с ограниченными возможностями. Главные требования -- наличие официальной регистрации в Украине и отсутствие подчинённости любым политическим и/или религиозным организациям;
+
:Партнером може бути комерційна, державна або громадська організація, можливо організація, яка допомагає працевлаштуватися переселенцям або людям з обмеженими можливостями. Головні вимоги – наявність офіційної реєстрації в Україні та відсутність підпорядкованості будь-яким політичним та/або релігійним організаціям;
  
===Способность===
+
===Здатність===
:Когда ''Программа'' будет создана, то критически нужна будет возможность находить достаточное количество участников ''Программы''. Для примера, исторически из 100 выразивших интерес только около 10 начинали и только один оканчивал весь комплекс учёбы и начальной работы, получая предложение постоянной работы от организаций [[Альянс Производственного Образования|Альянса]]. Впрочем, те, кто не окончили, также получали возможность бесплатного обучения, опыта работы и налаживания профессиональных связей. Многие не смогли окончить как раз из-за своего трудоустройства. ''Школа'' приветствует любое решение проблем, однако принципиально, ''Школа'' не обязывает учеников оплачивать ''Школе'' её расходы по обучению и выплате заработной платы и, из практики, только организации [[Альянс Производственного Образования|Альянса]] делают это. Таким образом, для финансовой стабильности, ''Программе'' надо получать не менее 100 выразивших интерес каждый месяц;
+
:Коли ''Програма'' буде створена, то критично потрібна можливість знаходити достатню кількість учасників ''Програми''. Для прикладу, історично з 100 висловили інтерес лише близько 10 починали і лише один закінчував весь комплекс навчання та початкової роботи, отримуючи пропозицію постійної роботи від організацій [[Альянс Производственного Образования|Альянсу]]. Втім, ті, хто не закінчили, також отримували можливість безкоштовного навчання, досвіду роботи та налагодження професійних зв'язків. Багато хто не зміг закінчити саме через своє працевлаштування. ''Школа'' вітає будь-яке вирішення проблем, проте принципово, ''Школа'' не зобов'язує учнів оплачувати ''Школі'' її витрати на навчання та виплати заробітної плати і, з практики, тільки організації [[Альянс Производственного Образования|Альянсу]] роблять це. Таким чином, для фінансової стабільності, ''Програмі'' треба отримувати щонайменше 100 висловили інтерес щомісяця;
  
===Ресурсы===
+
===Ресурси===
:Не обязательно, но желательно, -- наличие помещения для проведения тренингов и, возможно, видео-оборудования для их записи. Наличие сети представительств в различных регионах или групп в социальных сетях может свидетельствовать о способности находить достаточное количество участников.
+
:Не обов'язково, але бажано, наявність приміщення для проведення тренінгів і, можливо, відеообладнання для їх запису. Наявність мережі представництв у різних регіонах чи груп у соціальних мережах може свідчити про можливість знаходити достатню кількість учасників.
  
===Соотношение учёбы и работы===
+
===Співвідношення навчання та роботи===
:Хотя принципиально работа для новичков соответствует описанию опубликованному на вики-странице [[Работа в Брацкой Школе]], особенностью является предполагаемый график и ожидаемые зарплаты участников программы [[Образование на производстве]], когда она будет реализована с партнёром:
+
:Хоча принципово робота для новачків відповідає опису, опублікованому на вікі-сторінці. [[Работа в Брацкой Школе|Робота в Брацькій Школі]], особливістю є передбачуваний графік та очікувані зарплати учасників програми [[Образование на производстве|Освіта на виробництві]], коли вона буде реалізована з партнером:
 
:{|class="wikitable" width=100% style="text-align:center;"
 
