Відмінності між версіями «Курсові та Майбутні»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
(Материалы)
(Текст (HTML))
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
===Текст (HTML)===
 
===Текст (HTML)===
:<p><strong>Курсові та Майбутні</strong></p><p>Тільки на першому курсі проєкту iDosvid, учні не мають просунутих доступів на Брацькій Хмарі. Учні Брацької Вводки мають виключно права простих користувачів. У той же час дві групи додатків включені в Брацьку Хмару саме для підкріплення теорії практичними компетенціями: </p><ol type="a"><li><p><strong>Курсові Прилади</strong> створені для відпрацювання практичних навичок. Учні отримують доступи до них під час проходження другого курсу. "Курсовими" додатки звуться через прив'язку до курсу. Уроки Техогляду дають уявлення про функції окремих додатків, а попрактикуватися з цими функціями можна на Курсових Приладах. </p><p> Для цього уроки включають факультативні завдання. Завдання включають інструкції. Самі ж програми підготовлені до дотримання цих інструкцій. Через кілька годин після відходу учня з програми, воно повертається у вихідний стан. </p><p> Кожна користувальницька програма, задіяна у наданні братських послуг, має свою курсову версію. Тобто, якщо зараз ви читаєте цей урок на Брацькій Учебці, на другому курсі ви зможете створювати аналогічний урок на курсовій її версії. Ця версія називається Курсовою Учебкою. </p></li><li><p><strong>Майбутні Прилади</strong> дозволяють учням третього курсу здійснювати розробки, максимально наближені до роботи на реальних робочих місцях. Експерименти немають докладних інструкцій. Учні починають здійснювати їх під персональним контролем наставника і поступово переходять до більш самостійної роботи. </p><p> Учні отримують доступ до Майбутніх Приладів під час практики. Експерименти виключають ризик зробити щось "не так". Фактично вони є "пісочницями". Будь-який додаток з Майбутніх Приладів можна відкотити або до початкової версії, або до аналогу того додатку, яким користуються учні на перших курсах. Ті підмайстри, які вирішать проходити стажування у Брацькій Конторі, продовжують роботу з Майбутніми Приладами. </p><p> Кожна з Курсових Прилад має свою "майбутню" версію. Скажімо, Брацька Правка, Курсова Правка та Майбутня Правка наводяться в дію аналогічним програмним забезпеченням (ПЗ). </p><p> Дослідження та розвиток інформаційних технологій Брацька Хмари відбувається на майбутніх приладах. Саме тому додатки і названі "майбутніми". І саме тому кількість "майбутніх" прилад перевищує кількість "брацьких" та "курсових". Кожна "брацька" програма була колись "майбутньою", але далеко не кожна "майбутня" стає "брацькою". </p></li></ol><p> Наступний етап практичного навчання – це продовження навчання вже на виробництві. В якості додаткової послуги Економічна Група надає у персональне використання учнів все програмне забезпечення, яке використовується в тренінгах, без будь-якої оплати.</p>
+
:<p><strong>Курсові та Майбутні</strong></p><p>Тільки на першому курсі проєкту iDosvid, учні не мають просунутих доступів на Брацькій Хмарі. Учні Брацької Вводки мають виключно права простих користувачів. У той же час дві групи додатків включені в Брацьку Хмару саме для підкріплення теорії практичними компетенціями: </p><ol type="a"><li><p><strong>Курсові Прилади</strong> створені для відпрацювання практичних навичок. Учні отримують доступи до них під час проходження другого курсу. "Курсовими" додатки звуться через прив'язку до курсу. Уроки Техогляду дають уявлення про функції окремих додатків, а попрактикуватися з цими функціями можна на Курсових Приладах. </p><p> Для цього уроки включають факультативні завдання. Завдання включають інструкції. Самі ж програми підготовлені до дотримання цих інструкцій. Через кілька годин після виходу учня з програми, воно повертається у вихідний стан. </p><p> Кожна користувальницька програма, задіяна у наданні братських послуг, має свою курсову версію. Тобто, якщо зараз ви читаєте цей урок на Брацькій Учебці, на другому курсі ви зможете створювати аналогічний урок на курсовій її версії. Ця версія називається Курсовою Учебкою. </p></li><li><p><strong>Майбутні Прилади</strong> дозволяють учням третього курсу здійснювати розробки, максимально наближені до роботи на реальних робочих місцях. Експерименти немають докладних інструкцій. Учні починають здійснювати їх під персональним контролем наставника і поступово переходять до більш самостійної роботи. </p><p> Учні отримують доступ до Майбутніх Приладів під час практики. Експерименти виключають ризик зробити щось "не так". Фактично вони є "пісочницями". Будь-який додаток з Майбутніх Приладів можна відкотити або до початкової версії, або до аналогу того додатку, яким користуються учні на перших курсах. Ті підмайстри, які вирішать проходити стажування у Брацькій Конторі, продовжують роботу з Майбутніми Приладами. </p><p> Кожна з Курсових Прилад має свою "майбутню" версію. Скажімо, Брацька Правка, Курсова Правка та Майбутня Правка наводяться в дію аналогічним програмним забезпеченням (ПЗ). </p><p> Дослідження та розвиток інформаційних технологій Брацька Хмари відбувається на майбутніх приладах. Саме тому додатки і названі "майбутніми". І саме тому кількість "майбутніх" прилад перевищує кількість "брацьких" та "курсових". Кожна "брацька" програма була колись "майбутньою", але далеко не кожна "майбутня" стає "брацькою". </p></li></ol><p> Наступний етап практичного навчання – це продовження навчання вже на виробництві. В якості додаткової послуги Економічна Група надає у персональне використання учнів все програмне забезпечення, яке використовується в тренінгах, без будь-якої оплати.</p>
  
