Відмінності між версіями «Завдання для Учнів»

Матеріал з Брацка Правка
Перейти до: навігація, пошук
м (Vitaliy переименовал страницу Задачи для Учеников в Завдання для Учнів)
 
Рядок 1: Рядок 1:
[[Задачи для Учеников|Завдання для Учнів]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[О Дидактике Bskol|Про Дидактику iDosvid]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацка Вводка|Брацька Вводка]]'''.
+
[[Завдання для Учнів]] (тут і далі по тексту -- ''Лектіо'') -- це частина уроку [[О Дидактике Bskol|Про Дидактику iDosvid]]. У [[Брацка Школа|Брацькій Школі]], уроки діляться на так звані [[лектио|лектіо]], кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу '''[[Брацка Вводка|Брацька Вводка]]'''.
  
  

Поточна версія на 18:59, 19 листопада 2022

Завдання для Учнів (тут і далі по тексту -- Лектіо) -- це частина уроку Про Дидактику iDosvid. У Брацькій Школі, уроки діляться на так звані лектіо, кожне з яких складається з мікролекції та одного або декількох заключних питань. Урок, своєю чергою, належить до курсу Брацька Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Навчальні Підходи.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Завдання для Учнів

У початковому тренінгу проєкту iDosvid учні мають спільні завдання, в той час як у наступній частині проєкту завдання для кожного учасника визначаються індивідуально.

Дійсно, перші три курси проєкту покликані адресувати спільні завдання для всіх учнів, які готуються стати підмайстрами. Акцент тут робиться на ті навички та вміння, які загальноосвітня школа не адресує. Передбачається, що окрім знань про Брацьку Школу, проєкт iDosvid та задіяні технології, учасники придбають або просунуть компетенції в координації розробок. Перш за все, вони включають:

  1. Відкритість новому, яка, крім певної міри допитливості, передбачає також навички не впадати в паніку, коли щось не зрозуміло.

  2. Рішучість діяти і відсутність остраху зробити щось не "так". Ці компетенції базуються на вміннях керувати помилками.

  3. Толерантність до недоробок та інших помилок. Зокрема, якщо ви не зможете читати невідредаговані тексти, ви просто не зможете читати. Неможливо працювати будівельником, коли процес будівництва дратує.

  4. Любов до документації. На багатьох сучасних робочих місцях предметна, нехай і безграмотна звітність значно важливіша за грамотну беззвітність.

  5. Поводження з даними, що включає навички шукати дані, читати, критично сприймати написане, аналізувати, логічно мислити й збирати розрізнені дані в єдину картину.

    Здатність вчити себе самостійно, поза формалізованими планами - це один з найважливіших додатків цих умінь до реальних робочих місць. Без цієї здібності працівники можуть робити тільки те, що вони вже робили, і тими інструментами, якими вже працювали. В умовах інформаційної революції часто треба робити те, що ніколи ще не робили, і часом тими інструментами, якими ніколи не працювали.

    Уміння поводитися з даними тісно пов'язане з іншими компетенціями координаторів розробок. Відкритість новому критично важлива у пошуку даних. Без толерантності до недоробок неможливе оброблення даних, а без любові до документації - оформлення результатів цієї обробки. Рішучість діяти ж має на увазі рішучість робити та виправляти помилки, а також ставити запитання.

Третій курс закінчується створенням індивідуального навчального плану майбутнього підмайстра. Підсумки початкового тренінгу беруться до уваги під час створення списку індивідуальних завдань. Наприклад, навчальні плани тих підмайстрів, які беруть участь у проєкті iDosvid, будуть складатися з п'яти базових завдань, а наступні залежать від їхніх власних інтересів та потреб обраної ними спеціалізації.

Следующее лектио

Опанування Помилками

Термины

Брацка Вводка, Брацки Техобзор, Выбор Профессии, Лектио, Лестница к Профессии

Экзамен

Определения

отсутствуют

Вопросы экзамена