:{|class="wikitable" width=100% style="text-align:center;"
 
|rowspan="2"|Неделя
 
|rowspan="2"|Неделя
Рядок 51: Рядок 50:
 
|-
 
|-
 
!1
 
!1
|[[Брацки Вводны Курс]], [[Брацки Обзорны Курс]], [[Выбор Профессии]]||Не определено||rowspan="2"|0||colspan="2" rowspan="2"|Не начисляется
+
|[[Брацка Вводка]], [[Брацки Техобзор]], [[Выбор Профессии]]||Не определено||rowspan="2"|0||colspan="2" rowspan="2"|Не начисляется
 
|-
 
|-
 
!2‑6
 
!2‑6
Рядок 132: Рядок 131:
 
|-
 
|-
 
!32
 
!32
|rowspan="3"|[[Работа в Брацкой Школе]], включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель комплектации ([[Configuration Manager]]), инженер операций по разработкам ([[DevOps Engineer]])||10||30||2,520||38,220
+
|rowspan="3"|[[Работа в Брацкой Школе]], включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель комплектации ([[Configuration Manager]]), инженер-эксплуатационщик ([[DevOps Engineer]])||10||30||2,520||38,220
 
|-
 
|-
 
!33
 
!33
Рядок 155: Рядок 154:
 
==Часто задаваемые вопросы==
 
==Часто задаваемые вопросы==
 
;На примере, что ''Школа'' представляет простому человеку в Украине?
 
;На примере, что ''Школа'' представляет простому человеку в Украине?
:На данный момент, ничего. Когда ''Программa'' будет введeнa в эксплуатацию, то она  будет предоставлять возможности учёбы и работы. Более того, в Украине не будет необходимости ничего оплачивать из своего кармана. Любой обычный простой человек, если (1) он или она имеет доступ к сети Интернет, (2) может понимать этот текст и (3) имеет около 40 часов в неделю для учёбы и работы, должен будет иметь возможность быть зачисленным на вводные курсы [[Брацки Вводны Курс]], [[Брацки Обзорны Курс]], затем, после их окончания, на практический семинар [[Выбор Профессии]], при необходимости, [[Семь Технологических Искусств]] и [[Семь Административных Искусств]] и начать работать. Специальности можно видеть выше; это -- бизнес-аналитик ([[Business Analyst]]), специалист по работе с заказчиками ([[Account Manager]]), координатор работы с партнёрами ([[Liaison]]), инженер систем ([[Systems Engineer]]), создатель решений ([[Solution Architect]]), создатель информационной структуры ([[Information Architect]]), разработчик изделий ([[Product Designer]]), компоновщик изделий ([[Product Assembler]]), руководитель информационного ресурса ([[Content Manager]]),  разработчик удобства пользователя ([[UX Designer]]), аналитик удобства пользования ([[Usability Analyst]]), графический дизайнер ([[Graphic Designer]]), руководитель закупок ([[Procurement Manager]]), администратор контрактов ([[Contracts Administrator]]), закупщик ([[Buyer]]), руководитель разработок ([[Project Manager]]), руководитель команды ([[Team Lead]]), смотритель методологии разработок с часто меняющимися задачами ([[Scrum Master]]), руководитель комплектации ([[Configuration Manager]]), инженер операций по разработкам ([[DevOps Engineer]]), руководитель изделия ([[Product Manager]]), руководитель операций ([[Operational Manager]]).
+
:На данный момент, ничего. Когда ''Программa'' будет введeнa в эксплуатацию, то она  будет предоставлять возможности учёбы и работы. Более того, в Украине не будет необходимости ничего оплачивать из своего кармана. Любой обычный простой человек, если (1) он или она имеет доступ к сети Интернет, (2) может понимать этот текст и (3) имеет около 40 часов в неделю для учёбы и работы, должен будет иметь возможность быть зачисленным на вводные курсы [[Брацка Вводка]], [[Брацки Техобзор]], затем, после их окончания, на практический семинар [[Выбор Профессии]], при необходимости, [[Семь Технологических Искусств]] и [[Семь Административных Искусств]] и начать работать. Специальности можно видеть выше; это -- бизнес-аналитик ([[Business Analyst]]), специалист по работе с заказчиками ([[Account Manager]]), координатор работы с партнёрами ([[Liaison]]), инженер систем ([[Systems Engineer]]), создатель решений ([[Solution Architect]]), создатель информационной структуры ([[Information Architect]]), разработчик изделий ([[Product Designer]]), компоновщик изделий ([[Product Assembler]]), руководитель информационного ресурса ([[Content Manager]]),  разработчик удобства пользователя ([[UX Designer]]), аналитик удобства пользования ([[Usability Analyst]]), графический дизайнер ([[Graphic Designer]]), руководитель закупок ([[Procurement Manager]]), администратор контрактов ([[Contracts Administrator]]), закупщик ([[Buyer]]), руководитель разработок ([[Project Manager]]), руководитель команды ([[Team Lead]]), смотритель методологии разработок с часто меняющимися задачами ([[Scrum Master]]), руководитель комплектации ([[Configuration Manager]]), инженер операций по разработкам ([[DevOps Engineer]]), руководитель изделия ([[Product Manager]]), руководитель операций ([[Operational Manager]]).
 