 
===Следующее лектио===
 
===Следующее лектио===

Версія за 10:35, 1 листопада 2022

Курсовы и Будущи (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока Об Опыте Работы. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу Брацка Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Розвиток Послуг.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Курсові та Майбутні

Тільки на першому курсі проєкту iDosvid, учні не мають просунутих доступів на Брацькій Хмарі. Учні Брацької Вводки мають виключно права простих користувачів. У той же час дві групи додатків включені в Брацьку Хмару саме для підкріплення теорії практичними компетенціями:

  1. Курсові Прилади створені для відпрацювання практичних навичок. Учні отримують доступи до них під час проходження другого курсу. "Курсовими" додатки звуться через прив'язку до курсу. Уроки Техогляду дають уявлення про функції окремих додатків, а попрактикуватися з цими функціями можна на Курсових Приладах.

    Для цього уроки включають факультативні завдання. Завдання включають інструкції. Самі ж програми підготовлені до дотримання цих інструкцій. Через кілька годин після виходу учня з програми, воно повертається у вихідний стан.

    Кожна користувальницька програма, задіяна у наданні братських послуг, має свою курсову версію. Тобто, якщо зараз ви читаєте цей урок на Брацькій Учебці, на другому курсі ви зможете створювати аналогічний урок на курсовій її версії. Ця версія називається Курсовою Учебкою.

  2. Майбутні Прилади дозволяють учням третього курсу здійснювати розробки, максимально наближені до роботи на реальних робочих місцях. Експерименти немають докладних інструкцій. Учні починають здійснювати їх під персональним контролем наставника і поступово переходять до більш самостійної роботи.

    Учні отримують доступ до Майбутніх Приладів під час практики. Експерименти виключають ризик зробити щось "не так". Фактично вони є "пісочницями". Будь-який додаток з Майбутніх Приладів можна відкотити або до початкової версії, або до аналогу того додатку, яким користуються учні на перших курсах. Ті підмайстри, які вирішать проходити стажування у Брацькій Конторі, продовжують роботу з Майбутніми Приладами.

    Кожна з Курсових Прилад має свою "майбутню" версію. Скажімо, Брацька Правка, Курсова Правка та Майбутня Правка наводяться в дію аналогічним програмним забезпеченням (ПЗ).

    Дослідження та розвиток інформаційних технологій Брацька Хмари відбувається на майбутніх приладах. Саме тому додатки і названі "майбутніми". І саме тому кількість "майбутніх" прилад перевищує кількість "брацьких" та "курсових". Кожна "брацька" програма була колись "майбутньою", але далеко не кожна "майбутня" стає "брацькою".

Наступний етап практичного навчання – це продовження навчання вже на виробництві. В якості додаткової послуги Економічна Група надає у персональне використання учнів все програмне забезпечення, яке використовується в тренінгах, без будь-якої оплати.

Следующее лектио

Досвід Координатора

Термины

Дидактика школьна братска, Будущи Прилады, Прикладные умения, Свободные искусства, Курсовы Прилады

Экзамен

Определения

  • Будущи Прилады -- Пакет пользовательских приложений Брацка Облака, которые используются в исследованиях, экспериментах и для получения профессионального опыта.
  • Курсовы Прилады -- Пакет пользовательских приложений Брацка Облака, которые используются в практических тренингах.

Вопросы экзамена