Відмінності між версіями «Агенти та Залучені»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Варианты)
 
(Не показані 50 проміжних версій 6 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Рынок Труда]] (здесь и далее по тексту -- ''Лектио'') -- это часть урока [[Как Получить Работу]]. В [[Брацка Школа|Брацкой Школе]], уроки делятся на так называемые [[лектио]], каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу '''[[Брацки Вводны Курс]]'''.
+
[[Агенти та Залучені]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[Как Получить Работу|Як Отримати Роботу]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацка Вводка|Брацька Вводка]]'''.
  
  
 
==Материалы==
 
==Материалы==
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Поддержка Предпринимателей]].
+
Предшественник этого ''Лектио'' -- [[Пути к Работе|Шлях до Роботи]].
  
 
===Иллюстрации===
 
===Иллюстрации===
Рядок 9: Рядок 9:
 
</gallery>
 
</gallery>
  
===Текст===
+
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Рынок Труда</strong></p><p>Найти работу достаточно легко если знать, какой работодатель нуждается в труде работника, согласен мотивировать этого работника на достаточном уровне и не имеет никого другого кандидата, кто трудился бы лучше или за меньшие деньги. Проблема -- как найти этого работодателя, а также что, где и когда предложить ему или ей?</p><p>Сложность нахождения работы зависит от огромного множества факторов. Например, низкооплачиваемую работу обычно найти легче, чем высокооплачиваемую. Или больше работников предлагают низкоквалифицированный труд, чем высококвалифицированный. Однако ситуация на конкретном рынке труда привносит те факторы, которые трудно или невозможно спланировать или даже предсказать.</p><p>Игроков рынка можно разделить на три категории: работодатели, работники и посредники. Работодатели ищут тех работников, которые нужны их бизнесу. Работники ищут тех работодателей, которые лучше мотивируют труд работников. Посредники, как, например, государственные центры по трудоустройству, помогают либо работникам найти работодателей, либо работодателям найти нужных сотрудников.</p><p>Хотя Брацкая Школа не является субъектом рынка, её партнёры являются либо работодателями, либо посредниками. Сама Школа предоставляет услуги образования как безработным, так и трудозанятым.</p><p><i>А теперь, оцените, пожалуйста, правдивость следующего предложения.</i> Судя по тексту выше, найти любую работу достаточно легко, если только захотеть.</p>
+
:<p><strong>Агенти та Залучені</strong></p><p>Ринок праці складний і багатогранний. Нелегко зрозуміти, що в ньому відбувається. Ще складніше передбачити, яким він стане. Як працівники та наймачі знаходять один одного?</p><p>Передусім і роботодавці, і працівники можуть безпосередньо звернутися один до одного. Без допомоги сторонніх організацій діючий роботодавець може розмістити рекламу на своїх площах - наприклад, повісити вивіску на будівлю або прикріпити оголошення до дверей. Часто наймачі повідомляють про вакансію співробітникам, партнерам і клієнтам, які вже є.</p><p>Майбутні працівники або реагують на прямі кампанії роботодавців, або звертаються до сторін, які залучені до ринку праці, але самі не є ні роботодавцями, ні здобувачами. Дійсно, працівники та роботодавці не знаходяться у вакуумі.</p><p>Ці треті особи можна об'єднати у дві категорії:</p><ol type="a"><li><p><strong>Посередники</strong>, які з'єднують працівників та роботодавців. Наприклад, державні центри з працевлаштування допомагають і працівникам знайти роботодавців, і роботодавцям знайти потрібних співробітників.</p><p>Одні посередники можуть підтримувати сайти та інші платформи для співпадіння інтересів. Інші можуть бути у ролі агентів чи працівників, чи роботодавців. Тих агентів, які від імені організацій шукають співробітників, називають сторонніми рекрутерами. </p></li><li><p>Ті <strong>залучені</strong> до ринку праці, які беруть участь у ринку безпосередньо, але взаємодіють або з роботодавцями, або з працівниками.</p><p>Залучені можуть бути й організації, ц люди. До залучених людей можна віднести родичів та друзів потенційних працівників. Якщо члени сім'ї можуть бути наставниками або консультантами, їхня допомога в орієнтації на ринку є особливо цінною. До залучених організацій віднесемо партнерів та клієнтів роботодавців, а також усіх, хто надає послуги прямим учасникам ринку.</p><p>Прикладами залучених організацій можуть бути вищі навчальні заклади та професійно-технічні установи. Деякі некомерційні організації та бізнес також спеціалізуються на ринку праці.</p></li></ol><p>Волонтери Брацької Школи самі по собі також є залученими особами. Вони надають послуги освіти як безробітним, так і працевлаштованим. Економічну групу можна віднести як до посередників, так і до залучених. Ця організація і сама є і суб'єктом ринку, і надає послуги різним сторонам.</p><p>Будь-який постачальник послуг має свої переваги та недоліки. Основна мета комерційних організацій - не обов'язково допомогти майбутньому професіоналу, а заробити на його бажаннях. Державні органи цієї мети не мають, але їхня допомога далеко не завжди ефективна. Державні організації зазвичай прагнуть працевлаштувати якомога більшу кількість людей, але вони не знають, на яких роботах ці люди будуть максимально результативними для роботодавців, і які роботи максимально підійдуть цим людям.</p>
  