;То есть это что-то похожее, условно, на онлайн-школу?
 
;То есть это что-то похожее, условно, на онлайн-школу?
 
:Первые несколько недель будут похожи на онлайн-школу, если кандидат не имеет возможности учиться очно.  
 
:Первые несколько недель будут похожи на онлайн-школу, если кандидат не имеет возможности учиться очно.  

Поточна версія на 11:21, 12 лютого 2023

Брацька Школа для України (тут і далі за текстом - Програма) -- це майбутня програма Брацької Школи (тут і далі за текстом - "Школи", орієнтована на Україну. Разом з Білоруссю та Литвою Україна була однією з сучасних країн, на землях яких з'явилися перші братські школи. Школа розглядає Україну як можливу країну для пошуку партнера по побудові Програми.

Функціональні особливості

Структурне облаштування

На даний момент "Школа" не планує регіональної штаб-квартири. Помічники на місцях працюватимуть безпосередньо з головною організацією відповідно до Облаштування Брацької Школи. Теоретично можливий варіант працевлаштування через місцевого партнера, якщо буде знайдено партнера, який на те погодиться. У цьому випадку витрати на заробітну плату і відповідні податки можуть перераховуватися Школою партнеру, який вже сам буде розраховуватися з працівниками.

Технологічні ресурси

Програма використовує Брацьку Хмару без будь-яких регіональних особливостей, оскільки багатомовність одна із його характеристик.

Надавані послуги

З Послуг Брацької Школи, в Україні вже пропонується лінійка послуг під назвою Всемка, тобто безоплатна допомога з навчання та подальшого працевлаштування незалежно від географічного розташування. Навчання проводиться за темами бізнес-адміністрування, управління інформаційними технологіями та, у пріоритетному порядку, підприємництва. Програма відповідає університетській і займає 2 роки для асоційованого ступеня, 4 роки для бакалаврів та 6 років для магістрів. На час навчання тим студентам, які включені до програми, оплачується стипендія в еквіваленті від 2000 до 4000 гривень на місяць.
Брацька Школа також шукає партнера для реалізації послуги Освіта на виробництві, яка по суті є "подвійним освітою", що включає в себе формальну освіту, так і навчання на робочому місці, причому робота тісно пов'язана з предметами, що вивчаються. Програма навчання є урізаною формою програми Всемка. Попереднє навчання займає 6 тижнів, після чого учасники стають підмайстрами. Робота починається з 5 годин на тиждень, причому щотижня додається одна година роботи. Програма розрахована на 9 місяців, після чого підмайстрам пропонується постійна робота. Зазвичай зарплати починаються від $500 на місяць в еквіваленті. Для тих випускників, які за підсумками програми вирішать розпочати свій власний бізнес, буде відкрито окреме фінансування, що включає як прямі інвестиції, так і гранти.

Особливості найму та працевлаштування

Особливості Сходи до Професії в Україні стосуються Цільових аудиторій, Підготовки до майбутньої роботи, Співвідношення навчання та роботи і, великою мірою, Тимчасового порядку найму.

Цільові аудиторії

Як завжди, Школа приймає різні категорії населення, проте дві пріоритетні:
  • Молоді люди або з незакінченою середньою освітою, або не вступили до ВУЗу, або його покинули;
  • Люди з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, колясочники, змушені перебувати вдома і мають можливість кілька місяців навчатися.

