Замовлення та Заявки

Матеріал з Брацка Правка
Версія від 12:42, 28 жовтня 2022, створена Vitaliy (обговореннявнесок) (Текст (HTML))
Перейти до: навігація, пошук

Заказы и Заявки (здесь и далее по тексту -- Лектио) -- это часть урока Об Опыте Работы. В Брацкой Школе, уроки делятся на так называемые лектио, каждое из которых состоит из микролекции и одного или нескольких заключительных вопросов. Урок, в свою очередь, относится к курсу Брацка Вводка.


Материалы

Предшественник этого Лектио -- Зарплаты и Оплаты.

Иллюстрации

Текст (HTML)

Замовлення та Заявки

Будь-яка замовлена ​​адміністраторами проекту Bskol робота оплачується. Учасники проекту можуть також зробити заявку на виконання тих робіт, які поки що не замовлені.

Підмайстри та майстри Школи працюють за двома моделями:

  • За грошову винагороду Економічної Групи, партнерів у проекті та роботодавців за його межами . Економічна група наймає учасників за договорами підряду. Ці договори обумовлюють погодинну ставку і той обсяг годинника, за який ця організація згодна платити. Форму договору опубліковано на Брацькій Правці.

    Економічна Група обмежена в наймі бюджетом. Фонди виділені на фінансування робіт з покращення послуг проектів Bskol та програми "Всемка". Ці роботи можуть включати покращення існуючих навчальних матеріалів та розробку нових, розвиток Братської Хмари та задіяних технологій, а також рекрутування як експертів, так і нових учнів.

    Економічна Група не є єдиним наймачем у проекті. Інші роботодавці можуть висунути широкий діапазон умов та вимог. Новостворені бізнеси, так звані стартапи, іноді пропонують частину зарплати "живими" грошима, готівкою, а частина - або боргом, або частиною бізнесу. Проте лише самі учасники проекту вирішують, чи погодитися на такі формули, чи ні. Також вони вирішують, які умови та вимоги висунути наймачам.

    Модель роботи за грошову винагороду має сенс для тих учасників, яким потрібні гроші та які згодні пожертвувати деякою свободою у визначенні свого графіка. Не завжди роботодавець погоджується платити саме за те, що учасник проекту і сам мріє робити.

  • На громадських засадах. У Брацькій Школі, це означає стати її волонтером. Вимоги до волонтерів нижчі, ніж до оплачуваних співробітників, і тому учасники можуть йти до своїх цілей без відволікань та вв'язувань у будь-які зобов'язання.

    Як окремий випадок, учасник може шукати собі робоче місце за межами проекту, використовуючи ресурси Bskol. До речі, жодний роботодавець не платить за пошук роботи; ця діяльність практично завжди відбувається на громадських засадах.

Робота з розробки послуг програми "Всемка" не може проводитись на громадських засадах. У проекті Bskol застосовується наступний принцип: робота на комерційних розробках завжди оплачується, тоді як оплата роботи на громадських проектах відбувається у виняткових випадках і залежить від рішення платника. Розробка є комерційною, якщо їх продукти продаються за гроші. Розробки є громадськими, якщо їх продукти доступні без оплати всім охочим. Наприклад, Брацька Правка є суспільною розробкою, тоді як платні послуги "Всімки" - ні.

Учасники самі обирають модель чи якесь суміщення моделей та проектів. Знову ж таки, ця комбінація завжди індивідуальна і має бути обговорена після закінчення практики.

Следующее лектио

Работа по Профессии

Термины

Профессия, Подмастерье, Брацко подмастерье, Всемка, Семь Технологических Искусств, Семь Административных Искусств, Лестница к Профессии

Экзамен

Определения

отсутствуют

Вопросы экзамена