===Варианты===
+
===Следующее лектио===
:Правда / Неправда
+
:'''[[Дипломы об Обучении|Дипломи про Навчання]]'''
 
 
:Следующее лектио -- '''[[Дипломы об Образовании]]'''
 
  
 
===Термины===
 
===Термины===
:[[Рынок труда]], [[субъект рынка труда]]
+
:[[Рынок труда]], [[Субъект рынка труда]]
  
 
==Экзамен==
 
==Экзамен==
  
 
===Определения===
 
===Определения===
:*[[Рынок труда]] -- это совокупность таких рабочих мест в определённом месте или для определённого рода работ, которые не заняты работниками.
+
:''отсутствуют''
:*[[Субъект рынка труда]] -- это участник рынка труда. Субъекты относятся к одной или нескольким из трёх категорий: работодатели, работники и посредники.
 
  
 
===Вопросы экзамена===
 
===Вопросы экзамена===
  
 
[[Category: Лектио]]
 
[[Category: Лектио]]

Поточна версія на 20:26, 18 листопада 2022

Агенти та Залучені (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Як Отримати Роботу. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацька Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Шлях до Роботи.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Агенти та Залучені

Ринок праці складний і багатогранний. Нелегко зрозуміти, що в ньому відбувається. Ще складніше передбачити, яким він стане. Як працівники та наймачі знаходять один одного?

Передусім і роботодавці, і працівники можуть безпосередньо звернутися один до одного. Без допомоги сторонніх організацій діючий роботодавець може розмістити рекламу на своїх площах - наприклад, повісити вивіску на будівлю або прикріпити оголошення до дверей. Часто наймачі повідомляють про вакансію співробітникам, партнерам і клієнтам, які вже є.

Майбутні працівники або реагують на прямі кампанії роботодавців, або звертаються до сторін, які залучені до ринку праці, але самі не є ні роботодавцями, ні здобувачами. Дійсно, працівники та роботодавці не знаходяться у вакуумі.

Ці треті особи можна об'єднати у дві категорії:

  1. Посередники, які з'єднують працівників та роботодавців. Наприклад, державні центри з працевлаштування допомагають і працівникам знайти роботодавців, і роботодавцям знайти потрібних співробітників.

    Одні посередники можуть підтримувати сайти та інші платформи для співпадіння інтересів. Інші можуть бути у ролі агентів чи працівників, чи роботодавців. Тих агентів, які від імені організацій шукають співробітників, називають сторонніми рекрутерами.

  2. Ті залучені до ринку праці, які беруть участь у ринку безпосередньо, але взаємодіють або з роботодавцями, або з працівниками.

    Залучені можуть бути й організації, ц люди. До залучених людей можна віднести родичів та друзів потенційних працівників. Якщо члени сім'ї можуть бути наставниками або консультантами, їхня допомога в орієнтації на ринку є особливо цінною. До залучених організацій віднесемо партнерів та клієнтів роботодавців, а також усіх, хто надає послуги прямим учасникам ринку.

    Прикладами залучених організацій можуть бути вищі навчальні заклади та професійно-технічні установи. Деякі некомерційні організації та бізнес також спеціалізуються на ринку праці.

Волонтери Брацької Школи самі по собі також є залученими особами. Вони надають послуги освіти як безробітним, так і працевлаштованим. Економічну групу можна віднести як до посередників, так і до залучених. Ця організація і сама є і суб'єктом ринку, і надає послуги різним сторонам.

Будь-який постачальник послуг має свої переваги та недоліки. Основна мета комерційних організацій - не обов'язково допомогти майбутньому професіоналу, а заробити на його бажаннях. Державні органи цієї мети не мають, але їхня допомога далеко не завжди ефективна. Державні організації зазвичай прагнуть працевлаштувати якомога більшу кількість людей, але вони не знають, на яких роботах ці люди будуть максимально результативними для роботодавців, і які роботи максимально підійдуть цим людям.

Следующее лектио

Дипломи про Навчання

Термины

Рынок труда, Субъект рынка труда

Экзамен

Определения

отсутствуют

Вопросы экзамена