Підготовка до майбутньої роботи

Вступні курси під назвою Брацька Вводка і Брацький Техогляд, практичний семінар під назвою Вибір Професії, Сім Технологічних Мистецтв і Сім Адміністративних Мистецтв будуть пропонуватися російською мовою, якщо ніхто з помічників з розробок не вирішить взятися за розробку україномовної версії. Підготовка до роботи англійською мовою не є пріоритетом, ні умовою.

Временный порядок найма

Поки що багато частин Школи, включаючи Сім Технологічних Мистецтв і Сім Адміністративних Мистецтв, не готові до обслуговування учасників Програми, найм здійснюється за правилами Роботи у Брацькій Школі з тією освітньою частиною, яка є у наявності.

Обсяги та гарантії

У середньому, Школа планує включати до Програми до 49 осіб щомісяця. Виходячи з попереднього досвіду, близько 42 осіб покинуть навчання протягом перших півтора місяця. Ті 7 осіб, які завершать початковий курс, отримають сертифікати та пропозицію стати співробітником Школи. З них лише 3-4 особи дійдуть до кінця Програми. Всі вони гарантовано отримають пропозицію роботи на повну ставку або, якщо вони виберуть такий варіант, фінанси на початок власних бізнесів. Кожному співробітнику буде надано можливість отримати повну освіту.

Вимоги до партнера

Тип

Партнером може бути комерційна, державна або громадська організація, можливо організація, яка допомагає працевлаштуватися переселенцям або людям з обмеженими можливостями. Головні вимоги – наявність офіційної реєстрації в Україні та відсутність підпорядкованості будь-яким політичним та/або релігійним організаціям;

Здатність

Коли Програма буде створена, то критично потрібна можливість знаходити достатню кількість учасників Програми. Для прикладу, історично з 100 висловили інтерес лише близько 10 починали і лише один закінчував весь комплекс навчання та початкової роботи, отримуючи пропозицію постійної роботи від організацій Альянсу. Втім, ті, хто не закінчили, також отримували можливість безкоштовного навчання, досвіду роботи та налагодження професійних зв'язків. Багато хто не зміг закінчити саме через своє працевлаштування. Школа вітає будь-яке вирішення проблем, проте принципово, Школа не зобов'язує учнів оплачувати Школі її витрати на навчання та виплати заробітної плати і, з практики, тільки організації Альянсу роблять це. Таким чином, для фінансової стабільності, Програмі треба отримувати щонайменше 100 висловили інтерес щомісяця;

Ресурси

Не обов'язково, але бажано, наявність приміщення для проведення тренінгів і, можливо, відеообладнання для їх запису. Наявність мережі представництв у різних регіонах чи груп у соціальних мережах може свідчити про можливість знаходити достатню кількість учасників.

Співвідношення навчання та роботи

Хоча принципово робота для новачків відповідає опису, опублікованому на вікі-сторінці. Робота в Брацькій Школі, особливістю є передбачуваний графік та очікувані зарплати учасників програми Освіта на виробництві, коли вона буде реалізована з партнером:
Неделя Деятельность Часы в неделю Зарплата в гривнах
Учёбы Работы За неделю Всего
1 Брацка Вводка, Брацки Техобзор, Выбор Профессии Не определено 0 Не начисляется
2‑6 Семь Технологических Искусств и Семь Административных Искусств 40
7 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: бизнес-аналитик (Business Analyst), специалист по работе с заказчиками (Account Manager), координатор работы с партнёрами (Liaison) 35 5 420 420
8 34 6 504 924
9 33 7 588 1,512
10 32 8 672 2,184
11 31 9 756 2,940
12 30 10 840 3,780
13 29 11 924 4,704
14 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: инженер систем (Systems Engineer), создатель решений (Solution Architect), создатель информационной структуры (Information Architect) 28 12 1,008 5,712
15 27 13 1,092 6,804
16 26 14 1,176 7,980
17 25 15 1,260 9,240
18 24 16 1,344 10,584
19 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: разработчик изделий (Product Designer), компоновщик изделий (Product Assembler), руководитель информационного ресурса (Content Manager) 23 17 1,428 12,012
20 22 18 1,512 13,524
21 21 19 1,596 15,120
22 20 20 1,680 16,800
23 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: разработчик удобства пользователя (UX Designer), аналитик удобства пользования (Usability Analyst), графический дизайнер (Graphic Designer) 19 21 1,764 18,564
24 18 22 1,848 20,412
25 17 23 1,932 22,344
26 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель закупок (Procurement Manager), администратор контрактов (Contracts Administrator), закупщик (Buyer) 16 24 2,016 24,360
27 15 25 2,100 26,460
28 14 26 2,184 28,644
29 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель разработок (Project Manager), руководитель команды (Team Lead), смотритель методологии разработок с часто меняющимися задачами (Scrum Master) 13 27 2,268 30,912
30 12 28 2,352 33,264
31 11 29 2,436 35,700
32 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель комплектации (Configuration Manager), инженер-эксплуатационщик (DevOps Engineer) 10 30 2,520 38,220
33 9 31 2,604 40,824
34 8 32 2,688 43,512
35 Работа в Брацкой Школе, включая обучение на рабочем месте, в одной или нескольких из следующих должностей: руководитель изделия (Product Manager), руководитель операций (Operational Manager) 7 33 2,772 46,284
36 6 34 2,856 49,140
37 5 35 2,940 52,080
38 Предложение постоянной работы от одной из организаций, входящих в Альянс Производственного Образования, или одного из их клиентов выше, чем 2,940 гривен в неделю

Часто задаваемые вопросы

На примере, что Школа представляет простому человеку в Украине?
На данный момент, ничего. Когда Программa будет введeнa в эксплуатацию, то она будет предоставлять возможности учёбы и работы. Более того, в Украине не будет необходимости ничего оплачивать из своего кармана. Любой обычный простой человек, если (1) он или она имеет доступ к сети Интернет, (2) может понимать этот текст и (3) имеет около 40 часов в неделю для учёбы и работы, должен будет иметь возможность быть зачисленным на вводные курсы Брацка Вводка, Брацки Техобзор, затем, после их окончания, на практический семинар Выбор Профессии, при необходимости, Семь Технологических Искусств и Семь Административных Искусств и начать работать. Специальности можно видеть выше; это -- бизнес-аналитик (Business Analyst), специалист по работе с заказчиками (Account Manager), координатор работы с партнёрами (Liaison), инженер систем (Systems Engineer), создатель решений (Solution Architect), создатель информационной структуры (Information Architect), разработчик изделий (Product Designer), компоновщик изделий (Product Assembler), руководитель информационного ресурса (Content Manager), разработчик удобства пользователя (UX Designer), аналитик удобства пользования (Usability Analyst), графический дизайнер (Graphic Designer), руководитель закупок (Procurement Manager), администратор контрактов (Contracts Administrator), закупщик (Buyer), руководитель разработок (Project Manager), руководитель команды (Team Lead), смотритель методологии разработок с часто меняющимися задачами (Scrum Master), руководитель комплектации (Configuration Manager), инженер операций по разработкам (DevOps Engineer), руководитель изделия (Product Manager), руководитель операций (Operational Manager).
То есть это что-то похожее, условно, на онлайн-школу?
Первые несколько недель будут похожи на онлайн-школу, если кандидат не имеет возможности учиться очно.
В чем состоит образование?
Основные составляющие образования -- это учёба в классе (физическом, если таковое предоставит партнёр, или виртуальном) и обучение на рабочем месте.
Откуда финансирование на безвозмездное образование?
За обычных кандидатов уже платят их будущие работодатели. За представителей особо уязвимых слоёв населения -- инвалидов, молодёжи без образования, тех, кто находится на дому по уходу за нуждающимися и, в общем, любого, кому невозможно найти обычную работу, -- уже платят доноры.
В каком смысле работа?
В общепринятом, этичном и законном смысле.
Для чего это делается?
Чтобы помочь людям с одной стороны, работодателям с другой, государству с третьей и донорам с четвёртой стороны.
Почему кроме одной ссылки нигде нет об этом информации?
А зачем рекламировать то, чего пока нет? На данном этапе Школа нанимает сотрудников и/или ищет партнёров на разработку Программы.
Надо ли переезжать?
Нет, не надо -- Украина красивая страна с замечательными людьми и, относительно многих других стран, невысокой стоимостью жизни.